Сонник Вишивати — до чого сниться ?

Жінці приснилося, що вона вишивала, — значить, благородство характеру і вміння добре справлятися з будь-якими справами вже в найближчому майбутньому привернуть до себе загальну увагу. Одруженому чоловікові сон повідомляє, що скоро у його будинку з’явиться новий домочадець. Закоханий одружується з розумною і гідною обраниці. Вишивання складного і дуже красивого орнаменту — такий сон передвіщає, що ви будете зайняті якомусь заплутаній справі. Необережність вчинків призведе до неблагополучному його завершення.

Вишивання символізує статевий акт. Якщо жінка із задоволенням займається вишиванням, то вона із задоволенням займається коханням зі своїм постійним партнером. Якщо ж вишивання є засобом заробітку, то вона схильна до безладних статевих стосунків або частій зміні своїх сексуальних партнерів. Якщо ж чоловік займається вишиванням, то він схильний до гомосексуальних зв’язків.

Вишивати — Жити цікавим життям, сповненим подій. Збиратися вишивати, готувати нитки — є можливість змінити своє життя, зробити її повною і цікавої.

Вишивати — спокій домашнього вогнища.


Залишити відгук