Сонник Повітряний змій — до чого сниться ?

Повітряний змій може інтерпретуватися як символ чоловіки, і побачити його в сні, означає мати якісь проблеми чи переживання з приводу ерекції. Добре літає змій з туго натягнутою мотузкою говорить про відсутність проблем з ерекцією. Якщо ж змій літає нерівно, падає, то це говорить про те, що вас весь час підсвідомо мучать переживання про вашу ерекції і, скоріше всього, не даремно. Якщо повітряного змія бачить жінка, то це говорить про проблеми ерекції її сексуального партнера; вид польоту змія дасть їй відповідь на питання: марні її тривоги чи ні. Якщо повітряного змія бачать діти, то це говорить про їх новонародженої сексуальності, а хлопчиків про початок полюцій.

Високо в небі літав повітряний змій — це означає, що життєва ситуація зміниться в позитивну сторону. Якщо ви самі вдало його запускаєте, і він літає високо і довго, то наяву неодмінно займете почесне і поважне місце, якийсь високий офіційний пост. Це хороший знак для вдів і жінок взагалі, а також передвістя подорожей в далекі країни. Фермерам сон обіцяє добрий урожай, морякам — безпечне, вигідну плавання, бізнесменам — прибуткову торгівлю. Однак якщо змій упав з-за розірваної мотузки, то це один з найгірших для людини снів, що означає крах усіх планів і задумів.

Запускати – багатство і хороша справа, яким Ви не зможете користуватися; падає на землю – невдача, розчарування; робити – у діловій сфері Ви будете грати на біржі малими засобами, а в особисте – прагнення завоювати свою любов; діти запускають – приємне проведення часу; змій зникає за хмари – руйнування надій.

Робити повітряний змій — у вас є творчий талант, час його використовувати. Снився летить змій — значить, растрачиваете свій потенціал даремно.

Якщо у вашому сні змій піднімався, буде збільшуватися ваше благополуччя; падав — значить, з ким-то у вас будуть погані відносини.

Сон — мрія, порожні, марні устремління, зусилля.

Це вказівка на помилкові цінності.


Залишити відгук