Сонник Напідпитку — до чого сниться ?

Сон про випили або про п’яних уві сні вказує вам, що з-за своїх легковажність і довірливість ви можете потрапити в біду. Вами можуть скористатися, а потім посміятися над вами. Такий сон гарний тільки для тих людей, яким є, чого боятися, так як обіцяє їм благополучний результат небезпечного підприємства. Якщо вам присниться, що ви сп’яніли від якогось солодкого напою, то вам слід побоюватися заступництва якогось знатного людини, яка хоче використати вас у своїх цілях і заради цього ні перед чим не зупиниться. Такий сон пророкує, що, піддавшись спокусам, ви можете потрапити в неприємну історію і ваша репутація може сильно постраждати. Сон, у якому ви побачили, що випиваєте і ваше серце скажено б’ється, передвіщає вам, що ви можете втратити нажите добро з-за зради партнерів по бізнесу. Дивіться тлумачення: Серце.

Якщо у сні ви сп’яніли від простої води, то вам не слід занадто захоплено вихваляти чужі багатства і хвалитися можливостями, яких у вас насправді і немає. Якщо ви не прислухаєтеся попередження, яке випливає з цього сну, то надалі можете пошкодувати про це. Можливо, ваші знайомі відвернуться від вас, дізнавшись, що ваші слова — порожня балаканина. Дивіться тлумачення: Вода.

Якщо ж у сні ви побачите, що були п’яні і вас знудило, то ваш добробут може бути порушене будь-якими посадовими особами, які можуть зажадати від вас пояснення з приводу походження вашого стану і, можливо, його конфіскують. Іноді такий сон пророкує, що ви втратите гроші, нажиті шляхом махінацій або дісталися в результаті якихось виграшів. П’яного зустріти в сні — знак тривоги, передвісник великих переживань. Запійного п’яницю зустріти в сні або бути їм означає, що ви вкрай незадоволені своїм становищем. Дивіться тлумачення: Напій, Спрага.

Почувати себе напідпитку — Ви будете налаштовані на грайливий лад і не будете відчувати особливих докорів сумління через те, що станете уникати життєвих складнощів, втрата роботи. Бачити п’яними інших людей — Ви так само легковажно ставитеся до поведінки Ваших колег, попередження можливих ускладнень, спокійніше сприймайте чиюсь вкрадчивую лестощі і не втрачайте голову. Для молодої жінки — відчувати себе опьяневшей — Ви зробите вчинок, про який пошкодуєте.

Якщо у сні ви були злегка напідпитку, то наяву будете віддаватися солодким мріям. Вам можуть лестити оточуючі, з-за чого ваша мрійливість і тривалість перебування у світі мрій тільки збільшаться. Приснився напідпитку — значить, зустрінете якусь людину, з яким у вас будуть практично рівні сили і можливості. З ним вам доведеться почати боротьбу. Випити і після цього заблукати — такий сон означає, що мрії можуть завести вас занадто далеко.

Сон, у якому ви п’яні, вважається несприятливим, оскільки він пророкує вам вкрай необачне, нерозсудливу поведінку. З-за того, що ви пуститеся в усі тяжкі, ризикуєте розлучитися з добрим ім’ям, зруйнувати лад і щастя в родині. Молодій жінці приснився чоловік напідпитку — це означає, що її майбутній чоловік буде натурою некерованою, увлекаемой ницими пристрастями, неприборканої, і це завдасть їй багато горя.

Бути напідпитку у сні — до хвороби по необережності: застуді, травмі, заразливої хвороби. Бачити незнайомого напідпитку — неприємна зустріч, вимушене присутність на урочистостях. Багато п’яних — епідемія. Ви ризикуєте захворіти, так як піддані впливу групової карми. П’яний знайомий — хвороба чи горі у цієї людини.

Якщо уві сні ви відчуваєте сп’яніння – в реальності ви будете налаштовані на грайливий лад. Навряд чи ви відчуєте докори сумління через те, що уникнете складних життєвих ситуацій. Сон також може передвіщати втрату роботи. Молодій жінці такий сон застерігає від вчинку, про який вона буде шкодувати.


Залишити відгук