Сонник Видра — до чого сниться ?

Сон з видрою, резвящейся в прозорих струменях води, віщує щастя та удачу у справах. Якщо ви ще не пов’язані узами шлюбу, вас, безсумнівно, чекає щастя в ранньому заміжжя або одруження. Якщо ви вже заміжня – скоро ви будете приємно здивовані надзвичайно зрослу ніжністю вашого чоловіка.

Побачити видру, грайливу в прозорих струменях води, з великою часткою впевненості віщує бачить цей сон щастя та удачу у справах. Ви знайдете ідеальне щастя у ранній одруження, якщо Ви ще не одружені; дружинам ж цей сон обіцяє надзвичайно зрослу ніжність їх подружжя.

Видра у сні означає озлобленого ворога і зрада друга, чиї дії змусять вас страждати. Якщо видра хлюпається в чистій воді, то обставини складуться на вашу користь. Такий сон передвіщає вам успіх в бізнесі і в особистому житті. Дивіться тлумачення: Тварини.

Видра (водяний пацюк) — чиясь заздрість вам дуже заважає. Полює — ви кому-то заздрите, хоча і виправдовуєте себе тим, що це «біла заздрість». Потрапила в мережі, спіймана — ваш заздрісник буде осоромлений.

Молодим людям такий сон передвіщає щастя в шлюбі, заміжнім жінкам він обіцяє увагу з боку чоловіка.

Видра сниться до щастя.


Залишити відгук