Сонник Постріл — до чого сниться ?

Якщо приснилося, що ви потрапили під обстріл, виходить, у реальному житті потрапите в неймовірно складну обстановку. Однак дівчину, бачила подібне сновидіння, може очікувати пристрасне освідчення в коханні, і навіть не від одного кавалера. Отримали поранення при обстрілі — значить, будете жертвою нечесної гри або підступи суперників. Жінкам подібне сновидіння може передрікати невдалу любовну інтрижку.

Влаштований вами обстріл сниться до того, що якісь події вимагатимуть від вас мобілізації всіх розумових і фізичних здібностей. Особам жіночої статі подібне сновидіння може передвіщати пробудження фізичної пристрасті. Якщо сниться, що ви стали свідком обстрілу з повітря, то у вас залишиться вкрай неприємний осад після спілкування з якимись знайомими.

Почули постріл, зроблений ким-то, — закохаєтесь. Постріл вразив ціль — значить, ваші почуття виявляться взаємними. Не досяг її, тому що стрілець схибив, — сон пророкує, що ваша пристрасть залишить байдужим об’єкт вашої любові. Зробити постріл самим — це означає, що у вас закохається людина, з яким ви знайомі лише поверхово. Крім того, цей сон передвіщає багато шуму і спорів, в яких ви візьмете безпосередню участь і проявіть нескромність.

Вистріливши, потрапити в птаха — таке сновидіння вважається віщим. Для займаються торгівлею сон означає, що вони досягнуть своєї мети. Закоханий після такого сну зміцнить своє становище і благополучно одружується. У той же час, якщо ви промахнулися, це говорить про те, що на вас обрушаться невдачі. Якщо застрелили хижу птицю, значить, ваші вороги будуть переможені.

Якщо стріляли у кого-то, сон говорить про скупчилася у вашому серці агресії, випробовуваної до якійсь конкретній людині, що може стати причиною виникнення ексцесів. Стріляли у вас — будьте обережні, хтось прицілюється до вас, і ви ризикуєте стати жертвою фізичного або астрального удару. Пора приймати профілактичні заходи.

Якщо Вам сниться, що Вас підстрелили і Ви відчуваєте відчуття вмираючої людини — значить. Вам належить перенести раптове образу ожесточившиеся проти Вас друзів; але якщо Ви уникнете смерті, різко прокинувшись, то пізніше повністю примиріться з друзями.

Якщо ви жінка – цей сон може означати, що ви перебуваєте в передчутті нового контакту (сексуального); якщо ж ви чоловік – то такий сон говорить, що ви можете незабаром бути схильні до любовних бажань.

Сам стріляєш у людини — віщує далеку поїздку. Інший чоловік стріляє в тебе — прибуття мандрівника. Чутні звуки пострілів з луків та арбалетів — віщує сварку.

Постріл чули — доведеться почути приголомшливу для всіх новину. Стріляти самим — знак прийдешнього успіху.


Залишити відгук