Сонник Візит — до чого сниться ?

Сон, в якому до вас приходить відвідувач, попереджає вас про те, що вам слід навчитися вести світські бесіди, бо скоро вам представлять людини, від якого багато в чому буде залежати ваше майбутнє. Іноді такий сон передвіщає одержання важливого известия, яке може вплинути на ваше майбутнє. Відвідати когось у сні — до зміни місця проживання і до інших хороших змін. Іноді сон пророкує вам, що вас чекають неприємності, якщо ви ввяжетесь в якийсь спір. Дивіться тлумачення: хворий. Несподіваний візитер у сні — до збільшення сімейства, народження дитини. Відчувати незручність під час візиту віщує обман друзів і плітки про вас.

Нанести візит у сні самим — станете ініціатором спору, який, швидше за все, закінчиться для вас невдало: ви не тільки його не виграєте, але і зіпсуєте стосунки зі своїми опонентами. Крім того, можливі серйозні витрати. Брали візитерів — це означає, що до вас будуть ставитися з великою симпатією, тому що ви відкрита і порядна людина. У той же час побачений чий-то до вас візит є закликом до більшої уважності: вашими добрими якостями може хтось скористатися і спустошити ваш кишеню і душу.

Приснилося чиєсь відвідування — значить, опинитеся в неприємній ситуації. Після такого сну вам треба бути обережніше, оскільки хтось може скористатися вашою добротою в корисливих інтересах. У перший тиждень після сну може відбутися важливий телефонний розмова. Побачити відвідування вами лікаря — це говорить про те, що ви серйозно, розумно подбаєте про своє здоров’я. Відвідали кого-небудь іншого — станете жертвою несправедливості, можете постраждати через безглузду спору.

Якщо Ви відвідуєте когось уві сні, наяву за цим можуть послідувати приємні події. Але якщо Ви відчуваєте незручність під час візиту — це означає втручання у Ваше життя недобрих людей. Відвідування друзів у сні — завжди до хороших вісток. Несприятливою ознакою є тільки стомлений або сумний вигляд Ваших друзів, а також їх чорні або білі одягу.

Якщо у сні ви відвідуєте свого коханого — це означає зустріч з ним наяву, сприятливі події. Однак якщо візиті ви відчуваєте незручність — це означає, що ваші стосунки можуть похитнутися через втручання поганих людей, які поссорят вас.

Якщо ви відвідуєте когось уві сні, наяву за цим можуть послідувати приємні події. Якщо ж ви відчуваєте незручність під час цього візиту – можливо втручання у ваше життя недоброзичливо налаштованих людей.


Залишити відгук