Сонник Чарівник — до чого сниться ?

Якщо вам приснився чарівник, це говорить про те, що, втративши віру в доброту вищих сил і власні сили, ви будете звертатися до інших джерел. Складно сказати, наскільки далеко заведе вас це прагнення — може бути, чародіїв і магів. Сон попереджає вас: найпотужніша чарівна сила — це твердість духу, стійкість, опір життєвим проблемам. Якщо ж у сні ви самі були чарівником, це говорить про те, що рухаєтеся манівцями до наміченої мети.

Звернулися до чарівникові з проханням про допомогу — такий сон обіцяє зустріч незабаром з людиною, що має дуже сильну, причому негативну для вас енергетику. Побачити родича або знайомого в іпостасі чародія — це підказка про те, що вам необхідно вживати термінові заходи: найгірші якості людини ось-ось здолають його, перетворивши на іграшку пристрастей. Ваша місія — пояснити йому, що він власними руками губить себе, особливо свою душу, що його життєва позиція ні до чого доброго не призведе. При цьому постарайтеся поговорити так, щоб він зрозумів, як він дорогий вам, а тому ви не хочете, щоб він зіпсував собі майбутнє.

Чарівник сниться до того, що хід ваших справ поверне в більш сприятливе русло; випадок зіграє важливу позитивну роль у прагненні стати щасливою і заможною людиною. Є ймовірність, що ви створите сім’ю, міцність якої буде знаходитися в залежності від вашого терпіння. Також див. Чаклун, Провісниця, Екстрасенс.

Зустріти його у сні — до вдалого повороту в справах. Побачити його у сні означає приємні події і щасливе вирішення проблем. Якщо розсердиться на вас, то не спокушайтеся щодо виконання своїх надій. Дивіться тлумачення: Фея.

Бачити уві сні чарівника означає міцні сімейні узи і довге кохання. Однак для збереження гармонійних відносин вам слід проявити терпіння і витримку.

завжди віщує Такий сон непередбачені події, несподівані новини, приємні сюрпризи.

До нещастя, неприємності, удару.


Залишити відгук