Сонник Вир — до чого сниться ?

Вир сниться до недобрих подій. Якщо ви потрапляєте в нього, це не обіцяє нічого хорошого. Відмовтеся від будь-яких подорожей і вояжів, так як поїздка загрожує закінчитися плачевно або навіть трагічно. Якщо сниться, що тоне у вирі родич, то найближчим часом він може потрапити в неприємну ситуацію, дорожні халепи.

Образ виру є протилежністю образу джерела. Він позначає захоплення, засмоктування здорової психічної спрямованості. Це символ вампіричного захоплення або ж прогресуючої втрати життєвої рівноваги, внаслідок яких неминуче виникають важкі хвороби (наприклад, шизофренія або рак).

Бачити уві сні вир — означає, що величезна небезпека нависла над Вашими справами і Ваша репутація серйозно постраждає від незліченних інтриг, якщо тільки Ви не будете надзвичайно обережні.

Вир — події, що загрожують неприємними наслідками. Ви потрапили у вир — вас затягне в ці події. Выплываете — все закінчитися благополучно. Потонете — вас чекають невдачі.

Якщо жінка уві сні потрапляє у вир, то її пологи будуть швидкими, але болючими. Для чоловіка ж це означає страх перед можливою вагітністю партнерки.

Жінці, якій наснився вир, треба бути обережною: її інтриги можуть сприяти розриву відносин з друзями та коханими людьми.

Бачити уві сні вир — значить наяву випробувати тяжка і виснажлива праця.

Вир сниться до печалям і тривог, важкої роботи і невдачі.

Небезпеку, небезпечний коло спілкування.


Залишити відгук