Сонник Вишня — до чого сниться ?

Вишневе дерево у сні означає, що ви досягнете популярності завдяки таким якостям, як доброзичливість і безкорисливість. Є вишні – дочекатися володіння якимось дуже бажаним предметом. Нестиглі вишні сняться до швидкої удачі. Жінкам вишневий сад сниться до того, що в суспільстві, робочому колективі або компанії приятелів вони зможуть проявити свої таланти, які поставлять їх на гребінь популярності. Вам при цьому потрібно лише виявляти дружелюбність і не використовувати людей у своїх користолюбних цілях. Якщо вам снилося, що ви їли вишні, сон означає те ж саме. Всім іншим, кому сняться вишні, уготовані важливі події: в найближчому майбутньому ви познайомитеся з представником протилежної статі або з успіхом завершити розпочате або задумане справа.

Вишня уві сні персоніфікує розчарування, нерозділене кохання і засмучення з-за ваших домашніх. Іноді сон про неї попереджає про те, що ваша незаконна любовний зв’язок принесе вам багато прикростей і розчарувань. Вишня — плід, який зберігається недовго, і тому бачити її уві сні означає недовговічність почуттів, брехливі обіцянки, марна праця. Бачити уві сні вишневе дерево у розквіти віщує щасливі зміни в долі. Квіти вишні у сні бачити — знак щасливих змін. Посадити вишню — до багатства. Зривати вишні з дерева — до радості і задоволень. Є вишні у сні — до розчарування і безлічі турбот. Їсти уві сні солодку вишню — до задоволень і насолоди. Дивіться тлумачення: Сад, Дерева, Плоди.

Якщо вам сниться квітуча вишня, готуйтеся до любові, яка раптово вас осяє. Плоди вишні, стиглі і великі, віщують насолоду від сексуальних стосунків з новим коханцем. Ви отримаєте задоволення від новизни відчуттів. Засохла вишня, навпаки, обіцяє охолодження почуттів і розставання з колишнім партнером.

Бачити уві сні вишню — означає, що Ви досягнете популярності завдяки своїй люб’язності і безкорисливості. Є вишні — віщує володіння якимось дуже бажаним предметом. Бачити зелені вишні — передвістя наближається удачі.

Вишні сняться до гарних новин. Побачити красиву дівчину, яка збирає вишні, — такий сон означає, що у вас виникне любовна прихильність. Їли кислі вишні — огорчитесь, будете плакати.

Ви можете отруїтися, особливо в гостях. Варили вишні — ви накалите атмосферу своїми помислами.

Якщо вишня снилася взимку, ви розчаруєтеся у роботі та сімейного життя; кохана людина змінить.

Ви будете захоплені злочинної любов’ю і вступите в незаконну зв’язок.

Марні очікування і смуток.

Печаль.


Залишити відгук