День Народження 21 Січня: Знак Зодіаку — Водолій

Народжені 21 січня являють собою товариських, оригінальних мислителів з динамічною і відкритою особистістю. Ваш винахідливий розум і допитливість сприяють розвитку обох півкуль мозку та дозволяють розбиратися не тільки в науці і техніці, але й у філософсько-релігійних теоріях. Іноді ви літаєте в своїх думках, в світі логіки, а іноді вами рухає сильне почуття жалю, викликане гуманістичними ідеалами. Для гармонійного існування необхідно знайти рівновагу між цими двома сторонами вашої особистості.

Народжені 21 січня, як правило, уважно прислухаються до порад по поліпшенню їх здоров’я. Їм дуже подобаються чуттєві впливу типу масажу. Щоб не завдати собі дискомфорту, слід уникати надто активних фізичних вправ. Для народжених в цей день дуже важливо регулярне сексуальне самовираження, крім того, їм приносить задоволення захоплення їх фізичними атрибутами. Партнерів їм краще шукати таких, які ведуть схожий спосіб життя. Підживлення від люблячого чоловіка збереже їх у рівновазі. Дієта — щадна, переважно рослинно-молочна.

Народжені 21 січня наполегливо прагнуть до вершини і коли нарешті завоюють її, зроблять все, щоб утриматися на цьому місці. До тих пір, поки вони не усвідомлюють, наскільки виправдані їх амбіції, вони будуть глибоко страждати від краху своїх надій. Відрізняючись цілеспрямованістю і енергійністю, народжені 21 січня легко вдаються розваг, які можуть заповнити їх час, якщо вони втратять самоконтроль. Найбільших успіхів доб’ються ті з них, хто зможе поєднати дві суперечливі сторони своєї особистості. Однак люди, народжені в цей день, зазвичай коливаються, як маятник: від більш розслабленого стану і назад, не здатні досягти гармонійного поєднання різних рис характеру.

Знак Зодіаку 21 Січня — Водолій

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку примикає до групи Повітряних знаків, які володіють наступними якостями: передбачливість, лояльність, колективізм, реформізм, неупередженість.

Планета Управитель: Уран. Зумовлює прогрес. Уран сприятливий для тих, хто відкриває нові напрями в мистецтві. Планета у вигнанні – Сонце. Відповідальна за відсутність внутрішнього стрижня, а також нездатність розставити пріоритети.

Водолій — знак зодіаку народилися 21 січня, наділяє своїх підопічних оригінальністю, комунікабельністю, экстравертностью, винахідливістю. Ці люди зазвичай володіють глибоким розумом, вони технарі й гуманітарії одночасно, їм відома холодна логіка і бурхливі емоції, вони ідеалісти, живуть у світі ідей і проектів, сострадают всьому людству і щиро прагнуть полегшити життя людей за рахунок своїх винаходів. Щоб знайти щастя і можливість гармонійного самовираження, їм треба врівноважити свою особистість, примирити всі суперечності.

Рано чи пізно непереборне бажання бути першими змушує народжених 21 січня мобілізувати свої сили. Якщо вони досягнуть успіху, то навряд чи здадуть завойовані позиції. У той же час суперечливі інтереси, слабке здоров’я, похилий вік, навіть невдачі на роботі можуть повністю вибити їх з колії. Пониження по службі в більшості випадків обумовлено тим, що друга сторона їх особистості, схильна до розваг, заволодіває їх активністю. Більшість народжених 21 січня не створені бути лідерами, так як їм не вистачає владності, яка необхідна справжньому керівнику. Тому народженим в цей день краще було б вибирати професії, хоча б побічно пов’язані з високою політичною або ієрархічної структури, де вони могли б досягти вершини за рахунок поступового вдосконалення свого таланту і граней майстерності.

Народжені 21 січня наділені почуттям міри — справді зоряним якістю, часто залучають інших. Вони рідко амбітні як в роботі, так і в соціальному колі. Багато з них з часом все-таки пристосовуються до ролі керівника та бувають дуже переконливі, коли висувають свою точку зору або роблять конкретні пропозиції. Займаючи високий пост, народжені в цей день відчувають суспільний настрій і тому легко контактують з людьми в будь-якому середовищі, де б вони не керували.

Властива народженим 21 січня активність і пристрасність роблять їх дуже привабливими в сексуальному плані. Серцеїди, вони можуть іноді заподіювати біль іншим, будучи занадто настирливими, коли краще розлучитися. Але, як правило, друзі та кохані щасливі, що знайомі з такими людьми, нехай навіть ненадовго, — адже народжені 21 січня зазвичай вносять новий струмінь у життя інших, збагачуючи їх існування. Для них все — гра на публіку; вони в міру скромні, талановиті, чуйні, але наодинці з собою здатні скептично ставитися до таких «позитивних» якостям своєї натури. Їх будинок, образно кажучи, представляє з себе притулок, куди можуть увійти тільки обрані. Можливо, найбільша проблема полягає в тому, що вони не можуть зрозуміти, чого дійсно хочуть від життя, і поки вони цього не зроблять, будуть, подібно метеликам, пурхати з місця на місце.

Чоловік Водолій — народився 21 Січня

Чоловіки, c датою народження 21 січня — відрізняються наступними особливостями: такий кавалер — гуманний, щедрий, інтелектуальний. Представник повітряного знаку любить незалежність, як і не може довгий час перебувати поза суспільства, він не виносить самотності. Їм дуже подобається бути в центрі уваги, а цікаві сторонні погляди оточуючих їх тільки розохочують і догоджають, адже при підвищеному до своєї персони увагу, відчувають себе дуже впевнено.

У внутрішньому світі людини постійно йде непримиренна боротьба між його логікою і почуттями, і, щоб він зміг знайти гармонію в своєму власному, внутрішньому світі, він повинен знайти рівновагу. Швидкий розум цієї людини, миттєво реагує на будь-які зміни і допомагає йому зорієнтуватися, а потім і пристосуватися до нових, навіть найскладнішим умовам.

Жінка Водолій — народилася 21 Січня

Жінки, чия дата народження припадає на 21 січня, не схожі на інших такими відзнаками натури: така дама — безпечна, повна новизни, цікава. Абсолютно всі представники знаку Водолія — творчі особистості, вони товариські і кмітливі. При всій своїй чуйності і любові до оточуючих, їм слід розраховувати на своєму життєвому шляху, виключно на свої сили, визначитися з метою і поступово рухатися по шляху її досягнення.

Жінку Водолія, народжену за гороскопом 21 січня, залучають в більшій мірі, сильні і владні чоловіки, а от сильних представників людства, тягне до подібних собі, а значить, якщо він підпорядкований, то і буде шукати собі подібну, а якщо ведучий, то відповідь очевидна.

День Народження 21 Січня

Народжені 21 січня знак зодіаку Водолій, все своє життя намагаються досягти різних вершин і бути завжди першими. На жаль, вони ризикують відчути власну неспроможність і будуть дуже сильно переживати з цього приводу. Щоб не допустити невдач і руйнування сподівань, їм дуже важливо розуміти рівень своїх можливостей і амбіцій.

Такі люди випромінюють внутрішню енергію і дуже цілеспрямовані у своїх справах. Незважаючи на настрій досягти всіх поставлених цілей (а їх не мало), народжені 21 січня знак зодіаку Водолій, можуть легко збитися з шляху і втратити самоконтроль, так як вони дуже люблять розважатися і часом забувають про те, що дійсно важливо і чого варто приділяти більше уваги і часу. Порада: дуже важливо зуміти об’єднати внутрішні протиріччя і досягти гармонії особистості. Однак досягти цього досить складно, так як вас постійно буде качати з однієї сторони в іншу, від розслабленості до напруженості. Не впадайте у відчай, завжди працюйте над собою, щоб досягти бажаного результату.

Мобілізувавши свої можливості і досягнувши якогось успіху, народжені 21 січня знак зодіаку Водолій, не поспішають здати завойовану позицію і намагаються утриматися на вершині усіма можливими способами. Однак багато життєві фактори здатні похитнути таких людей, будь то проблеми зі здоров’ям, проблеми на роботі, суперечливість в інтересах або навіть похилий вік. Проблеми з роботою часто пов’язані з тим, що вони віддають більшу частину себе і свого часу розвагам, а не трудовий діяльності. Варто остерігатися цього.

Велика частина людей, народжених 21 січня знак зодіаку Водолій, не можуть ставати лідерами. Причина в тому, що у них не завжди вистачає потрібної кількості влади, яка дозволила б їм стати справжніми керівниками. Порада: спробуйте вибрати професію, що так чи інакше пов’язану з політикою або ієрархією. Удосконалюючи свої навички і таланти, ви зможете дістатися до вершини і міцно закріпити своє становище.

Народжені 21 січня знак зодіаку Водолій, тонко відчувають почуття міри, що дуже часто приваблює оточуючих. Вони не завжди занадто сильно задаються амбіціями у всіх сферах життя. Ті, хто все ж займають керівну посаду, досить вміло пристосовуються до своєї нової ролі і навіть заробляють успіх у своїх підлеглих і колег. Їм вдається легко йти на контакт в спілкуванні, так як вони гарні в розумінні суспільного настрою.

Народжені 21 січня знак зодіаку Водолій, дуже пристрасні і привабливі для протилежної статі у своїй сексуальності. Частенько вони грають на публіку, володіють такими цінними якостями, як скромність і чуйність. Запросити до себе додому вони можуть тільки дуже близьке коло людей. Їм важливо розуміти свою мету в житті, щоб уникнути «ходіння по колу» і зацикленості на тих речах, які, насправді, не представляють для них особливої цінності.

Любов і Сумісність

Водолії дуже привабливі, список розбитих ними сердець чималенький. Проте основний недолік народжених в цей день в тому, що вони не можуть бути відвертими і прямолінійними, коли настає час припинити відносини, тому зв’язок триває в уповільненому режимі ще довгий час.

У зодіакального знаку Водолія, цілком хороші відносини можуть бути налагоджені, як і міцний шлюбний союз — з Вагами, Близнюками і Стрільцем. Середня сумісність, це коли варіанти можливі при певних розкладах, а саме — якщо вони навчаться слухати одне одного, поступатися і домовляться про розподіл прав і обов’язків у родині. У цьому випадку з Рибами, Овном, Левом і Козерогом у Водолія все може вийти. Несприятливий союз з Раком, Скорпіоном, Дівою, Тельцем і Водолієм. Просто вони зовсім різні, не вітають ці знаки легковажність представника повітря, так і не втримати його.

Робота і Кар’єра

Даті 21 січня знак зодіаку відповідає Водолій. Але ці Водолії, народжені на межі з Козерогом, досить амбітні і відчайдушно рвуться до вершини кар’єри. Вони завжди і в усьому прагнуть бути першими і кращими, але постійно відволікаються на розваги і насолоди, втрачають завойовані позиції і дуже глибоко переживають з цього приводу. Їм потрібно навчитися легше ставитися до своїх кар’єрних бажань і пам’ятати, що робота для них життя – далеко не головне. Удача усміхнеться тим, хто зможе примирити у своїй душі всі суперечності, гедонізм та активність у роботі, одержимість метою.

Ні на секунду не можна забувати, який знак зодіаку 21 січня, — Водолій на межі з Козерогом. Обидва знака впливають на характер народжених в цей день людей. Ці люди найчастіше метушаться між двома сторонами своєї натури, між двома знаками зодіаку, метушаться і не можуть знайти золотої середини. Проблеми зі здоров’ям, старість, проблеми в особистому житті, які змушують відволіктися від побудови кар’єри, сприймаються ними як крах всього. Буває, що за несвоєчасне захоплення чим-то на боці їх навіть знижують на посаді. Керівники народилися 21 січня виходять огидні, їм не вистачає жорсткості. Їм краще підійде професія вузького фахівця.

Здоров’я і Хвороби

Ці люди намагаються не нехтувати своїм здоров’ям. Вони цінують комфорт і насолоду, тому їм підійде регулярне відвідування масажу і відсутність занадто сильного напруги в заняттях спортом. Вони люблять доглядати за собою і своїм тілом, регулярний секс теж для них дуже важливий. Для спільного життя цим людям найбільше підходять схожі на них натури. Що стосується раціону, то кращим варіантом є рослинно-молочна дієта без переїдання.

Доля і Удача

Вібрації дня такі, що підсилюють властивості людської натури. Ці люди розумні, швидкі в діях, все схоплюють на льоту, прекрасно пристосовуються до будь-яких обставин. Вони незалежні і різання, амбітні, завжди мають свою думку. Рішення звикли приймати самостійно, але часом їм властиво проявляти нерішучість, надмірну настороженість, у зв’язку з цим вони втрачають багато вигідних шансів, що уповільнює справи і зменшує доходи. В сім’ї вони зазвичай щасливі, але ранній шлюб може закінчитися розлученням. У фінансовій сфері щасливі і практично завжди в зрілі роки мають солідний капітал.

Поради Водоліям, Народженим 21 Січня

Вони яскраві і незвичайні люди, і знайомство з ними багато чому може навчити. Частенько народжені 21 січня захоплюється театральною грою на публіку, намагаючись здаватися краще, ніж вони є насправді. Але, залишаючись на самоті, вони безжальні до себе і не мають зайвих ілюзій з приводу своєї натури. Їх будинок завжди їх фортеця, вони дуже мало кого пускають додому.

Найголовніша завдання цих людей: зрозуміти, що їм по-справжньому потрібно в житті, і припинити, нарешті, кидатися, розриваючись від протиріч. Вони повинні знайти гармонію, як в душі, так і у зовнішньому світі. Остерігайтеся плисти за течією. Будьте цілеспрямованими.


Залишити відгук