Сонник Кохана — до чого сниться ?

Колишня кохана — туга за втраченим коханням. Якщо зараз в особистому житті все відмінно, то колишні кохані вас ніби попереджають — все не так, як здається. Ви дуже скоро можете наткнутися на «скелетів у шафі» або у вас в житті є невирішені завдання, які ви рішуче намагаєтеся забути, а не вирішити. Також такий сон може говорити про несподівані сюрпризи або неприємності.

Якщо Вам приснилася незнайома кохана, це символізує вашу емоційну незадоволеність. Проте не варто вихлюпувати свої почуття на оточуючих. Якщо чоловік дізнався у своїй приснився улюбленої жінку — це нагадування про те, що існують якісь невирішені проблеми, пов’язані з нею.

Для чоловіка бачити її привітною і красивою – сватання, отримає від неї багато радості і гарне придане; неприваблива, похмура – розчарування напередодні весілля; хвороблива і нещасна – подружнє життя, де щастя буде чергуватися з сумом. Також див. Дружина.

До злісних релігій і важкої хвороби, або вас чекає приємна несподіванка. Якщо жінка буде негарна, сумна, налякана — злиднях і сварки.

До разового достатку, веселощів або знайомству з приємною людиною. Вас також можуть захопити жінки, які не гідні вас.


Залишити відгук