Сонник Закохатися — до чого сниться ?

Застереження від егоїстичних бажань, які загрожують втягнути Вас у скандал; для молодої жінки – заборонені побачення, але в кінці кінців вона обере собі врівноваженого і високоморального партнера; для заміжньої жінки – незадоволення і бажання задоволень поза домом; бачити інших закоханими – Вас будуть схиляти до нехтування своїми моральними зобов’язаннями; бачити тварин в такому стані – Вас тягнуть ниці задоволення.

Сон про закоханого, побачений молодій жінці — віщує їй таємні побачення, авантюрні знайомства, але заміж вона вийде за врівноваженого і спокійного людини. Якщо сон сниться заміжній жінці — це говорить про її натягнутих відносинах з чоловіком, невдоволеності сімейним життям і прагненні знайти любов. Якщо вам сняться тварини у стані закоханості — це означає, що ви прагнете до ницим задоволень.

Закохатися — нове вигідне і приємне знайомство. Відчувати себе уві сні закоханим — попередження проти задоволень і егоїстичних бажань, так як вони можуть втягнути Вас у скандальну історію. Молодій жінці такий сон обіцяє негідні пропозиції, якщо вона не знайде собі вихованих скромних друзів.

Бачити закоханих — до заздрості, закохалися самі — чекайте щасливого часу; у вас відбудеться приємне і вигідне знайомство; допомагали закоханим — проявіть благородство.


Залишити відгук