Сонник Водорості — до чого сняться ?

Водорості сняться до майбутніх вам клопоту. Якщо у сновидіннях ви заплуталися у водоростях, то в реальному житті навколо вас плетуть павутину інтриг, здатну добряче попсувати ваші нерви і навіть зіпсувати життя. Якщо вам снилося, що вас огорнули водорості і вони тягнуть вас на дно, то сон попереджає, що в реальному житті вам необхідно остерігатися стресів, не зловживати спиртним, інакше ви не витримаєте навантажень і захворієте. Якщо вам сниться, як водорості розростаються на ваших очах і запруживают водойма, то сон пророкує, що ваш довгий язик може нашкодити вам. Постарайтеся уникати відвертих бесід з неперевіреними людьми.

Це уособлення відносин з партнером, які стали вас обтяжувати. В реальності ви втомилися один від одного, секс більше вам не в радість, оскільки перетворився в обов’язок, повинність. Ви укладаєтеся в ліжко, щоб виконати обов’язок, тужливий і дратівливий. Сон рекомендує на якийсь час розбігтися або почати практикувати інші способи стимуляції, якісь інші сексуальні сценарії.

Водорості — Виривати, викидати на берег — ваш розум очищається від стереотипів і кліше, але можуть бути головні болі. Заплутатися у водоростях — стереотипи заважають вам ясно мислити і оцінювати обстановку. Гарні, кольорові — обережніше ставитися до оманливої інформації ТБ, радіо, газет, «не беріть в голову».

Сон говорить про те, що ваші відносини з коханою набридли вам. Ви вже не отримуєте задоволення від сексу з цією людиною. Ваше інтимне життя перетворилося на обов’язок і більше не радує. Швидше за все, такі відносини довго не триватимуть: настав час розлучитися.

Водорості на мілині — благополуччя і достаток, так як витрачені Вами зусилля увінчаються виконанням надій.

Водорості, тіна у сні бачити – власні похмурі темні (пророслі) почуття, думки, пов’язані з минулого.


Залишити відгук