Сонник Воробей — до чого сниться ?

Горобець у сні — до маленьких і приємним пустощів та зустрічі з інопланетянами-проказником, а також до приємних бесід з одним. Іноді бачити його в сні нахохленным, але милим, означає, що у вас буде недовгий, але приємне любовне захоплення. Багато горобців у сні — знак того, що у вашому житті все буде даватися з працею і вам нема чого розраховувати на чужу допомогу. Літають горобці уві сні — це ваші сумніви. Чірікающіе горобці пророкують, що незабаром ви почуєте плітки про себе. Зловити горобця — знак несподіваної зустрічі. Якщо горобець сам залетів у ваш будинок, то вам належить невелика любовну пригоду, яке скоро закінчиться і не матиме згубних наслідків. Випускати горобця означає, що ви будете розпускати чутки про кого-то. Жовторотий пташеня горобця у сні означає, що ваш коханець виявиться недосвідченим у пригодах такого роду. Дивіться тлумачення: Птахи.

Це символ мінливості. Ви можете займатися любов’ю навіть з малознайомою людиною, неважливо, що ви спілкуєтеся всього кілька годин. Однак не можна стверджувати, що ви легковажні — всьому виною спрага нових відчуттів, саме вона кидає вас у вир випадкових зв’язків. Ви боїтеся, що охладеете до людини, з яким вже складалися в інтимному зв’язку, і тому намагаєтеся якомога скоріше зав’язати нові стосунки з іншою людиною. Вам слід урізноманітнити своє сексуальне життя з постійним партнером, і тоді ви не надоедите один одному.

Горобці у сні передвіщають життя, повну любові і спокою. Ви станете гарним слухачем чиїхось сумних історій, і це принесе вам повагу і любов оточуючих. Поранені або сумні, нахохлившиеся горобці сняться до сумних подій. Цвірінькання горобця сниться до того, що в реальному житті ви не зможете вирішити особисті проблеми, так як постійно будуть виникати нові перешкоди. Якщо воно снилося вам на понеділок, прогноз не збудеться.

Якщо Вам приснилися горобці — значить вас очікує життя, повна любові і спокою, що зробить Вас добрим і вдячним слухачем різних сумних сповідей, а Ваша доброзичливість у свою чергу заслужить Вам добру славу. Якщо ж Вам приснилися підбиті або сумні, нахохлившиеся горобці, то цей сон послужить передвістям печалі.

Воробей уві сні — говорить про велике щастя, вигоді, удачі. Горобці танцюють на льоту — віщує блиск, витонченість зовнішнього оточення, може бути також пов’язане з літературними успіхами. Горобці б’ються між собою — буде казенне справу. Ворони і горобці галасують, лаючись один з одним — віщує випивку та закуску.

Велика зграя горобців сниться до клопотів; стріляли в воробйов — опинитеся корисними і собі, і людям; літають горобці означають, що вам дадуть порожні обіцянки; ловили птахів руками — відбудеться несподівана зустріч; чірікающіе горобці сняться до того, що ви почуєте прикрі плітки.

Воробей — нахохлившийся, хворий — вам загрожує обман, дрібне злодійство. Клює хліб, цвірінькає — ваші дрібні махінації нагадають про себе. Зграя — дивіться, щоб махінації не стали справою вашого життя.

Скрізь встигнути, удача.


Залишити відгук