Сонник Лікар — до чого сниться ?

Вважається недобрим сигналом побачити в сні працівника медичного закладу. Це відображення вашої надмірної стурбованості власним здоров’ям, не дає поки для цього приводу. У вас є явна схильність перебільшувати масштаби проблем. Якщо хоча б дріб’язкові складності ви не станете приймати настільки близько до серця, то побачите, що життя забарвлена в більш райдужні фарби. Якщо приснилися себе в ролі лікаря, це означає, що ви любите вирішувати чужі проблеми, у той час як на власні у вас не залишається ні часу, ні терпіння, хоча і своїх турбот у вас чимало. Сон закликає подумати про себе і про свої перспективи, переорієнтувати увагу з інших на себе.

Побачити, що лікар доглядає за хворими, — таке сновидіння свідчить про те, що, відчуваючи дефіцит уваги та підтримки близьких, ви намагаєтеся знайти їх не у тих людей, що підходять для цього. Не фокусуйтеся на власних образах. Наслідком стане налагодження спілкування з родиною та отримання від її членів необхідного вам душевного тепла. Тільки пам’ятайте, що турбота потрібна не тільки вам, але й іншим. Спостерігали за діями лікаря, який знаходиться в неформальній обстановці, — підете в довгу поїздку, швидше за все, ділового характеру. Ви вважаєте, що нічого цікавого там вас не чекає, та все ж будете багатьом приємно здивовані, закарбувавши в пам’яті велику кількість приємних спогадів.

Якщо приснився медик, то найчастіше його образ відображає існування в оточенні сновидця реального людини цієї професії. У той же час медик може з’являтися і як уособлення його ставлення до первинного знання. Це священне знання, духовна сила, а також зцілення і тіла, і душі.

Медиками можуть бути багато персонажі снів — незнайомі люди, рідні, друзі і т. д. Якщо ви зустрілися з медиком, це можна розцінювати як зустріч з мудрістю світового підсвідомості. Його образ — лякаюче надприродний і обнадійливий, безпечний і тривожний одночасно. Подібна зустріч або просто присутність медика у багатьох випадках може змінювати наше сприйняття світу.

не Можна забувати, що функція даного персонажа снів — символізувати зв’язок минулого і майбутнього, свідомого і духовного начал. Сни, в яких фігурує медик, часто служать відображенням нашого ставлення до факторів, які впливають на хід життя. Чи були ви в сні цілителем своїх родичів або членів громади? Згадайте, у порівнянні з іншими персонажами сновидіння виглядав чи медик, за вашими відчуттями, доброзичливим, могутнім або табуйованим чином.

Бачити лікаря уві сні для жінки означає невдачі в особистому житті; чоловікам сон пророкує невдачі в їх підприємствах. Іноді сон про лікарів передвіщає хвороби або допомогу друзів в такій справі. Дантиста зустріти — до великим переживанням і неприємностей у родині, сварок і скандалу. Якщо ви випадково зустріли лікаря в компанії, то удача буде супроводжувати вам у ваших справах. Виходити заміж за лікаря уві сні попереджає вас про те, що ви можете зробити фатальну помилку, про яку будете дуже шкодувати.

Цілувати лікаря — до примирення зі своїм ворогом або незавидним положенням. Говорити з лікарем у сні — знак надії на допомогу друга в біді. Якщо лікар оперує вас, то ваші справи будуть одужувати, але дуже повільно. Вити лікарем у сні — знак радості і міцного положення в життя. Відкрити двері лікаря — до отримання звісток. Якщо лікар прийшов до вашого друга, то чекайте отримання звісток від друга, якого давно не бачили. Дивіться тлумачення: Лікар, Хірург, Операція.

Якщо молодій дівчині присниться лікар — це означає, що вона пожертвує своєю красою заради пустої розваги. Якщо вона насправді нездорова і тому бачить подібний сон, тоді він передвіщає хворобу й занепокоєння, які вона незабаром превозможет, якщо тільки лікар в її сні не з’явиться вкрай стурбованим, — тому що в цьому випадку все може закінчитися втратою і горем.

Якщо жінка уві сні збирається заміж за лікаря — це знак можливого обману в майбутньому. Лікар-шарлатан, марно намагається уві сні вилікувати Вас, обіцяє Вам тривоги і хвороби, Якщо уві сні Ви приходите лікувати зуби до лікаря-дантиста — то це знак швидкого розчарування можливо, що нещирість близьких засмутить Вас. Якщо Ви бачите дантиста, лікуючого зуби у молодої дівчини — наяву Ви повинні очікувати справжнього скандалу в колі своїх друзів.

Лікар — Традиційний, в білому халаті — ваша надія на допомогу з боку здійснитися. Доброзичливий, лікує — вам буде надана допомога, але тільки на ваше прохання. Відчужений, відмовляється лікувати — ваші надії не виправдаються, особливо якщо це стосується матеріальних питань. Лікує вас — допомога потрібна вам. Лікує іншого — потрібна допомога від вас. Зустріти Одного — до радості. Незнайомця — до несподіваної звістки.

Склонившийся над вами лікар сниться до захворювання. Сни, у яких ви бачите лікаря в машині швидкої допомоги, застерігають про можливі дорожньо-транспортних пригодах. Оперуючий лікар сниться до того, що на любовному фронті ви легко покладіть суперників на лопатки. Якщо у снах медиком ви бачите себе, то, швидше за все, ви переоцінили свої сили і замахнулися на недосяжну для вас.

Побачити в сні доктора — такий сон попереджає, що безладне життя приведе вас до гірким сожалениям; говорили з лікарем — значить, є деяка надія; він робив вам операцію — хворі після такого сну будуть одужувати повільно, захворіють здорові; приймати ліки — до втрат.

Лікар, снящийся молодій дівчині, обіцяє їй порожні розваги, заради яких вона пожертвує своєю красою. Якщо жінці сниться, що вона збирається вийти заміж за лікаря, це означає, що в майбутньому її чекають невдалі стосунки з коханим і нещасливий шлюб.

Страхи, занепокоєння за своє здоров’я, загострення хронічного захворювання; втрати. Зубний лікар — хвороба; допомога друга; позитивні, цілющі впливу. Для жінки — залицяльник.

Це вказівка на патологічний симптом, лікування, проведене неправильно.

Побачили лікаря — настають неприємності і сумні події, хвороби.


Залишити відгук