Сонник Вокзал — до чого сниться ?

Вокзал сниться до бажання життєвих змін, яке ви відчуєте зовсім скоро. Можливо, у вас прокинеться жага мандрів, яка позбавить спокою вашу душу. Якщо ви уві сні опинилися серед пасажирів або зустрічаючих, це говорить про відчуття самотності, яке ви відчуваєте (можливо, тільки на підсвідомому рівні). Жінка, сприйнята вами на автовокзалі, сниться до того, що настійливо потребують розв’язання проблеми, які досі залишалися прихованими.

Снилося, що ви шукаєте дорогу на вокзал, розпитує про неї людей, — значить, попереду у вас поїздка. Вона вплине на ваше життя помітний вплив, хоча спочатку ви вважатимете її незначною. Якщо чоловікові сниться, що він, перебуваючи на автовокзалі, не може знайти потрібний автобус, значить, вже скоро він буде ставитися до любовних союзів з жінками зовсім по-іншому.

Вокзал є складним символом. Як і більшість будівель, він символізує собою жіноче начало. А як місце, звідки люди відправляються в поїздки і подорожі, він символізує різні страхи сновідящого, а в першу чергу страх смерті. Якщо ви проводжаєте кого-небудь, то ви побоюєтеся за його життя; але такий сон можливий і після недавньої смерті когось із ваших близьких.

Якщо ви зустрічаєте кого-небудь, то це символізує посилення вашої статевої активності, можливо, сезонне. Якщо ви відправляєтеся в поїздку, то ви боїтеся швидкої смерті, своєї або когось із близьких вам людей. Якщо ви прибули з поїздки, то ви розвіяли свої страхи, і готові зануритися в нормальне життя, в якій ваш сексуальний інстинкт зможе розвернутися.

Побачений вокзал – символ змін. Якщо уві сні Ви відчуваєте себе не зовсім комфортно, відчуваєте відчуття тривоги, наприклад з-за того, що Ваш поїзд запізнюється, це означає, що попереду нове знайомство, яке буде для Вас несподіваним, але виключно приємним. Якщо Ви прагнете терміново кудись поїхати, це означає, що Ви свідомо проявіть ініціативу нових зв’язків, і вона не виявиться марною.

Побачити в сні залізничний вокзал — передвісник швидкого приїзду людини, якого ви давно не бачили. Бути в будівлі вокзалу означає, що незабаром вам належить справа, яка вимагає, щоб ви вирушили в подорож. Дивіться тлумачення: Залізниця, Поїзд, Квиток, Спізнитися, Вагон.

Якщо Ви не можете одягнутися вчасно, поспішаючи на вокзал — Ви будете сильно роздратовані через легковажність інших людей. Такий сон спонукає кожного більше покладатися в житті на самого себе, діяти з більшою впевненістю у своїх можливостях і силах, що приведе до успіху.

Подібний образ задіяний стереотипом і є вказівкою на дії або вчинки, які ведуть не до креативності, а до повторення існуючого.

У сні перебували на вокзалі — підете в дорогу, до справ; бачили вокзал — до несподіваного візиту, зустрічі.

Вокзал — Неробство. Не лякайтеся тимчасової перепочинку.

Вокзал у сні — дорога, нові плани та заходи.

Попереду у вас суєта, турботи, труднощі і невдачі.


Залишити відгук