День Народження 9 Квітня: Знак Зодіаку — Овен

Люди, чий день народження припадає на 9 квітня, дивним чином поєднують в собі харизму, артистизм і сильний дух. Незважаючи на самовпевненість, в глибині душі ви більше поет, ніж воїн. Співчутлива і добра природа може зробити вас мішенню слізних історій. Великодушний борець за правду і справедливість, ви готові безстрашно боротися за те, у що вірите, однак віддаєте перевагу мирний шлях компромісу та обопільної згоди. Ви більш сприйнятливі до зовнішніх впливів, ніж звичайні Овни, і не схильні робити помилки через поспішних рішень.

Народженим 9 квітня слід стежити за тим, щоб їх надмірна енергійність не виявилася руйнівною як для них самих, так і для близьких людей. Особливу небезпеку представляють всілякі травми, що є наслідком необачність цих людей і їх надмірної імпульсивності. Вплив Марса позначається настільки сильно, що народжені 9 квітня можуть провокувати антагонізм і навіть жорстокість з боку оточуючих, які не завжди поділяють їх відверті судження і прямолінійність. У той час як багатьом людям рекомендуються підвищені навантаження, народженим 9 квітня, навпаки, слід трохи зменшити темп своєї активності. Що стосується дієти, можна порадити збалансоване харчування, і вже, звичайно, слід відмовитися від різких коливань у вживанні їжі, коли на зміну убогою сухомятке приходить переїдання.

Народжені 9 квітня володіють геніальним даром втілювати самі божевільні ідеї в дії, перетворювати фантазії в реальність. Їм навіть вдається витягати з цього непогані дивіденди. На щастя, ідеї цих людей завжди носять соціальну спрямованість, а тому їх реалізація йде на благо оточуючих. У народжених 9 квітня — особливий і часто забавний стиль мислення, але їх аж ніяк не можна назвати порожніми мрійниками. Зовсім навпаки: вони не позбавлені прагматизму і безпомилково вгадують момент, відповідний для втілення кращих задумів. Не відрізняючись надмірною товариськістю, вони вважають свої ідеї головною сполучною ланкою між собою, рідними, друзями і колегами. Можна сказати, що світ, в якому вони живуть, — це замкнутий простір. Навіть якщо в них і є бажання поділитися своїми особистими спостереженнями з самими близькими людьми, це їм не завжди вдається.

Знак Зодіаку 9 Квітня — Овен

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку примикає до знаків Вогняної стихії, які відрізняються наступними якостями: відкритість, чесність, лицарство.

Планета Управитель: Марс. Дарує Овну запас енергії, а також безпечність. Вплив Марса ідеально для викладачів, медичних працівників, акторів, політиків. Планета у вигнанні – Венера. Відповідає за грубість і прямоту.

9 квітня народжуються самовпевнені натури, чия зовнішня бравада приховує, однак, тонку натуру митця. Ці люди сильні морально, вони чарівні, добрі й завжди готові прийти на допомогу. Прагнення до боротьби народженим 9 квітня властиво, як і іншим Овнам, вони готові люто відстоювати свої ідеали справедливості і правди, але все-таки віддадуть перевагу мирно домовитися і знайти компроміс, ніж відразу вступати в бій. У цьому відмінність від інших Баранів, які часто зовсім не прийнятні компроміси. Народилися 9 квітня менш необачні, ніж інші представники їх знаку Зодіаку, вони думають перед тим, як діяти, а тому роблять менше помилок. Також вони з більшою ймовірністю відгукнуться на зовнішній стимул, ніж інші Овни.

Найбільший подарунок з боку народжених в цей день — це запрошення у свій внутрішній світ, шкода тільки, що цей подарунок підноситься вкрай рідко. Сильний вплив, який вони справляють на оточуючих, не завжди можна розглядати як благо. Друзям і близьким слід побоюватися надмірної залежності від їх задумів. Крім того, народжені 9 квітня мають звичку нав’язувати свій стиль поведінки, а це не всіх влаштовує. Коли ці люди ставлять собі за мету радикальну зміну чужої думки на основі особистого прикладу, їм це вдається повною мірою. Однак нерідко присутній в їх ідеалах аморальний відтінок в свою чергу дає оточуючим право розглядати їх як безпринципних і егоїстичних особистостей. Народженим в цей день слід періодично переглядати свої погляди, критично переосмислювати стиль життя і по можливості вдосконалюватися.

Для людей, що народилися 9 квітня, величезний інтерес представляють фізичні аспекти життєдіяльності людини — зокрема, межі її витривалості. Вони всіляко намагаються подолати будь-які обмеження, пов’язані з можливостями особистості. Причому їхні зусилля зосереджуються лише на земних матерії, але поширюються і на духовну сферу. Щоправда, лише найбільш обдарованим з них вдається виконати це завдання повною мірою і продемонструвати торжество людського інтелекту.

Чоловік Овен — народився 9 Квітня

Чоловіки, народжені 9 квітня, можуть пишатися такими характеристиками: идеалистичностью, динамічністю, енергійністю, відданістю. Чоловік-Овен – яскравий, харизматичний, активний і самовпевнений, відрізняється неабияким темпераментом і постійно знаходиться в полоні планів і ідей.

Жінка Овен — народилася 9 Квітня

Жінки, народжені 9 квітня, наділені такими гранями темпераменту: незалежністю, пристрасністю, рішучістю. Жінка-Овен завжди знаходиться в русі, займаючись тисячею справ одночасно. Будучи волелюбним знаком, у представників протилежної статі вона цінує незалежність і гордість.

День Народження 9 Квітня

Народжені 9 квітня знак зодіаку Овен — це неординарні люди, обдаровані яким-небудь талантом. Вони не люблять йти на компроміси, не люблять обмежень і контролю. Вони не сумніваються у своїх судженнях, вони досить відверті, прямолінійні, бувають різкі у своїх оцінках. Народжені 9 квітня знак зодіаку Овен, не любить говорити про свої плани, але наполегливо працює над їх реалізацією. Ті, хто був народжений 9 квітня знак зодіаку Овен, здатний втілювати божевільні ідеї, робити з фантазії реальність, на цьому такі люди навіть можуть заробляти. Така людина має ідеї соціальної спрямованості, що не завжди йде на користь суспільству.

Ті, хто народився 9 квітня знак зодіаку Овен, мають особливий тип мислення, він навіть може здатися кумедним, але вони не проводять час у мріях. Навпаки, в них присутня прагматизм, вони здатні точно визначити час для реалізації своїх ідей. Вони не дуже товариські, а свої ідеї вони буквально обожнюють, вважаючи їх головною сполучною ланкою між ними та їх близькими, колегами і друзями. Може здатися, що світ, в якому вони мешкають нагадує якийсь замкнутий простір. Навіть коли вони хочуть розділити свої ідеї та думки зі своїми близькими, це у них виходить не завжди.

Ці Овни бувають оригінальні у своїй діяльності. Їх також характеризує велика активність. Якщо така людина запрошує вас у свій внутрішній світ, ви повинні вважати це подарунком з його боку, хоча вони досить рідко дарують такі дари. Вони здатні сильно впливати на оточуючих їх людей, але цей вплив не завжди є позитивним. Рідні та близькі не повинні знаходитися в залежності від їх задумів. До того ж, народжені 9 квітня знак зодіаку Овен, часто нав’язують свій стиль поведінки, а це не всім подобається. Ці люди бажають радикально змінити думку інших грунтуючись на своєму особистому прикладі, і роблять це цілком успішно.

Вони можуть бути кілька аморальні, тому інші люди часто говорять про них як про безпринципних осіб. Це прямолінійні і жорсткі люди. В них також присутній егоїзм. Ті, хто був народжений в день 9 квітня повинні час від часу намагатися переглянути свої погляди на життя, переосмислити своє існування для того, щоб стати кращою людиною. Ті, хто народився в цей квітневий день люблять фізичну активність, яку вони відчувають до межі. Вони постійно готові творити, більше люблять працювати, а не балакати мовою. Їм взагалі чужі які-небудь обмеження людських можливостей. Але реалізація цих відчужень підвладна лише обраним.

Вони в першу чергу вважаються зі своєю думкою, не люблять, щоб ними хтось керував. Така людина може виступати в ролі домашнго диктатора, протистояти якому виявляється не так просто. Вони люблять не тільки матеріальну, а духовну сферу діяльності. Тим, хто був народжений 9 квітня можна порадити вчитися знаходити компроміси, перестати бути егоїстом і давати більше любові.

Любов і Сумісність

Ви настільки романтичні і ідеалістичні, що дозволяєте серцю керувати розумом. Ви готові принести себе в жертву заради коханої, але очікуєте такого ж ставлення до себе, і якщо цього не відбувається, вас може очікувати жорстоке розчарування.

Сприятливі перспективи у відносинах у Овнів з Близнюками, які також є невтомними новаторами. Яскравий і імпульсивний Стрілець – і зовсім ідеальний партнер для Овна. Багато спільного у Овна з незалежними Водоліями. Один з найбільш вдалих спілок складеться з антагоністом – Рибами, які з радістю віддадуть Овну лідерство, зачаровуючи своєю загадковістю і інакомисленням, але тут слід зменшити запал щоб не образити партнера.

Романи з представником свого знака можливі, але тут пальма першості буде у жінки-Овна, що призведе до дисгармонії – чоловік-Овен не готовий довгий час бути веденим. Найневдаліші спілки у Овнів складаються з практичними представниками земних знаків – Козерогом, Тельцем і Вагами, які здадуться Овну занадто нудними, а також Левом, в боротьбі за лідерство з яким ідуть одні протиріччя.

Робота і Кар’єра

Ці люди є генераторами найнесподіваніших і божевільних ідей, які вони, однак, вміють втілити в реальність не без прибутку для себе. Їх ідеї спрямовані на поліпшення життя всіх соціальних шарів, тим самим вони приносять відчутну користь людству. Народилися 9 квітня володіють неабияким стилем мислення, який допомагає їм генерувати їх божевільні ідеї, але при цьому вони не є відірваними від життя порожніми мрійниками, навпаки, вони дуже точно відчувають момент, коли суспільство готове прийняти їх ідеї і допомогти їм втілитися.

Ці люди рідко дуже товариські, тому генерація ідей – чи не основний спосіб для них спілкування з світом і оточуючими людьми. Що ж стосується їх думок і спостережень, їх почуттів, то вони не завжди вміють ділитися ними з оточуючими, з-за чого створюється враження, що вони живуть в особливому, окремому особистому світі. Вкрай рідко ці люди горять бажанням пустити когось у свій внутрішній світ, тому такі моменти завжди потрібно високо цінувати. Друзі та близькі часто залежать від незвичайних творчих здібностей народжених 9 квітня людей і перебувають під сильним їх впливом. Іноді ці навіть швидше мінус, ніж плюс: буває, що народилися 9 квітня Овни нав’язують свої норми поведінки всім оточуючим.

Здоров’я і Хвороби

Що стосується здоров’я, то насамперед народженим 9 квітня потрібно стежити, щоб їх активність не завдала шкоди їх здоров’ю і їх близьких. Зазвичай людям рекомендують більше активності і дій, але в даному випадку, навпаки, краще її стримати і остерігатися перевтоми. Народився 9 квітня властива досить висока травматичність, яка є прямим наслідком їх необережності і поривчастої.

Ці люди зазвичай прямо говорять те, що думають, іноді досить грубо, ніж можуть викликати жорстокість навколишніх і відверто нарватися на бійку – так проявляється вплив їхньої планети-покровителя, Марса, названого на честь бога війни. При виборі раціону необхідно уникати крайнощів, які так полюбляють народженими 9 квітня: то вони недоїдають і перехоплюють пару бутербродів на ходу, а то вдаються до обжерливості і об’їдаються. Потрібно виключити подібні крайності з раціону, їсти побільше вітамінів і обмежити споживання жирів.

Доля і Удача

Люди, що з’явилися на світ 9 квітня, в повній мірі виправдовують характеристику дня свого народження. Вони являють собою втілення всього самого неординарного, що існує на даний момент в суспільстві, а їх таланти буквально б’ють через край. Будь-які компроміси, обмеження або контроль для них неприйнятні. Їм не властиво сумніватися у своїх судженнях, вони відверті, прямолінійні і деколи навіть різання в оцінках. Але просторікувати про своїх планах — не в їхніх правилах, вони воліють методично і наполегливо працювати над їх здійсненням.

Поради Овнам, Народженим 9 Квітня

Пам’ятаючи про те, який вплив вони виявляються на своє найближче оточення, цим людям потрібно виробити особливу критичність по відношенню до себе, своєї поведінки і своїм ідеалам. Краще всього час від часу переглядати основи свого світогляду, щоб ненароком не впасти в егоїзм та аморальність, не залучити до цього інших людей, які морально залежать від Вас. Таким чином, бачимо, що на цих людях лежить особлива відповідальність не тільки за себе, але і за тих, кого «приручили» і ведуть за собою.

Духовний розвиток і самовдосконалення дуже важливі і актуальні для народжених 9 квітня. Народилися 9 квітня люблять кидати виклик фізичним обмеженням і тестувати себе і свій організм на витривалість. Це стосується не тільки фізичної витривалості, але і духовних якостей. Дуже мало хто з народжених 9 квітня на цьому шляху досягають значних результатів.


Залишити відгук