Сонник Вишивка — до чого сниться ?

Вишивку у сні бачити — вказівка на те, що ви маєте багату фантазію і мрієте про красиву любов. Чим багатше вишивка, тим яскравіше ваші мрії. Багато розшитий одяг у сні — знак вшанування. Якщо уві сні вам подарували щось вишите, то вас чекає взаємна любов. Вишивати у сні — знак обману, лестощів і розчарування. Чоловікам сон про вишивку пророкує щасливе сімейне життя. Бачити вишите у сні — знак того, що хтось навмисне заплутує ваші справи. Самому вишивати у сні означає, що ваше прагнення навести порядок у своїх справах закінчиться погано. Дивіться тлумачення: Голка, Нитки.

Якщо жінка бачить себе за вишиванням — це означає, що незабаром її благородний характер зверне на себе увагу інших, так само як і її вміння робити найкращим чином все, за що вона візьметься. Для одруженого чоловіка цей сон є доброю ознакою: скоро в його будинку з’явиться новий член родини. Закоханому він обіцяє одружуватися на розумній і гідною дівчині. Вишивати складний, але дуже красивий малюнок — передвіщає Вам участь в заплутаній справі, яке закінчиться плачевно, якщо Ви не будете остерігатися необережних вчинків.

Якщо молодій жінці сниться, що вона вишиває, це означає, що на неї зверне увагу людина, вражений її благородним характером і великодушністю. Одруженому чоловікові цей сон обіцяє поповнення в сімействі. Закоханий, побачив сон про вишивку, одружується з розумною і позитивною у всіх відносинах дівчині.

Жінка, яка вишиває уві сні, незабаром зверне на себе увагу інших своїм внутрішнім благородством. Вона явно з тих, хто найкращим чином робить все, за що б він не взявся.

Вишивали — ваше життя буде цікавим і повним подій. Збираючись вишивати, ви готували нитки — випаде шанс змінити свою життя, зробити її повнокровним і цікавою.

Розглядати в сні вишивку — це сновидіння означає, що люди, які вас раніше любили і які називали себе вашими вірними друзями, підуть на обман.

Вишивку вважають чудовим ознакою. Спостерігати за чиїмось вишиванням — сон означає, що у вашій душі оселиться сильне прагнення до якоїсь мети.

Побачити вишивку — цей сон говорить про те, що ви мрієте про неправдиве блиску. Вишивали самі уві сні — вдома все буде спокійно.

Даоські прапори з вишитими амулетами — віщує велике щастя, вигоду.

Вишивка символізує собою жінку або жіночі статеві органи.


Залишити відгук