Сонник Водій — до чого сниться ?

Сидить за кермом красивого нового автомобіля шофер сниться до цікавої подорожі не менш цікавим місцям. Побачений шофер громадського транспорту закликає вас більш уважно ставитися до думки і порад людей. Якщо вам приснилося, що ви їдете поруч з шофером у вантажівці, що це передвіщає наступ періоду, коли ви будете рухатися в конкретному напрямку по прокладеній ким-небудь до вас колії, не маючи ні сил, ні бажання щось змінювати. Якщо сниться, що ви самі були шофером, то в найближчому майбутньому вас чекають професійні успіхи, які стануть величезною підмогою для подальшого кар’єрного зростання. Побачили шофером людини, в житті не має ніякого відношення до даної професії, — це означає, що ви можете звернутися до нього, і він дасть вам слушну пораду.

Водій (транспорту) — Ваш начальник або впливова особа. Те, що він робив у вашому сні, треба тлумачити навпаки. Якщо ви самі були у сні водієм і їхали в автомобілі поодинці, це говорить про незалежну вдачу, а також про те, що в досягненні успіху вам не варто сподіватися на допомогу інших людей. Везли когось- з цією людиною відбудуться якісь події, до яких опинитеся причетні і ви.

Водій — посередник, помічник; зв’язок з долею, сила самого сплячого, що веде його по життю; вибір нового життєвого напрямку.

Цікаву подорож у пошуках щастя і удачі.


Залишити відгук