Сонник Ворона — до чого сниться ?

Ворона прийнято вважати сумним вісником. Горе і нещастя обіцяє не тільки його крик, але і сама поява. Кружащая в повітрі зграя ворон передвіщає, що незабаром відбудеться військовий конфлікт, постраждає безліч людей, трупами застелется земля, і не будуть живі встигати ховати мертвих, настане бенкет для воронов і траур для людей. Кричущий ворон означає, що над вашим домом нависла смерть; моліться — і вам прийде порятунок.

Якщо уві сні ворони займалися пристроєм гнізд на деревах, то це передвістя такої хвороби, що буде поширюватися і серед людей, і серед худоби, тому людина перестане вживати в їжу м’ясо тварин. Спасіння прийде з боку води, трав, молитов і милосердя. Якщо зграя ворон суцільно покрила полі або іншу землю, то це обіцяє неврожайний рік, дорожнечу хліба. Птахи не зможуть знайти їжу і будуть масово гинути, якщо не врятуються польотом на врожайний південний схід.

Якщо у сні ви вбили ворона, наяву близької людини ви не зможете вберегти від смерті невиліковного недуги. Як би ви не сподівалися на ліки і на допомогу лікарів, одне тільки співчуття і терпіння у одра людину зроблять останні дні в цьому світі легкими і світлими. У сні ви вбиваєте чорну птицю, тобто смертельну хворобу, бачачи у ній джерело страждань. А між тим насправді смерть для хворого служить полегшенням, і він це знає; вам доведеться змиритися з цією думкою.

В сновидіннях ворон є вісником катастроф, серйозних проблем, краху планів. Найсильніших неприємностей слід очікувати, якщо уві сні людині снилася каркающая ворона або ціла зграя птахів: вони накликають на будинок біду та нещастя. Уникнути проблем не допоможуть навіть надзвичайна обережність і підвищена пильність. Людина повинна розцінювати цей період як «чорну» смугу, яку потрібно просто перечекати-пережити. У снах важливий також колір птиці. Чорний ворон сниться до того, що близька людина захворіє. Якщо снилася птах білого кольору, то потрібно очікувати одужання.

Якщо уві сні вами довелося побачити вмираючого ворона, то наяву ви знайдете нового друга. Бачення на вівторок, в якому вам снилися ворони, прорицает хороший період. Сни на неділю – провісники важливих змін в любовних відносинах, які можуть кардинально змінити протягом всього вашого життя. Сон на понеділок віщує далеку дорогу; можлива закордонне відрядження. Ніяк не реагує на вашу присутність ворон сниться до прийдешньої зраді вашого супутника життя.

Каркающая ворона сниться до страждань, смерті. Сновидіння з воронами на вівторок пророкують, що в реальному житті людини виникнуть такі проблеми, подолати які буде досить важко. Якщо ці птахи снилися в ніч на середу, це віщує можливість отруєння зіпсованими продуктами харчування.

Приснився ворона або ворон є відображенням етапу ваших відносин на сьогоднішній день. Для вас зовнішнє затьмарює внутрішню сутність. У ліжку вам добре, але ви не можете зрозуміти, які почуття, крім пристрасного потягу, об’єднують і роблять ваш союз настільки привабливим для обох. Тверезо подумавши, ви поступово приходите до висновку, що тільки в ліжку ваші стосунки гармонійні, а в решту часу ви ледь знаходите теми для бесід. Найімовірніше, вас насправді пов’язують тільки інтимні відносини.

Ворон з’явився уві сні — наяву наближається печаль. Розпростерте над вами крило ворона сниться до неминучої небезпеки. Приснився каркающий ворон — чекайте втрат. Брати участь у полюванні на птахів — до багатого врожаю. Снилися зграї ворон на рівнині — значить, буде голод та інші нещастя. Мертва птиця — відмінну ознаку. Летять ворони означають, що того, кому вони летять, чекає смертельна небезпека. Чоловік перетворився на ворона — будете засмучуватися.

Сновидіння про ворон вважається поганим: наближається біда або хвороба або страждання від чиєїсь несправедливості, від потреби і інших проблем. Настає час смутку. Закоханих людей воно попереджає, що обранець надійде віроломно; потрібно поставитися до цього з більшою тверезістю.

Ворона у сні — до сумних подій. Почути їх каркання — означає несприятливий вплив на Вас і в результаті — хибні вчинки. Молодих чоловіків цей сон попереджає про прийоми та інтригах проти них представниць прекрасної статі.

Побачити ворон — до втрати; сумних новин, тузі і захворювання; почути крик — до лиха; бачити кружляють над будинком — до смерті; бачити, як щось крадуть, — відчуєте смертельний страх; лякати птахів — выследите злодія або шахрая.

Якщо молодому чоловікові сниться ворона, це означає, що жінки будуть плести інтриги проти нього. Почути вороняче каркання означає потрапити під поганий вплив, який матиме на вас коханий.

Ворона вказує на те, що сновидець розлучиться з близькими йому людьми і опиниться на чужині. Вона також вказує і на війну і поховання мертвих.

Ворона — наговір, яким не можна вірити. Дохла — не буде шкоди. Каркающая — буде дуже прикро. Багато ворон — будуть схиляти публічно.

Бачити ворона — втрата, нещастя; чути каркання — недобрі вісті; багато літаючих — до похорону.

Неприємності; погані новини; чаклунка, наведена порча; кряче до біди.


Залишити відгук