27 Місячний День

Присвятіть день пізнання світу. Сьогодні загострюється інтуїція, з її допомогою можна отримати сокровенні знання. Для здобуття цих знань рекомендується медитувати і прислухатися до внутрішніх відчуттів. День відкриття, прозріння, з’ясування істини. Якщо ви хочете, щоб на вас зійшло осяяння, звільніть себе від виконання рутинних справ. Побут і дрібні питання будуть тільки відволікати вас. Іншим джерелом інформації можуть стати сни. Вони показують справжню сутність речей, людей і подій, що вас оточують. Якщо ви підозрювали близької людини в зраді, а він приснився вам в позитивному образі (наприклад, врятував вас від загибелі), то ваші підозри марні.

Сьогодні нерозривно пов’язаний з водною стихією. Символи дня — корабель, острів, маяк, якір. Зростає сила води, але не завжди її вплив на організм виявиться позитивним. Тому не рекомендується купатися в холодних джерелах і виглядати в дзеркальну гладь водойм. Навіть у звичайного дзеркала краще проводити менше часу. А ось морські подорожі на яхті, теплоході, катері — будуть вдалими.

Щоб день пройшов добре, підтримуйте в собі стан легкої радості. Не обтяжуйте себе зайвими турботами. Будьте доброзичливі і оптимістичні. В такому стані добре аналізувати свої вчинки, позбавлятися від ілюзій, вирішувати внутрішні питання. Постарайтеся бути в гармонії з самим собою весь день. В здобутті душевного рівноваги вам допоможе природа. Їдьте за місто або займіть себе роботою в саду або городі. Спілкуйтеся з близькими людьми, але пам’ятайте, що емоційний фон сьогодні вкрай нестабільний. Навколишні можуть зриватися. Не тримати на них зла, така вже вплив енергії на тих, хто не вміє нею правильно розпоряджатися.

Можливо, ви відчуєте легке нездужання, відчуєте скорбота або тугу. Знайдіть джерело ваших переживань і постарайтеся знову повернутися до гармонійного стану. Сьогодні не можна зациклюватися на собі і своїх проблемах. Близькі люди потребують вашої підтримки. Вчіться слухати, не перебиваючи. Якщо в цей день вас відвідає світле, радісне почуття високої любові, то це ознака підвищення вашого духовного рівня.

27 Місячний День — Характеристика

Фаза Місяця: Стара Місяць

Енергетика дня: Активний

Стихія дня: Метал

Символ дня: Жезл

Щасливе число: 9

Щоб день пройшов вдало, слід підтримувати себе в легкому і радісному стані духу, намагатися уникати напруги і хвилювання. У цей день слід бути ближче до рідних і близьким людям. Також добре подорожувати, садити квіти, працювати в городі, пізнавати світ з несподіваних сторін. Цей день тісно пов’язаний з водою, тому вдалими будуть всі морські подорожі.

Любов і відносини в 27 Місячний День

Двадцять сьомий місячний день дуже добре підходить для побачень. Більшість людей буде перебувати в романтичному стані духу. Сьогодні ви зможете більше дізнатися про своїй половинці і краще зрозуміти його, причому значна частина інформації прийде інтуїтивно. Дозвольте своїй душі в цей день відпочити, не влаштовуйте скандалів і не з’ясовуйте відносини».

Двадцять сьому місячну добу – ідеальний час для примирення після сварок і конфліктів. Для укладення шлюбу цей день не підходить. З часом почуття можуть охолонути, а ось для тих, хто укладає шлюб з розрахунку, день підходить. У випадку, якщо розрахунок виявиться вірним, подружжя навіть полюблять один одного. Не забудьте сьогодні відвідати батьків, бабусь, дідусів та інших родичів, і навіть свою першу вчительку. Спілкування зі старшим поколінням у 27 місячний день принесе особливо приємні хвилини.

Робота і творчість у 27 Місячний День

Шукайте нові підходи до вирішення проблем. В цілому сьогодні вдалий день. Вдалий як для експериментів у своїй сфері діяльності, так і для оригінальних рішень. Всі операції будуть вдалими. Сьогодні краще зайнятися завершенням старих справ, а з новими почекати. Роздайте борги, вирішуйте фінансові питання.

Сьогодні можна сміливо змінити роботу. До начальства звертайтеся тільки з дрібними питаннями. Можна взяти відпустку і вирушити в подорож — Місяць благоволить всім мандрівникам у двадцять сьомий місячний день. Студенти можуть продовжувати навчання, але здати іспити, якщо вони призначені на сьогоднішній день, буде нелегко. Доведеться докласти зусиль та напружити розум, щоб отримати хорошу оцінку.

Здоров’я і харчування в 27 Місячний День

Хвороби, почалися в двадцять сьомий місячний день – безпечні. У організму сьогодні більше сил і енергії, ніж в інші дні. Але, можливе загострення захворювань пов’язаних з кров’ю, тому слід уникати крововтрати. Також в цей місячний день уразливі гомілки, їх можна лікувати.

Ліки цього не варто приймати. Всяка хімія протипоказана, причому це стосується і всіх продуктів з консервантами, продуктів тривалого зберігання. Найкращим лікуванням у 27 місячний день будуть рецепти народної медицини і гомеопатичні препарати. Похід в лікарню і проходження рентгену перенесіть на інший день.

Сни 27 Місячний День

Сновидіння двадцять сьомого дня говорять про те, наскільки людина здатна існувати в гармонії з навколишнім простором, наскільки він в змозі зберігати рівновагу між світом духовним і світом матеріальним.

Тлумачити сновидіння цього періоду повинен тільки той, хто добре знайомий з основами глибинної психології, інакше всі інтерпретації виявляться неточними, так як у цей день дуже легко піддатися або крайнього містицизму (розглядати все як прояв якогось фатуму), або в крайній практицизм і утилітаризм (розглядати сон як набір хаотичних елементів підсвідомості).


Залишити відгук