Сонник Повітряна куля — до чого сниться ?

Якщо у сні ви займалися тим, що надували повітряні кульки, це означає, що ви живете очікуванням кращого життя, хоча нинішнє існування ніяк не можна назвати безрадісним. В недалекому майбутньому ваше життя перетвориться на суцільний розгардіяш, і ви ще не раз згадаєте про минуле з теплотою і жалем. Якщо ви прикрашали приміщення або машину повітряними кульками, сон говорить про те, що ваш оптимізм служить найкращим зброєю в боротьбі з негараздами. Ви самі робите своє життя на краще або, принаймні, до цього прагнете. Подарували комусь повітряну кульку або взяли в дар — сон до невеликим, але милим сюрпризів.

Повітряна куля сниться до порожніх і нездійсненних мрій. Летів угору, до неба — наяву грунт більше буде йти з-під ваших ніг. Повітряна куля луснула — гіркі події реального життя повернуть вас до насправді, залишивши від мрій і сподівань одні розчарування. Приснився літальний апарат, який летів порожнім, без людей, — це означає, що оточуючі не зрозуміють і не підтримають ваших планів. На повітряній кулі летіло кілька людей — у вас з’являться однодумці.

Повітряна куля у сні передвіщає загибель надій і розчарувань. Вашу діяльність чекають серйозні потрясіння. Підйом на повітряній кулі сниться до невдалого подорожі.

Загиблі надії і нещастя супроводжують цього сну. Ваше ділове життя буде явно в занепаді. Підніматися на повітряній кулі означає невдале подорож.

Бачити в небі нездійсненне, крах всіх надій. Підніматися самому в ньому щастя в любові і досягнення професійного успіху.


Залишити відгук