Сонник Вибух — до чого сниться ?

Почути вибух у сні — знак наближення небезпеки і великого скандалу, що загрожують вашому близькому другу або родичу. Якщо уві сні ви не злякалися його, то біда не торкнеться вас і вам вдасться уникнути неприємних наслідків. Сон попереджає вас, що ваше легковажне поводження і необдумані вчинки можуть призвести до серйозних наслідків і ваше добре ім’я може постраждати. Постраждати від вибуху у сні — знак великих переживань невдачі, ураженої гордості і пліток. Якщо уві сні ви бачите руйнівні наслідки вибуху, то близькі люди зрадять вас. Дивіться тлумачення: Бомба, Звуки.

Бачити вибухи — передвіщає, що неправильні дії людей, що оточують Вас, будуть причиною Вашого невдоволення. Ваші справи також порадують Вас. Якщо Вам сниться, що Ваше обличчя або особи інших почорніли або понівечені — це означає, що Вас несправедливо звинуватять у балакучості, і обставини будуть проти Вас. Бачити дим і осколки — означає неуспіх у справах. Якщо уві сні Ви охоплені полум’ям або подкинуты високо вгору вибуховою хвилею — сон пророкує, що Ваші негідні друзі порушать Ваші права і будуть зловживати Вашою довірою. Молоді жінки, побачивши такий сон, повинні бути обережними, спілкуючись з незнайомими чоловіками.

Вибух динаміту віщує високу оцінку вашої персони. Чим голосніше в сновидінні він був, тим більше визнання і слави вам дістанеться від оточуючих людей. Якщо вибух влаштували ви самі, ваша популярність може мати відтінок скандальності. Постраждати в його результаті — такий сон попереджає, що слава матиме згубний вплив на вашу душу.

Вибух — це попередження про підступність і лицемірство якогось людини. Віщує обман і приснився спалах світла при вибуху. Вибух сміху сниться до розчарування.

Бачити вибухи у сні передвіщає, що люди, що оточують вас, зроблять щось, що викличе ваше невдоволення. Дим і летять осколки означають неуспіх у справах.

Вибух — розрив зв’язку. Смерть близької людини, удар по відносинам.

Слава, визнання; неймовірна новина.

Чути або бачити — до хвороби.


Залишити відгук