Сонник Загадка — до чого сниться ?

Сни часто задають сновидцам загадки, І самому сновидінню у сні може здаватися, що від того, чи зможе він розгадати якусь загадку, буде залежати щось важливе. Це і лежить в основі значення снів з загадками. Якщо у вас виходить розгадати загадку, то це знак того, що ви зможете оволодіти якимись таємними знаннями в житті або отримаєте необхідну вам інформацію, яка проллє світло на мучающую вас проблему. Якщо ж ви в сні так і не знайдете рішення, то в житті це втілиться у відсутності рішення ваших проблем або в зіткненні з чиєюсь таємницею, яку ви так і не будете присвячені повною мірою. Якщо ви бачите себе в сні вирішальним головоломку — в насправді вам вдасться поправити свої справи.

Якщо у сні ви займалися тим, що загадували загадки, то наяву введете в оману родичів обманними намірами. Хтось зумів їх розгадати — значить, і наяву ваш план провалиться. А якщо ні, то ви, добившись свого, отримаєте якусь істотну вигоду. Якщо загадку уві сні запропонували вам, і ви її розгадали, то наяву вам дадуть роз’яснення з приводу чогось важливого; не знайшли відгадки — це говорить про те, що перед вами буде важливий секрет, до якого ви не знайдете ключа.

Сон про загадки завжди віщує вам неприємності і засмучення через невірно прийнятих рішень. Такий сон попереджає вас про небезпеку. Відгадати загадку у сні означає, що ви знайдете вихід із скрутного становища або винуватця ваших бід.

Сон про загадки — внесе у Ваше життя сум’яття і невизначеність. Якщо Вам сниться, що Ви намагаєтеся відгадати загадку — у реальному житті Ви ввяжетесь в якесь підприємство, яке буде випробовувати Ваше терпіння і потребує витрат.

Загадка — суєта, незадоволеність. Намагатися розгадати – прийняття участі у справі, що вимагає від Вас наполегливості і вкладення коштів.


Залишити відгук