Сонник Вишивання — до чого сниться ?

Якщо дівчина або жінок вишивала уві сні, то незабаром вона приверне увагу громадськості, як мудра і благочестива дівчина. Люди стануть захоплюватися її характером і вміннями, до речі, все, за що не візьметься, буде виконано найкращим чином. Одруженому чоловікові, сон в якому фігурує вишивка, говорить про те, що найближчим часом в його родині очікується поповнення. Якщо ж такий сон бачить закоханий чоловік, значить, незабаром він одружується на мудрою і свідомої дівчині, з якою він буде щасливий. Якщо вам снилося, що ви працюєте з неймовірно красивим, але складним малюнком, то вам належить взяти участь в справі, що вимагає великих зусиль. Швидше за все, ви ризикуєте зазнати краху, якщо не будете продумувати кожен ваш крок. Необдуманість може призвести до сумних наслідків.

Для жінки сон, у якому вона вишиває, означає, що її тактовність та вміння залагоджувати проблеми, що виникають у неї на шляху, будуть викликати загальне захоплення. Для одруженого чоловіка побачена уві сні вишивку обіцяє поповнення сімейства. Для неодруженого — мудру і економну дружину.

Вишивали у сні? У вашому будинку буде все добре і спокійно, а домашні будуть радувати вас своєю надійністю. Бачили вишивку у сні? Швидше за все, в реальності ви прагнете до помилкового блиску.

Жити цікавим життям, сповненим подій. Збиратися вишивати, готувати нитки — є можливість змінити своє життя, зробити її повною і цікавої.

Для жінки — удача в сердечному, для чоловіка — такий сон передвіщає знайомство з дуже спритною жінка.


Залишити відгук