Сонник Закоханий — до чого сниться ?

Бачити себе в сні закоханим — застерігає від егоїстичних бажань, які загрожують втягнути Вас у скандал. Для молодої жінки цей сон передвіщає заборонені побачення, але в кінці кінців вона обере собі врівноваженого і високоморального партнера. Для заміжньої жінки такий сон говорить про незадоволення і бажання задоволень поза домом. Бачити інших закоханими — означає, що Вас будуть схиляти до нехтування своїми моральними зобов’язаннями.

Сон про закоханого, побачений молодій жінці — віщує їй таємні побачення, авантюрні знайомства, але заміж вона вийде за врівноваженого і спокійного людини. Якщо сон сниться заміжній жінці — це говорить про її натягнутих відносинах з чоловіком, незадоволеність сімейним життям і прагненні знайти любов. Якщо вам сняться тварини у стані закоханості — це означає, що ви прагнете до ницим задоволень.

Такий сон означає, що найближчим часом ви зможете реалізувати свої цілі. А доля нагородить вас за всі ваші зусилля та праці. Але якщо сон з подібною тематикою у чоловіка, значить його кар’єра може піти на спад і зазнати невдачі.

Якщо жінка бачить закоханого хлопця у себе уві сні це означає, що в житті її не влаштовує якість інтимного життя. Якщо подібне сниться чоловікові — можливо у нього є суперник.

Закоханий свідчить про те, що вам хтось заздрить. І якщо ви знаєте хто, потрібно припинити спілкування з даною особистістю.


Залишити відгук