День Народження 23 Січня: Знак Зодіаку — Водолій

Люди, чий день народження припадає на 23 січня, являють собою нетрадиційних, руйнують шаблони ідеалістів. Істинний Водолій-бунтар з новаторським свідомістю, ви можете покращувати звичні ідеї, наново осмислюючи їх і пропонуючи абсолютно нові підходи до вирішення старих завдань. Ви товариський, доброзичливий, розуміюча людина, але аура емоційної стриманості робить ваш гуманізм здебільшого абстрактним. Ви не піддаєтеся якійсь певній характеристиці, не вписується в жодні відомі межі. Єдина група, в якій ви відчуваєте себе комфортно, являє таких індивідуалістів, як ви.

Народжені 23 січня віддають перевагу нетрадиційні форми лікування загальноприйнятими процедурами. Вони повинні уникати ситуацій, коли може знадобитися заглядати в своє майбутнє, і не бути настільки самовпевненими. Їх передбачення можуть вплинути на здоров’я рідних, друзів і навіть малознайомих людей, тому не варто перегинати палицю. Зазвичай вони віддають перевагу здорову їжу, багату вітамінами. Що стосується фізичних вправ, то їм показана помірність.

Народжені 23 січня відзначені оригінальним характером, який помітно виділяє їх в натовпі оточуючих. Зовні це проявляється як індивідуальний стиль, особлива риса: наприклад, голос, звороти мови, вираз обличчя, постава, рухи. Багато хто з нас, безсумнівно, володіють багатим внутрішнім світом, але народжені 23 січня навіть не намагаються приховувати його — це видно всім. Дійсно, перше враження при зустрічі з цими людьми може виявитися незабутнім. В житті тих, хто народився 23 січня, найважливіше місце займає тема про основи етики: чесність, мораль, відповідальність для них не просто красиві слова. Народжені в цей день можуть не надавати великого значення своїм думкам або навіть бути впевненими у своїй слабохарактерності, але подолання криз і жахливих обставин виявляє, що вони — просто втілення твердості.

Знак Зодіаку 23 Січня — Водолій

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку належить до повітряним знакам, які виділяються наступними якостями: неупередженість, реформізм, мрійливість, новаторство, невтомність в роботі.

Планета Управитель: Уран. Дарує Водолію новаторство. Уран сприятливий для тих, хто відкриває нові напрями в мистецтві. Планета у вигнанні – Сонце. Відповідальна за погане розуміння власних інтересів, а також м’якість характеру.

Даті 23 січня знак зодіаку відповідає Водолій, і в повній відповідності зі своїм знаком народження ці люди є новаторами-ідеалістами. Оригінальність – їх друге ім’я. Частенько буває так, що своєю несхожістю на інших, екстравагантністю або навіть епатажем вони видають себе за щось інше, за якийсь вигаданий, придуманий образ.

Якщо народжені 23 січня і справді ведуть чесну гру, то їм залишається лише позаздрити — муки совісті невідомі цим людям; якщо ні, вони будуть відчувати глибокі страждання до тих пір, поки не усунуть тривожні фактори, що їх або ж не підвищать ступеня самооцінки, — такий захист, однак, буде ефективна лише за умови готовності до повної самопожертви. Але, на щастя (а може, на жаль), страждання або зрада тим ідеалам, які вони вірили в юності, майже не позначаються на психічному стані народжених 23 січня. Слово «характер» щодо тих, хто народився 23 січня, може мати третє значення, що зовсім не дивно, так як серед них дуже часто зустрічаються ексцентричні і дивакуваті типи. Однак якщо інших людей звинувачення у нестандартності здатне образити, то народжені в цей день навіть тішаться хоча б такої можливості виділитися. Це допомагає їм у разі потреби успішно створювати видимість зовнішнього благополуччя або видавати себе за тих, ким вони не є насправді.

Оскільки унікальність характеру — найважливіша риса в життя народжених 23 січня, вони можуть вибирати: вивчати, робити вчинки, зумовлені наявністю даних якостей, або оцінювати такі в інших людях. Хоча народжені в цей день здатні повірити в природність, вони чудово усвідомлюють, наскільки важливо вміння грати ролі в людському житті, і можуть стати експертами у визначенні ступеня самовпевненості різних індивідуумів. У той же час непогрішна індивідуальність цих людей з легкістю проходить крізь громи і блискавки, можливо, тому, що вона абсолютно позбавлена акторства. Зовсім необов’язково, що інтереси до техніки, математики або науці не властиві цим людям і не ріднять їх з іншими. Багато хто з народжених 23 січня мають заповітне хобі, якщо не професію, яка насправді є як би продовженням особистих інтересів, притому добре оплачувану.

Народжені 23 січня з задоволенням займаються громадською діяльністю, особливо якщо при цьому у них з’являється можливість надати конкретну допомогу іншим людям. Вони без сорому входять в будь-які двері і можуть дістати Місяць з неба, якщо того побажають ті, кого вони по-справжньому люблять.

Чоловік Водолій — народився 23 Січня

Чоловіки, які народилися 23 січня — можуть пишатися такими властивостями: такий кавалер — унікальний, допитливий, доброзичливий. Це незалежні особистості з прогресивними поглядами на життя. Вони завжди намагаються бачити життя багатопланово, а жити за вищим заповідей порядку, звикли частіше думати про оточуючих їх людей, ніж про себе.

Чоловік Водолій, часом відштовхує від себе людей, стаючи від цього тільки нещасним. Оточуючі його люди, ні хто інші, як — болісні створення, яких він, по всій видимості, повинен любити, а потім ще й створювати сім’ю. Але не може собі цього дозволити, тому що це любов і сім’я може позбавити його волі.

Жінка Водолій — народилася 23 Січня

Жінки, що народилися 23 січня, володіють наступними якостями: така дама — оригінальна, інтригуюча, що викликає. Ці особистості у всьому прагнуть проявити свою індивідуальність, і навіть вибираючи собі супутника життя, бажають зберегти свою незалежність і свободу пересування. Їм весь час здається, що діють правильно та впевнено просуваються престижу і владних повноважень.

Жінки, хто відзначає свій день народження зимовим днем 23 січня, досить розумні й проникливі, щоб здаватися на людях привабливими. Чоловіки тягнуться до таких дамам в надії на нові відчуття, але безконтрольні прояви почуттів чужі цим жінкам.

День Народження 23 Січня

Індивідуальний стиль і оригінальний характер. Так можна охарактеризувати іменинників, які відзначають день народження 23 січня знак зодіаку Водолій. Вони дуже наполегливі і наполегливі особистості, не звиклі до відмов. Їх життєва сила і сталевий характер допомагають домагатися своєї мрії. Для них головне мета, решта – лише дрібні перешкоди на шляху.

Народжені 23 січня знак зодіаку Водолій, вельми привабливі та харизматичні особистості з неабиякою зовнішністю. Вони володіють творчим складом розуму і нестандартним підходом до будь-якої роботи. Їх знак зодіаку Водолій – а це значить, що вони по життю дуже незалежні і самобутні.

Народжені 23 січня знак зодіаку Водолій, володіють гострим розумом, доброю пам’яттю і інтелектом. Вони досить кмітливі і винахідливі, можуть з легкістю виплутатися з будь-яких проблем. Варто відзначити, що Водолії часом бувають розумні, і в першу чергу переслідують свої інтереси. Суспільство вважає таких людей злісними геніями, зі своєю картиною світу, у яких відсутні загальноприйняті моральні цінності. І дійсно, вони з легкістю, при необхідності, можуть піти по головах заради досягнення бажаного. Більше того, щоб роздобути бажане готові вдатися до не зовсім чесними методами.

не Можна не помітити у особин, народжених в день 23 січня знак зодіаку Водолій, унікальний характер, манеру підносити себе. Це виражається в стилі одягу, підборі косметики, звички, оригінальних мовних оборотах. Щоб виглядати індивідуально, вони готові на кардинальні трансформації. Химерна зачіска, помітні татуювання, численний пірсинг – деякі з Водоліїв готові навіть на це.

Завдяки своєму честолюбства і надмірної амбітності персони, народжені 23 січня знак зодіаку Водолій, намагаються досягти успіху в роботі. Адже вони, в першу чергу, прагнуть досягти значного просування у професійній сфері. Для них завидне становище в суспільстві і всенародне визнання значать дуже багато. Але в гонитві за всією цією атрибутикою, деякі Водолії, забуваються, стають грубими і байдужими, тим самим наживаючи собі ворогів і додаткових проблем.

Але якщо ж в першу чергу вони не стануть переслідувати корисливу мету, а дійсно будуть прагнути до загального блага, тоді зможуть створити або відкрити справді що-небудь корисне. Астрологи стверджують, що люди-Водолії зможуть при бажанні перетворити життя конкретної людини в казку, але тільки якщо цього самі захочуть. Змусити цих людей творити добро з-під палиці неможливо. До того ж, якщо їм відверто суперечить особина, вони ніколи їй не допоможуть, навіть не варто вмовляти.

В робочій обстановці, людям, що з’явилися на світ 23 січня знак зодіаку Водолій, немає рівних. Вони з грацією і спритністю обходять всіх суперників. У разі виникнення конфлікту, вони не стануть церемонитися, а відразу висловлять в очі все своє невдоволення. На життєвому шляху вони можуть нажити чимало ворогів і заздрісників, тому необхідно бути особливо уважним до оточуючих. Головне у всьому слухати голос розуму і вроджену інтуїцію, яка в самому тяжкому становищі підкаже правильний вихід.

Любов і Сумісність

При всій важливості особистої свободи ви надзвичайно віддані і благородні у спілкуванні з оточуючими. У близькому союзі ви багато в чому ідеалістичні. Насамперед, ваш партнер повинен бути духовним другом, а відносини, які ви сподіваєтеся знайти, ґрунтуватися на дружбі, товаристві та спільних інтересах.

У чоловіків і жінок знака зодіаку Водолія, народжених 23 січня, добре будуються відносини з Терезами, Стрільцем і Близнюками, а значить і сім’я повинна відбутися. Сумісність на рівні — все можливо при обопільному бажанні, з Левом, Овном, Козерогами і Рибою. В цих поєднаннях, Водолій може створити сім’ю і прожити щасливе життя, але йому потрібно спочатку приборкати свою легковажність. Зовсім не розуміють одне одного — Рак, Діва, Телець, Скорпіон, Водолій і Водолій. Краще їм йти по життю паралельними дорогами, щоб ні в якому місці вона не перетиналася.

Робота і Кар’єра

Характер у народжених 23 січня теж оригінальний. Водолій, знак зодіаку народилися 23 січня, часто робить їх диваками. Вони можуть виділятися незвичайним голосом або манерою мови, дивним стилем одягу або надміру незвичній жестикуляцією, незрозумілим чином рухів. Перше враження при знайомстві вони завжди справляють дуже сильне – забути зустріч з такою людиною майже неможливо.

Характер у народжених 23 січня дуже твердий, хоча самі про себе вони можуть думати, що вони слабкі, безвольні люди. Іноді сила духу проявляється тільки в екстрених ситуаціях. Це досить відповідальні і високоморальні люди, але свої ідеали протягом життя вони можуть міняти кілька разів. Совість буде спокійна, тільки якщо вони живуть чесно, тому що народився 23 січня не варто йти проти самих себе.

Здоров’я і Хвороби

Будь-яке виділення із загальної маси, загальною натовпу, їх дуже радує. Бути несхожим – для цих людей однозначно комплімент. Народилися 23 січня завжди бунтарі, вони шукають неходжені стежки і часто пропонують несподівані, але дієві способи вирішення проблем. Нетрадиційний підхід до звичайних проблем – їх сильне місце.

Зовсім не дивно, що ці люди воліють нетрадиційну медицину традиційної, це пов’язано з тим, який знак зодіаку 23 січня. Адже саме Водолій дарує потяг до всього незвичайного, нешаблонному, незвичного і вміння знаходити нове в старому. У плані раціону народженим 23 січня рекомендується здорова їжа і свіжі овочі, багаті вітамінами. У заняттях спортом важливо не перестаратися і правильно дозувати навантаження.

Доля і Удача

В цей день народжуються рішучі, наполегливі люди. Вони амбітні, хитрі, підступні, досягнення своїх цілей можуть пройти по головах, вважаючи, що всі засоби хороші. Від природи наділені холодною ощадливістю, розумні, у них розвинена інтуїція, їх важко обдурити, тому що вони добре розбираються в людях. Досягнуто великих висот завдяки своїй цілеспрямованості та вміння прибирати суперників зі свого шляху. У них буде багато ворогів, і будь-яка помилка їм дорого коштувати, бо буде дуже багато мисливців їм нашкодити. У сімейному житті щастя не буде. У фінансовій сфері їм буде супроводжувати успіх.

Поради Водоліям, Народженим 23 Січня

Часто у цих людей є хобі, яке також є другим заробітком. Ніхто, крім народжених 23 січня, не зможе точніше і краще вловити несхожість і самобутність інших людей. Самі ж вони завжди ведуть себе нестандартно, але їх унікальність повністю позбавлена театральності та ігри. Застосуйте ваш бездоганне технічне майстерність у професійній діяльності.

Ці люди милосердні й безкорисливі, вони часто займаються благодійною діяльністю і допомагають тим, хто потрапив у біду. Рідко їх щось бентежить або обмежує (це логічно випливає з їх оригінальності і нестандартного поведінки). А для близьких і дорогих людей вони здатні звернути гори і зробити навіть неможливе!


Залишити відгук