Сонник Водоспад — до чого сниться ?

Водоспад — загрожує небезпека. Вона прийде тим швидше і буде тим серйозніше, чим більше і ближче був до вас у сні водоспад. Не бачити водоспад, а тільки чути його шум — це сновидіння означає, що загроза може обійти вас стороною, якщо ви будете виявляти у всьому величезну обережність. Якщо в приснившемся водоспаді вода була брудною, мутною, якщо ви бачили його в погану погоду, попереду у вас величезні лиха з тяжкими наслідками.

Мальовничий водоспад з чистою і прозорою водою, який ви бачите в сні, передвіщає вам щастя в домі, здоров’я для ваших дітей та отримання подарунків від людей, про яких ви і не думали. Мутна, брудна вода у водоспаді або иссякший водоспад — до хвороби в будинку, тяжких переживань, поганим вістям.

Якщо вам сниться водоспад, це означає, що ви зможете подолати свої честолюбні амбіції і неприборкані бажання і знайти в своєму оточенні чесного і відданого людини, союз з яким буде міцним і тривалим.

Водоспад сниться до того, що незабаром вам належить побувати на вечірці. Цей захід буде самим барвистим святом у вашому житті, залишить лише світлі та теплі спогади.

Побачити в сні водоспад — передвіщає, що Ви зумієте стримати свої неприборкані бажання і доля буде надзвичайно сприятлива для Ваших успіхів.

Такий сон стверджує, що майбутні важкі переживання стануть для вас доброю школою життя.

Бачити — зустріти щось страшне, страшне.


Залишити відгук