Сонник Вода — до чого сниться ?

Чиста вода у сні — до радості, благополучного результату справи, щастя. Будь посудину або резервуар з чистою водою обіцяє благополуччя і багатство в недалекому майбутньому. Чиста вода в річці — сприятливий знак, що обіцяє успіх і радість. Чиста ріка, що тече в вашу спальню, віщує швидкий приїзд багатого заморського гостя, який багато зробить для вашого благополуччя; якщо вода хвилюється, ваш гість може приїхати з поганими намірами і порушити спокій у вашому будинку. Дивіться тлумачення: Річка, Посуд, Напої, П’яний.

Потік чистої води, що протікає поруч з вашим будинком, означає, що скоро ваше фінансове становище зміцниться і ви отримаєте хорошу посаду, яка дасть вам можливість допомогти людям у біді. Якщо уві сні вам подали склянку з чистою водою, то вас чекає успіх у справах або вступ у шлюб, який виявиться щасливим. Якщо стакан тріснув, а вода не пролилася, то ваша дружина може померти при пологах, а дитина залишиться живою. Жінкам такий сон пророкує передчасну смерть чоловіка. Священику бачити у сні, що він роздає людям чисту воду, — знак того, що він чесно виконує свій обов’язок і несе людям добро і розраду. Каламутна вода в такому сні — попередження про те, що священик надмірно захоплюється доктринами і єретичними вченнями.

Якщо молода людина бачить уві сні, що він набирає з криниці чисту і прозору воду, то він скоро одружується на чарівній дівчині; якщо вода каламутна або помутніє, то його щастя буде недовговічним і його чекає багато розчарувань. Набрати з криниці чисту воду і пригостити нею кого-то — знак того, що з вашою допомогою збагатяться люди, яких ви пригостили водою. Якщо вода буде помутнілої, то ви принесете нещастя цієї людини. Воду черпати з колодязя передвіщає успіх у справах чи купівлю. Каламутна вода завжди віщує сум’яття почуттів. Нести воду в одязі, розбитому посуді або в чомусь ще, що не зовсім для цього підходить, означає, що вас чекають збитки або обман людей, яким ви довірили свій стан. Якщо ж вода при цьому не пролилася, то ви дивом уникнете великих втрат і врятуєте своє стан. Поховати таку воду в землі — передвісник великих неприємностей, втрати доброго імені і ганебної смерті. Неспокійна вода в річці — передвісник навислої над вами загрози, витікаючої від владного і могутнього супротивника. Плисти по річці з чистою водою на човні — передвісник всього самого доброго — успіху, багатства, виконання бажання. Дивіться тлумачення: Човен, Весла.

Бачити ставок зі спокійною водою — знак того, що ваше життя буде протікати спокійно і щасливо. Ставок із чистою водою уві сні, якщо він розташований посеред поля, обіцяє вам, що скоро вам вдасться зібрати достатньо грошей, щоб ви могли дозволити собі завести сім’ю і дітей. Якщо вода в ставку заливає берег, то ви можете втратити дружину, дітей або гроші. Якщо ваша дружина теж бачила такий сон, то вона може втратити свої гроші або ж її чекає швидка смерть. Чоловікові побачити маленький мальовничий ставок у сні — передвісник романтичної любові красивої жінки. Вируючий потік — передвісник пожежі, судового розгляду і помсти ворогів. Вода, що тече по камінню, означає, що ваші вороги або начальники будуть невблаганні, а судовий процес ви програєте. Стояти у воді серед хвиль і не зуміти вибратися звідти означає, що незабаром вам знадобиться все мужність і сила духу, щоб переживати насувається лихо. Бачити уві сні, як хтось тоне у вируючому і брудному потоці, означає, що вас чекає скандал, розлука з коханим, туга, безнадія і невдачі в справах. Дивіться тлумачення: Тонути.

Плавати по великій річці — попередження про небезпеку, що нависла над вами. Перебувати в сні в стрімкому плині ріки і не зуміти вибратися з нього — знак небезпечної хвороби, небезпеки, тривалого судового розгляду. Галасом струмок означає небезпеку пожежі, судовий розгляд і підступи ворогів. Плисти на човні по водоймі з чистою і прозорою водою — до доброго імені, до багатства і щастя. Але плисти в темряві означає, що вас будуть мучити сумніви. Бачити уві сні струмочки і фонтани зі спокійно струмує водою віщує добрі вісті, хворому такий сон пророкує одужання. Бачити своє відображення в воді — до смерті для сплячого або когось із близьких родичів. Висохлий або иссякший джерело води уві сні не віщує нічого доброго. Можливо, вашому життю загрожує небезпека, хтось з ваших близьких родичів або друзів може померти. Сон також пророкує великі фінансові труднощі. Якщо вода у вашому сні тече з такого місця, звідки вона не повинна текти, то вас чекає багато прикрощів і проблем. Зачерпнути цієї води у сні — погана ознака. Чим більше води ви зачерпнете, тим найгірше значення матиме цей сон і тим довше триватимуть ваші нещастя. Добре побачити в такому сні, що вода раптом зникла або висохла, бо тоді несприятливий період швидко закінчиться і все буде добре. Дивіться тлумачення: Труба.

Якщо в сні ви чуєте шум води або водного потоку, то скоро до вас повернеться чоловік, якого ви давно не бачили, і вже не думали побачити. Пити воду в сні — до неприємностей, невдач, зраду в коханні, розлучення. Воду пити теплу — передвісник того, що якийсь чоловік, ображений вами, захоче помститися вам. Пити брудну воду — знак великих переживань або хвороби. Пролити воду у себе вдома — до турбот і неприємностей. Скільки води проллєте, стільки горя хлебнете. Ще гірше, якщо вона попсує меблі або килими. Кидатися у воду в сні — знак небезпеки; занурюватися у воду — до неприємностей. Бачити себе у воді — до нездоров’я, простудного захворювання, пухлин, меланхолії. Дивіться тлумачення: Повінь, Мокрий.

Викупатися у воді означає, що ви зможете виправдатися і зняти з себе всякі підозри. Бачити, як інші купаються, віщує примирення з ворогами. Тонути у воді — знак перешкод, невдач, розчарувань у любові. Бути мокрим — знак неприємностей, переживань, домашніх чвар, краху надій. Промочити ноги в сні — до втрат, хвороби і перешкодам. Холодна і студена вода у вашому сні — знак здоров’я; гаряча вода означає хвороба, каламутна — печаль і плітки, чиста обіцяє благополуччя і успіх у справах, а темна — образи, образи, сварки, невдачі. Розважатиметься іграми на воді — знак безневинного і приємного проведення часу. Дивіться тлумачення: грати, м’яч.

Обмиє в воді руки уві сні — погано для хворих. Іншим сон передвіщає, що вони відмовляться від участі в якійсь справі. Омивати комусь ноги водою — знак розради близьких в печалі. Вмиватися водою — до радісних вістей. Бачити бульбашки на воді — знак добрих новин і здоров’я. Бачити бризки — до новин. Обляпати когось водою — до несподіваного повороту у справах. Якщо вода у сні бризнула на голову, то вас чекає несподівана пристрасть. Якщо бризки потрапили не на вас, а десь поруч, то вас чекає несподівана зустріч або несподіваний поворот подій. Сплеск води бачити в сні означає збільшення ваших шансів на успіх. Дивіться тлумачення: Бульбашки, Бризки.

Лити воду — передвісник порожніх розмов, знак того, що ваші надії не виправдаються. Іноді такий сон пророкує, що ви більше говорите, що робите. Поливати щось водою — до втрат. Якщо вода брудна, то вас чекає ганебне розгляд. Зануритися у воду по горло у сні буде означати, що ви за горло будете ситі подіями і вам стане противна ваше життя. Воду возити — марна праця. Ходити по воді і не замочити ноги — подолання перешкод і удача у важкій справі. Чути уві сні шум води — знак того, що про вас розпускають плітки. Обшпарити окропом у сні — знак того, що ви втратите гроші з-за власної необережності. Дивитися на воду у сні означає, що ваші погані передчуття виправдаються.

Якщо у сні ви боїтеся води, то вас очікують сором, втрати або хвороба, яких ви побоювалися. Іноді такий сон пророкує, що ви можете стати жертвою грабіжників, якщо вчасно не подбаєте про те, щоб гарненько приховати ваші цінності. Бачити у сні, що вам назустріч рухається водовоз, — передвісник швидкого отримання багатства або спадщини. Такий сон також пророкує удачу підприємствах і великі прибутки. Вир уві сні символізує проблеми і труднощі. Потрапити в нього — знак того, що скоро ви опинитеся в скрутному становищі і не будете знати, як з неї вибратися. Іноді такий сон пророкує одержання спадщини, з-за якого у вас буде багато клопоту. Дивіться тлумачення: Брід, Фонтан, Море, Океан, Джерело, Спрага, Колодязь, Водоспад, Окріп, Водопровід.

Вода відіграє величезну роль в історії людства. Незалежно від того, чи йдеться про глибоку прісному озері, річці, що несе життя, або океані, поглинає людей, вода одночасно є і другом, і ворогом. Якщо сон містить цей значущий символ в якій би то не було формі, вкрай важливо зрозуміти його роль. Вода в снах є сильним символом, тому що дуже часто її поява збігається з найвищою точкою почуттів. Якщо інші об’єкти діють расслабляюще, то дзюркотливий струмок, що протікає по лузі, це посилює дію. Якщо якісь символи породжують почуття страху чи ЗАНЕПОКОЄННЯ, то бурхливий океан посилює його. Вода має символічне, первинне значення, згідно з яким вона або забезпечує існування життя, або зберігає секрет, таїть небезпеку. Це відображення людського досвіду спілкування з водою.

На світанку людства мисливці-збирачі швидко зрозуміли, що вода є центральним складовим компонентом життя. (Від спраги вмирають набагато швидше, ніж від голоду.) Ще більш важливим було знати, де знаходиться вода, бо це давало зрозуміти, де знаходиться ЇЖА. Проте з поширенням торгівлі вода стала неминучим злом, яке таїло в собі невідомі небезпеки. ПОДОРОЖ по воді було небезпечним і таємничим, так як морські істоти, шторми і бурхливі моря забирали життя багатьох мандрівників; забруднена вода вражала худобу і поширювала хвороби. Підкреслюючи позитивний погляд на воду, потрібно відзначити, що часто вона є символом нового життя, відновлення сил та енергії. Вода в контрольованих кількостях або керованої обстановці майже завжди викликає у сплячого це почуття. Керована вода є ключем до вирішення проблем.

Якщо у сні присутній озеро, знаходиться вся лінія берега в межах видимості і досяжності вірогідною? Якщо вам сниться річка або струмок, то не вийшли вони з берегів, і чи можна, на ваш погляд, подолати звичайними способами? Це все приклади керованої води. Вода, представлена таким чином, часто свідчить про оновлення. Наприклад, мандрівний і втомлений, марив раптом натрапляє на струмок. Місце, де можна освіжитися і набратися сил для продовження подорожі, близько, під рукою. Можливо, марив пливе на ЧОВНІ, не поспішаючи ковзаючи по поверхні води. Повинно бути, сплячий передчуває час перепочинку від життєвих турбот або спеціально намагається створити подібну можливість.

Некерована вода породжує почуття тривоги. Бурхливі річки, пороги і безмежні озера відображають неконтрольованість обставин, в яких знаходиться марив. Тиха, глибока вода, здається освіжаючої, також може породити відчуття тривоги. Причиною цього є потенційно таящаяся в темряві небезпеку та невивченість того, що знаходиться в глибині.

Виключенням з перерахованих вище тверджень загального характеру є водопровідні крани. Уві сні важливо визначити, чи контролюється кран марив або іншою особою, з якою метою це робиться. Якщо марив неефективно управляє краном, то можна припустити: він почуває, що не контролює і не здатний впоратися з простими обставинами (або, що ще гірше, можливо, в крані немає води). Якщо кран контролюється іншою особою, то можна зробити висновок, що марив відчуває, що його положення, незалежно від того добре воно чи погано, визначається примхою іншого, Ця примха може змусити відчувати значний дискомфорт або комфорт, в залежності від того, йде вона від непередбачуваного начальника, коханця або інших значущих для вас осіб.

Вода — символ змін, вирішення протиріч, еволюції, оновлення, змивання гріхів і забуття. Уві сні пити чисту холодну воду — наяву світ оновиться, і ви будете залучені в цей процес очищення і воскресіння в новій якості разом з багатьма оточуючими вас людьми. Якщо приснилося, що на вас ллється зверху вода, то це прообраз майбутньої на вас хвилі космічного впливу, чинити опір якому нерозумно. Якщо вам вдасться знайти гармонію з космосом, то ви станете великою людиною і прославитися на весь світ.

Бачити каламутну воду — знак біди, складності ситуацій і відносин з людьми. Проявіть доброту і терпіння, інакше забрудните душу негідними враженнями. Якщо уві сні ви побачили, як вода затоплює ваш будинок, то наяву чекайте потоку новин, одна з яких докорінно змінить ваше самопочуття і взаємини з людьми. Тонути у воді — наяву чинити опір закономірного ходу подій, внаслідок цього надірвати здоров’я і вкоротити життя. Бачити у сні кола або брижі на поверхні води — ви з працею перенесете майбутні зміни, але, вистоявши в цьому бурхливому потоці подій, ви знайдете владу над собою та іншими людьми.

Бачити уві сні чисту воду — передвіщає, що Вас чекає радісна перспектива добробуту і задоволень. Якщо вода каламутна. Ви будете в небезпеці і зневіра займе місце радості. Якщо Ви бачите, що вода залила Ваш будинок і піднімається — це означає, що Ви будете боротися, чинити опір злу, але якщо Ви побачите, що вода убуває — Ви поступіться небезпечного впливу. Якщо Ви йдете по вологій землі і відчуваєте, що ноги стають мокрими — це передвіщає неприємності, хворобу і злидні, які змусять Вас вирішувати важкі завдання, але Ви зумієте попередити їх своєю пильністю. Тлумачення може бути застосоване до каламутній воді, заповнює корабель.

Впасти в каламутну воду — знак того, що Ви зробите багато гірких помилок і будете болісно засмучені цим. Пити каламутну воду — віщує хворобу, але пити чисту і свіжу — знак сприятливого завершення найсміливіших надій. Займатися спортом у воді — означає раптове пробудження любові та пристрасті. Якщо Вам сниться, що на Вашу голову падають бризки води, це означає пристрасне пробудження любові, яка завершиться щасливо.

Вода є одним з основних символів, так як пов’язана з зачаттям і народженням дітей і оргазмом, причому як чоловічим, так і жіночим. Струмінь або потік води символізує сім’явипорскування. Наливати воду — прагнути до сексуального контакту, бажати зустріч з ким-небудь. Рятувати жінку з води — прагнути до статевого контакту з нею. Рятувати чоловіка з води — хотіти від нього дитину. Дивитися у воду — надавати надто велику увагу своїй зовнішності і своєму здоров’ю; прояв нарцисизму.

Якщо ви плаваєте в воді, то ви відчуваєте приємні, солодкі відчуття від пестощів близької людини (бувають і у людей, що страждали в дитинстві енурез; в цьому випадку такі сновидіння не пов’язані з сексом). Для жінок плавання у воді також віщує швидку вагітність. Бризкати водою — неясні вам самому сексуальні фантазії; прагнення до сім’явиверження. Пити воду — проблеми в діяльності статевих органів. Стрибати або входити у воду — ви хочете завести дитину або стати матір’ю. Виходити з води — те ж саме.

Якщо сниться чиста вода, значить, знайдете радість та процвітання. Каламутна вода — до глибоких розчарувань і скорботи. Пити в сні прозору і приємну на смак воду — це означає, що в житті ви будете йти по правильному шляху і проживете щасливе життя, але разом з тим піддастеся деяких випробувань. У Корані сказано: «А якщо б втрималися на прямій дорозі вони, Ми напоїли б їх водою рясної, Ми відчули б їх…» (Сура «Аль-Джин», аяти 16-17).

Пити дуже гарячу воду у сні — до обставин, які можуть перешкодити подорожі, яку ви сильно бажаєте здійснити, а також — до розчарування в людині, від якого ви чекаєте допомогу і підтримку. Проголошено в Корані: «А якщо возмолят про допомогу вони, допоможуть їм водою, що буде, як розплавлений метал…» (Сура «Аль-Кахф», аят 29). Пити чорну воду — втрати зору; каламутну — до нечесно зароблених грошей; застояну — до труднощів у житті; жорстку — до хвороби. Велика кількість води — провісник багатого врожаю.

Безмежні потоки води — вступ у шлюб. Велика річка з чистою і прозорою водою — провісник великого щастя. Вода в криниці б’є фонтаном, переливаючись через край — віщує матеріальний прибуток, багатство. В колодязі ось-ось висохне вода — сім’я скоро розпадеться, рід загине, згасне. Відро без води — віщує нещастя. Відро, повне води — віщує велике щастя. Жінка дає чоловікові води — щастя. Бачити труну, який пливе по воді — віщує велике багатство. Йдеш по воді — віщує велике щастя.

Сидячи на драконі, занурюєшся у воду — займеш високе положення, станеш знатним. Сплячий дракон у воді — досягнете того, чого прагнете. Вода в будинку — загибель близької. Вода каламутна — до нещастя. Меч падає у воду — смерть дружини. Сам падаєш у воду — не трапиться біди. Стоїш на поверхні води — віщує неприємність. Черпати воду з криниці чисту — на щастя, каламутну — до нещастя.

Вода — символ життя. Бачити кришталево чисту воду, набрану в величезний куля, — цей сон передвіщає сприятливу погоду, яка принесе багато користі для аграрних робіт. Пити воду і бачити на дні склянки муху — цей сон означає судовий процес, позови чи наклеп, які змінять настрій суспільства і його віру в завтрашній день. Іти по воді і бачити зграї карпов — цей сон говорить про те, що відносини з Японією будуть доведені до критичної точки, але до насильства або оголошення війни справа не дійде.

Гуляти під водою і розмовляти з дельфінами — передвістя того, що ви відкриєте світу невідому раніше націю. Бачити сильно вируючу воду — знак зародження нового вчення або науки, сприятливого періоду для відкриттів і складних дослідів. Бачити воду з кров’ю — цей сон передвіщає народження Скорпіона, який стане великою людиною і заявить про себе на повний голос.

Це символ взаємодії різних аспектів навколишнього середовища в якості основного елементу розвитку людей і життя. Суб’єкт почуває себе у воді добре або домінує над нею — їй по силам внести особистий внесок у розвиток середовища (і це позитивно, хоча людина усвідомлює присутність великих проблем). Суб’єкт тоне чи почуває себе у воді дискомфортно — немає рівноваги, або це вказівка на несприятливу для нього ситуацію. Уваги заслуговує стан води (чиста чи брудна, поточна або стояча): це теж має велике значення для тлумачення.

Бачити уві сні чисту воду означає радість, поліпшення добробуту, масу задоволень. Пити чисту і свіжу воду – знак сприятливого завершення самих сміливих починань. Каламутна вода сниться до неприємностей. Водні бризки сняться до того, що хід ваших справ буде мінливим. Якщо вам снилися море, берег, скелі і хвилі, що накочуються на камені і розбиваються об них, від чого усі боки летять бризки, то вашим справах визначений успіх, так як ваш улюблений людина стане надійним тилом, опорою і підтримкою в починаннях.

Якщо наснилося, що ви зробили крок у воду, то сон пророкує початок нових інтимних відносин. Якщо це була морська вода, то наяву вам доведеться випробувати неземне блаженство. Якщо ви ступили в гірську річкову воду, то в реальному житті супутник життя здивує вас своєю непередбачуваною поведінкою. Сниться, що ви кидаєтеся в пучину вод гірського потоку, — значить, вас очікує бурхливий роман, який не скоро зможете забути. Снилася вода, в яку поринули всім тілом, — скоро у вашому житті настане час серйозних ускладнень.

Пити чисту воду — попереду щастя, каламутну — хвороба; йти по каламутній воді — розчарування; зануритися у воду — в особистих справах потрапите в скрутне становище. Вмиватися — радість, звільнення; лити воду — до сорому і помилку; поливати водою — будуть втрати; спостерігати за водоспадом — до страшної зустрічі; водний джерело — до небезпечної довірливості; хлинула з-під підлоги — у вас таємні вороги, виникнуть несподівані, непередбачені перешкоди; вода ринула зі стін — знак втручання у ваше життя і беззахисності.

Холодна вода сниться до щастя. Розлили воду — захоплюєтеся відповідним справою; каламутна – до перешкоди. Тонути — зіткнетеся з перешкодами; переходити вбрід — звільнення від небезпеки; купатися — знімете з себе підозри; спостерігати купаються — поладите з ворогами; пити холодну воду — до здоров’я; теплий — до хвороби. Обшпарити окропом — до збитків із-за необережності; ходити по воді — переборете всі перешкоди; почути звук води — до різкого засудження вас людьми.

Чиста, прозора до блага; мутна, брудна до негативних переживань, внутрішнього емоційного дискомфорту, неприємностей; нездужання. Зпід підлоги, в будинку ворожі впливу. Зануритися в холодну воду знайти тверезу, об’єктивну оцінку ситуації; оздоровлення.

Стояча вода сниться до потенційної небезпеки. Вода чиста і свіжа, джерельна передвіщає щасливе початок і успіх у справі, а також одужання.

Чиста Вода — до здоров’я, позитивного результату, позитив. Брудна — неприємна робота, негативний результат, негатив.

Тонути — на Вас біжить хвиля невдач, якщо Вас хтось врятував, то й наяву Вам допоможуть друзі.


Залишити відгук