Сонник Шибениця — до чого сниться ?

Бачити уві сні шибеницю — добрий знак, передвісник багатства і бездоганної репутації. Бачити повішених на ній — знак перемоги над ворогами, успіхів у справах і почестей. Закоханим сон про шибениці передбачає виконання бажань, а вагітним передчасне народження сина, який неодмінно стане багатим, коли виросте. Самому бути повішеним — до успіху. Чим вище повісили, тим краще.

Якщо в сні ви самі хочете повіситися, то вас чекає велика печаль, нужда і розчарування. Іноді такий сон пророкує небезпека, неприємності і печаль. Бачити, як вішають одного, означає, що вам доведеться прийняти важке рішення. Це боротьба між совістю і спробою вчинити чесно по відношенню до ближніх і при цьому не упустити свого. Закоханим бачити, як вішають їх коханого, сон пророкує невдалий шлюб. Ворога бачити повішеним — передвісник успіхів і прибутку.

Бачити страту одного через повішення — пророкує, що якщо Ви не хочете нещастя, то повинні прийняти тверде рішення в якомусь відчайдушно важкій справі. Бачити себе на шибениці — знак того, що ви постраждаєте від зловмисності уявних друзів. Якщо молода жінка бачить, що її коханець страчений через повішення — цей сон означає, що вона вийде заміж за безпринципного людини. Якщо Ви позбавляєтеся будь-яким способом від шибениці — Вас очікує бажане придбання. Бачити, що Ви вішаєте ворога — означає успіх у всіх справах.

Сон, у якому Ви бачите шибеницю, символізує стоїть перед Вами вибір: Вам доведеться прийняти рішення, яке вплине в подальшому на розвиток Ваших відносин з партнером. Якщо Ви бачите на шибениці коханої людини, значить, скоро Ви почуєте про нього неприємні плітки з уст Ваших недоброзичливців.

Порожня шибениця — чекайте покарання. Висів небіжчик — нічого не значуща подія, спочатку здалися значним. Вас вішають — порожні страхи, зверніть увагу на печінку. Когось- у вас манія переслідування або фобія. Треба звернутися до лікаря.

Шибениця — удача, бути повішеним — успіх (чим вище над землею, тим більше успіх). Також див. Ешафот.

Шибениця сниться до небезпеки, а також до смутку і тузі.


Залишити відгук