Сонник Волосся — до чого сниться ?

Якщо вам сниться, що у вас гарні довгі волосся, то вас чекають радісні звістки, віддана дружба і благополуччя. Чоловіку такий сон пророкує, що він у вирішальний момент злякається або буде обдурений жінкою. Якщо волосся у сні мають чистий, здоровий, доглянутий вигляд, то ваші справи налагодяться, і навпаки. Бачити лисого чоловіка в сні — до радості, здоров’я і благополуччя, і жінку без волосся — до злиднів, фальші і невиконання бажання. Коси бачити — до розчарувань, колотнечі і засмученням. Їх винуватцями є люди з вашого оточення, які плетуть навколо вас хитрі інтриги. Дивіться тлумачення: Коси.

Чорні і завиті, але короткі волосся у когось- до смутку і втрат через обман і зрада. Якщо в сні ваше волосся потемніли і стали довшими, ніж є насправді, то вас чекає багатство і благополуччя; якщо волосся стали рідше і коротше, то бідність і страждання не за горами. Зачісувати волосся в сні — гарний знак для дівчат, тому що скоро хтось запропонує їм руку і серце. Іноді такий сон також попереджає жінок про те, що вони можуть пошкодувати про своєму легковажному поведінці. Заміжній жінці такий сон обіцяє подарунок від чоловіка або коханого. Чоловікам такий сон пророкує інтриги, обман, борги та інші заплутані справи, а іноді і тюремне ув’язнення. Дивіться тлумачення: Брюнетка.

Причісувати когось у сні означає, що ви набридаєте своїми порадами якійсь людині. Якщо чешете уві сні волосся і не можете прочесати їх, то вас чекає важка робота або якесь заплутане справу. Продавати волосся у сні передвіщає нещастя. Якщо уві сні ви пишаєтеся тим, що у вас гарне волосся, то вас чекає успіх і благополуччя у ваших справах. Бачити у сні, що ваші волосся дуже швидко ростуть, — дуже добрий знак, що обіцяє вам швидке зростання доходів, щастя і благополуччя. Сон пророкує, що ваші природні здібності допоможуть вам зайняти високе і поважне становище в суспільстві. Бачити сон, у якому волосся зросли на вашій долоні, ви зістригли їх, а вони виросли знову, означає, що вас чекає отримання грошей від людини, на якого ви вже махнули рукою. Добре прибрані волосся означають міцну дружбу або вдалий збіг обставин. Пишна зачіска і м’які волосся означають любовні втіхи і щастя. Душити волосся — знак марнославства і пихатості. Сон попереджає вас, що ваша зарозумілість зашкодить вам. Побачити лупа у своїх волоссі — передвісник небезпеки, поранення і хвороби. Якщо уві сні ви бачите, що у вас на голові шерсть замість волосся, то побоюйтеся тривалої хвороби. Дивіться тлумачення: Запах, Мити.

Якщо в сні ви бачите себе з довгою густою бородою, а хтось вириває її, то вам слід побоюватися нещасного випадку. Сплутане волосся бачити в сні — до неприємностей і заплутаних справах. Колтун у волоссі бачити — знак невдалого шлюбу для холостих і розлучення для одружених. Якщо одружений не розлучиться, то його життя перетвориться на тортури. Скуйовджене волосся у сні — передвісник сімейного розбрату. Якщо чоловік бачить у сні, що у нього на обличчі зовсім немає волосся, то сон пророкує, що сором’язливість завадить йому в справах і в любові. Випадання волосся у сні — знак втрат, збитків, злиднів, страждань, домашніх негараздів, скандалів, сварок, розлуки з коханим.

Жінці вибілювати волосся у сні — попередження про те, що вона своєю легковажною поведінкою може зашкодити своїй репутації, а якщо жінка уві сні побачить себе блондинкою, то її чекає хвороба. Чоловікам такий сон пророкує гарне становище в суспільстві і повагу оточуючих. А чоловікові побачити блондинку у сні — до труднощів і перешкод. Білі волосся у сні бачити — знак душевного спокою і радості; красиві чорні волосся віщують взаємність почуттів. Світле волосся у сні — знак доброї надії, спокою. Руде волосся у сні — знак обману. Але якщо людина, яку ви любите, уві сні раптом постане перед вами з рудим волоссям, що переливаються на сонці, як золото, то вас чекають гарні звістки і радості любові. Золотисте волосся вашого обранця означають його гідності. Бачити волосся на руці означає, що вам потрібно задуматися про майбутнє. Дивіться тлумачення: Рука.

Бачити волосся на грудях віщує відмінне здоров’я і плотські задоволення. Обпалити волосся у сні — передвісник неприємностей і збитків. Розпущене волосся бачити — знак тривог і хвилювань. Фарбувати волосся у сні означає, що вас оточує порожнеча і ви самотні. Побачити в сні, що у вас з’явився вихор на голові, означає, що вам належить виконати важливе завдання. Завивати волосся у сні попереджає чоловіка про подружню зраду, а жінкам такий сон пророкує сімейні неприємності і сварки. Холостим сон передвіщає швидкий вступ у шлюб. Напомаджені і надто запрасовані волосся бачити — знак швидких неприємностей і хвороби. Дивіться тлумачення: ароматичні речовини. Гладити чиїсь волосся — знак примирення після сварки. Самому вирвати або обстригти собі волосся — знак каяття у власній дурості і зрада коханця. Якщо ж волосся вириваються з працею, то ви зробите все можливе, щоб вирватися з бідності. Квіти в волоссі бачити — знак терпіння, мужності, які знадобляться вам для подолання перешкод. Дивіться тлумачення: квіти. Якщо уві сні ви побачите, що ваші волосся посивіло, то скоро ваші обставини зміняться на гірше. Вас чекає втрата коханої людини і стану. Дивіться тлумачення: Сивий.

Побачити в сні, що ваші волосся гірше виглядають, — передвісник негараздів і бідності. Якщо уві сні ви побачите, що ваші волосся двох або більше відтінків, то вас мучать докори сумління або сумніви. Бачити своє волосся палаючими — знак того, що вас викриють у нечесний вчинок і ви можете поплатитися за скоєне своєю репутацією. Дивіться тлумачення: Лисий.

Якщо жінка уві сні розчісує свої чудові волосся — це обіцяє їй легковажність у вчинках, у якому вона пізніше покається. Чоловіка, який побачив у сні свою рідку шевелюру, наяву невиправдане великодушність призведе до неуспіху і бідності. Посивілі власні волосся — сумний знак. Бачити себе покриті волоссям — обіцяє Вам прощення і милість. Якщо такий сон бачить жінка — вона перенесе свою увагу на свою особу та, можливо, стане потурати своїм примхам на шкоду моральності.

Якщо Вам сниться, що у Вас чорні кучеряве волосся — то це обіцяє Вам спокусливу любовну пастку. Золотисте волосся — знак гідності і відваги Вашого обранця. Бачити свою улюблену рудою — віщує зміни у Ваших стосунках. Каштанове волосся віщують їх власникові службові невдачі. Гарна зачіска у сні — знак вдалого повороту Ваших справ, але якщо волосся підстрижені дуже коротко — це попередження: не бути марнотратним щоб уникнути нещасть. Пишна зачіска на пухнастих м’яких волоссі — до безмежного щастя. Якщо жінка у сні бачить на своїй голові одночасно темні і світлі волосся — це до великих сумнівів у майбутньому виборі і до необхідності бути обережною.

Сплутані неприбране волосся — до невдач. Бачити уві сні сивих людей теж знак неприємних змін, для закоханих це означає появу суперників. Також несприятливий сон про випаданні волосся. У той же час білі, як сніг, шевелюри обіцяють їх власникам втішні звістки, поїздки та зустрічі. Гладити у сні чиїсь волосся — до хорошого повороту у Ваших сердечних справах, до гідного коханому.

Квіти у Ваших волоссі — до наближення неприємностей, які, однак, не виведуть Вас з рівноваги і не налякають. Якщо жінка бачить, що вся її зачіска покрита білими квітами — їй наяву треба зміцнити свою волю і підготувати свій дух до різних важких випробувань, які, проте, не будуть тривати довго. Сиве волосся і молоде обличчя бачить сон обіцяють йому неприємності, можливі втрати і хвороби, якщо він не виявить обережність.

Якщо бачити в сні у себе густе і довге волосся — то для людей молодих, жінок і військових це — до багатства, шани, і довголіттю, а для інших — до горя і душевного неспокою. Якщо хто-небудь побачить у сні, що волосся у нього на голові випали, проте не в тій мірі, щоб виявилася лисина, то він позбудеться боргу, або звільниться від ка-кой-небудь печалі та турботи і буде відчувати задоволення і радість. Якщо хто побачить у себе серед чорних волосся білий, буде мати улюблене дитя. Але, якщо жінка побачить такий сон, то належить їй випробувати за чоловіка свого занепокоєння і турботу.

Якщо хто побачить, що йому стрижуть волосся — позбудеться майна, даного йому в тимчасове користування (амонат). Якщо бачив такий сон бідний, то позбавиться від потреби. А якщо хто побачить, що він сам стриже волосся, це означає, що таємниці його виявляться, і від начальників своїх він буде видалено. Якщо жінка побачить у сні, що волосся її не по-криті, то знаходиться у відсутності її чоловік повернеться, а якщо вона чоловіка не має, то отримає його. Якщо ж побачить у сні, що волосся на голові її стрижуть, це означає, що чоловік дасть їй розлучення. Якщо хто-небудь побачить у сні, що волосся на голові його дружини обрізані — значить, дружина близька з іншим чоловіком.

У цілому побачити волосся — добра ознака. Чорні кучеряве волосся сняться до смутку й невдачі; акуратно зачесане — знак дружби і завершення проблем; сплутане волосся сняться до турбот і страждань. Не змогли розплутати волосся протягом довгого часу — попереду піклування, судові позови і довга робота. Чоловікові бачити у себе волосся, як у жінки, довгі — це означає, що його обдурять. Волосся були довші справжніх — значить, ваші почесті і багатство збільшаться.

Виявитися в сні сивим — сон такого роду застерігає від нерозважливих витрат. Молода жінка без волосся сниться до голоду, нестатки, хвороби; чоловік без волосся — до достатку, здоров’я. Побачити власне тіло повністю порослим волоссям — здійсніть боягузливий вчинок, продемонструєте нездатність розпоряджатися своєю долею. Лиса стара передвіщає бідність, голод, хвороби; плішивий старий — удачу. Не зуміти розчесати волосся і зламати гребінець — до неприємностей. Вам голили голову — значить, існує ризик втратити нажите багатство; можлива хвороба або втрата близьких. Випадання волосся сниться до клопотів і втрати майна.

Якщо жінка уві сні розчісує волосся – вона зробить легковажні вчинки, в яких в результаті покається. Якщо вона бачить себе покритою волоссям, це означає, що вона егоїстична і занадто багато думає про себе, що може призвести до розриву з друзями й коханою людиною. Якщо уві сні у вас чорні кучеряве волосся, ви потрапите в пастку, яку влаштує вам ваш коханий. Золотисте волосся означають, що вашим обранцем буде гідний і смілива людина. Якщо чоловік бачить свою улюблену рудою, це говорить про те, що в їх відносинах настануть зміни. Побачити красиві волосся обіцяє успіх у сердечних справах, однак надто коротке волосся сняться до можливих нещасть внаслідок надмірної марнотратства. Пишні, пухнасті волосся означають щастя і процвітання, щасливу любов і міцний шлюб.

Розчісувати — до хорошого заробітку; обстригти — в сім’ї хтось помре; бачити зростання — проявіть розсудливість у справах; випадання — до втрати майна; продавати — до нещастя; руді — знак фальші; білі як сніг — чекає душевний спокій; розчесані — знак майбутньої симпатії; зростаючі на грудях — до здоров’я; скуйовджене — до сімейних неприємностей; красиві чорні — знак того, що ви улюблені; сплітати в косу — «сплетете» з кимось стосунки; фарбувати — до порожнечі і помилкам; довгі — ви шановані й улюблені; чесати іншому — будете весь час докучати комусь; на руці — думайте про майбутнє; обпалити — уникнете неприємностей; розпущене — до тривог; мити — до хвилювання; світлі — знак вашої лагідності і доброти.

Самі волосся в сновидінні є символом волосяного покриву на геніталіях, найчастіше жіночих, а ось всі дії, які з ними пов’язані: стрижка, миття або укладання волосся в зачіску, — є символом статевого акту. Довге волосся символізують вашу невпевненість у собі при сексуальних контакти. Навпаки, коротко стрижені волосся або наголо виголена голова символізує вашу впевненість у собі.

Складна або химерна зачіска символізує ваш комплекс неповноцінності і невдачі в сексуальній сфері. Якщо жінка розчісує своє волосся, то вона шкодує про втрачені можливості. Якщо чоловік розчісує своє волосся, то він готується до нового сексуального контакту.

Випадають раптом волосся — віщує горе, пов’язане із загибеллю онука чи сина. Голова лиса, все волосся повипадало — передвіщає невдачу в справах. Дружина з розпущеним волоссям — значить, у неї є таємна зв’язок, коханець. Расчесываешь волосся, миєш особа — пройдуть всі печалі й тривоги. Волосся посивіло або знову відростають — довголіття і велике щастя. Непокриті волосся і закрите обличчя — буде позов, судовий розгляд. Підстригати спереду волосся — нещастя в родині, пов’язане з домочадцями.

Волосся — це символ: для чоловіка — величі, для жінки — життєвої краси; позначають біологічне здоров’я, силу, привабливість. Побачити волосся з фігурою повністю — це вказівка на значимість даної людини. Немиті волосся, засмальцьовані, заплутані, з паразитами, неприродного кольору або побачені окремо від людини — це означає психологічно негативний стан або порожній еротизм. Випадають волосся сняться до втрати життєвої енергії.

Бачити уві сні красиві, пишні волосся – символ прийдешніх розваг і задоволень. Ви будете оточені увагою, Вас будуть домагатися численні представники протилежної статі. Якщо Ви бачите тьмяні і рідіють волосся, значить, Вам потрібно бути дуже уважним і розбірливим у виборі партнера. Обстригати волосся у сні – до втрат і розлуки.

Довгі волосся обіцяють його власникові захворювання. Розчісували, причісували — значить, людина одужає. Снилися сиві — попереду горе, втрата близьких; доглядати за чужими — будете доглядати за хворіють. Мити — все буде добре. Відрізати — навіки посваритися з ким-то.

Довгі волосся сняться до далекій дорозі; сиві — до турбот; чесати — до змін у житті або якийсь втрати; випадають — до втрати одного; заплітати — до клопотів, хвилювання; стригти — до зради, зради; завивати — до обману.

В цілому виходячи з їх зовнішнього вигляду здоров’я, сила, життєва енергія людини, його стан свідомості.


Залишити відгук