Сонник Вовчок — до чого сниться ?

У сні заводили дзигу або вовчок — це до знайомства з людиною, яка викличе у вашому серці сильну симпатію, а у вашому тілі — бажання. Але коли ваша мрія здійсниться і ви опинитеся з настільки бажаним партнером під однією ковдрою, його темперамент вас сильно розчарує: він буде настільки разюче відрізнятися від вашого, що ви витратите не одну годину на розігрів цієї «крижини». Приснився дитина, що грає із дзиґою, — це говорить про те, що ви відчуваєте дефіцит ласки і ніжності, хочете відчувати тепле ставлення близьких, але вони надмірно зайняті собою, і їм немає діла до вашого відчуття «недолюбленості».

Бездіяльний вовчок символізує застій, пригніченість, апатію, мають затяжний характер. Крутиться дзига — ознака дуже швидкого розвитку подій у найближчий час; у вас навіть не буде часу на обдумування того, що відбувається. Спочатку нічого, крім розгубленості і душевного сум’яття, подібне прискорення ритму у ваше життя не привнесе, але потім ці відчуття зміняться розумінням і заспокоєнням. Запускали вовчок уві сні — наяву виникне потреба у зміні життя, і їм повинно стати вдосконалення духу.

Бачити уві сні вовчок — означає, що Ви заплутаєтеся в порожніх клопотах. Бачити крутиться дзига — означає, що Ви витрачаєте себе по дурницях. Дзига також означає нерозбірливість у дружбі, яка може завести Вас в глухий кут.

Бачити уві сні крутиться дзига — знак великих клопотів. Якщо він зупиниться на ваших очах, то вам належить подолати багато труднощів. Бачити вовчок у сні передвіщає перешкоди. Дивіться тлумачення: Дзига.

Бачити крутиться дзига означає, що ви растрачиваете себе по дурницях. Дзига також означає нерозбірливість у дружбі, яка може завести вас в глухий кут.

Попереду дрібні домашні клопоти.


Залишити відгук