День Народження 20 Січня: Знак Зодіаку — Козеріг

Народжені в день переходу одного знака до іншого сповнені парадоксів. Насамперед ви — нетрадиційний мислитель, прагне надати форму своїм теорій та ідей, навіть якщо іншим вони здаються дивними. ВИ бунтар, спонукуваний бажанням змінити світ, і при цьому типовий Козеріг-трудівник з практичним підходом до життя і здатністю витерпіти все, з чим стикаєтеся в дорозі.

Як згадувалося раніше, народжені 20 січня не завжди знаходяться у відмінній фізичній формі, але їх оптимістичний погляд на життя допомагає подолати труднощі. Однак вони не повинні ігнорувати легкі захворювання — інакше останні можуть перейти у хронічні. Зняття стресу за допомогою алкогольних напоїв, куріння має бути зведене до мінімуму або взагалі виключено. Слід дотримуватися дієти, заснованої на злаках і овочах; надлишок в раціоні неприпустимі. Це допоможе розслабитися і відновити рівновагу. Рекомендуються гомеопатія, йога, духовні і релігійні дисципліни.

Народжені 20 січня — сильні, активні особистості, які впевнено йдуть своїм імпульсам, куди б вони не привели. Здатність приймати неординарні рішення і втілювати їх у дійсність — ось найбільш характерна риса людей, народжених в цей день. Скоріше імпровізуючи, ніж стараючись, вони приймають життя такий, яка вона є, — мінливої і повною несподіванок. Їх внутрішній стан нестабільний, хоча вони відрізняються високою організованістю на роботі. Вони природні і невимушено. Багато з них чудесним чином вміють вносити упорядкованість у свою працю.

Знак Зодіаку 20 Січня — Козеріг

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку відноситься до знаків Земної стихії, які володіють наступними якостями: відданість, незалежність, аскетизм, скромність, професіоналізм, розсудливість, відповідальність.

Планета Управитель: Сатурн. Козеріг отримує від неї прагнення до порядку. Сатурн — покровитель для професій у сфері будівництва, а також для чиновників. Планета у вигнанні – Місяць. Несе відповідальність за нестачу почуттів, а також невміння емоційно співпереживати.

Складне питання щодо дати 20 січня — який знак зодіаку. Це останній день Козерога. Люди, народжені 20 січня, можуть в рівній мірі відчувати вплив як Козерога, так і Водолія. Тому вони майже завжди наділені винятковим характером, повним протиріч і парадоксів. Офіційно знак зодіаку народжених 20 січня – Козеріг, і це сузір’я наділило їх працьовитістю, практичністю, витривалістю, стресостійкістю і завзятістю. Від Водолія цим людям дісталося бунтарством, екстравагантність. Вони вічно щось придумують, видають на-гора нові ідеї і проекти, намагаються їх оформити, навіть якщо навколишні вважають це дивацтвом.

З цих зовні нестійких людей зазвичай виходять прекрасні гумористичні персонажі. Навіть самі жахливі обставини (зради, розлучення, неможливість кар’єрного росту) сприймаються ними крізь призму посмішки, яка, як не дивно, ніколи не здається недоречною. Почуття гумору надійно захищає їх глибоку внутрішню чутливість. Хоча народжені 20 січня люблять жарти та іноді навіть дуріють зовсім по-дитячому, це аж ніяк не псує їх; вони дуже горді особистості, які вміють вести себе гідно.

Народженим 20 січня властива рідкісна, за наших часів, чуйність, притягує до них рідних і друзів. Незважаючи на те що вони можуть проявляти поганий характер і бути різкими, їх швидко прощають, тому що в цих спалахи люті немає злості. Оскільки народжені в цей день завжди є об’єктами жартів, багато хто сприймають їх поверхово. Насправді вони ведуть прихований спосіб життя і діляться своїми надіями і мріями лише з близькими. Більшість людей, народжених 20 січня, щирими і не ведуть подвійну гру. Проте пізніше вони можуть відчути легкий занепад, якщо виявлять, що їхні великодушність і щедрість були віддані.

Хоча народжені 20 січня не відрізняються фізичною витривалістю, емоційна та духовна сила дозволяє їм пережити безліч катаклізмів, які зазвичай супроводжують людське життя. Незважаючи на те, що вони, як правило, бувають на стороні скривджених і сприяють їм, народжені в цей день можуть бути владними натурами, але ця роль їм не підходить. Вони не особливо вправні в тому, щоб змушувати інших людей (крім своїх дітей) підкорятися своїм правилам. Оскільки свободолюбна стиль життя, який вони ведуть, передбачає частку зневаги до різних обмежень, інші не сприймають їх авторитаризм серйозно. Емоційні, яскраві і дбайливі, ці люди можуть зробити велику помилку, покладаючи на себе роль третейського судді, але вони роблять це без злого умислу. Їх оптимістичний погляд на життя, впевненість у собі і безтурботність можуть послужити прикладом для інших.

Чоловік Козеріг — народився 20 Січня

Чоловіки, які народилися 20 січня — можуть пишатися такими властивостями: такий кавалер — амбітний, економний, стриманий, обережний. Ці люди приймають життя таким, якою вона їм пропонує себе, яка вона є. Вони прекрасно усвідомлюють, що світ мінливий і в ньому повно несподіванок, що в результаті і дає цій людині простір для маневру, можливість стати частиною цього світу, а також прийняти власне внутрішній стан, а якщо потрібно буде, то і примиритися з собою.

Жінка Козеріг — народилася 20 Січня

Жінки, що з’явилися на світ 20 січня, наділені такими якостями: така дама — лояльна, розумна, стабілізуюча. Ці оптимістичні люди, мають тонкий гумор, яким із задоволенням користуються при зручному випадку. Але якими б гумористами не були Козероги, що з’явилися на світло в цей зимовий день, насправді, вони, як і всі представники даного знаку Зодіаку, прагнуть вести потайний спосіб життя.

Жінкам по зодіакальним гороскопом Козеріг, властива відкритість, чуйність, надійність і душевна теплота, що притягує до них людей. Ці люблять своїх близьких, рідних і вірних друзів, і зазвичай це до них почуття взаємно.

День Народження 20 Січня

Народжені 20 січня знак зодіаку Козеріг, можуть похвалитися своєю природною внутрішньою силою й активністю. Все це формує по-справжньому стійку особистість, яка впевнено йде за покликом своїх імпульсів, незважаючи ні на що. Вони здатні придумувати неординарні ідеї і успішно втілювати їх в реальність.

Імпровізація – ось головна відмінна риса, народжених 20 січня знак зодіаку Козеріг. Вони повністю відкриті до всіх сторін життя, не важливо поганим чи хорошим, і приймають її абсолютно будь-який. Завдяки імпровізації, а не ретельності вони з легкістю приймають будь-які зміни і несподіванки. Усередині такі люди трохи хисткі й нестабільні, тоді як зовні вони можуть справити враження абсолютної організованості. У робочій атмосфері вони трудяться невимушено і природно. Деяким вдається дивовижним чином привносити певну впорядкованість до справи.

також Можна додати, що народжені 20 січня знак зодіаку Козеріг, відмінно жартують і маю гарне почуття гумору. Будь-які не найприємніші події і навіть одні з найжахливіших (наприклад, застій у кар’єрному зростанні, розлучення, зрада) приймаються ними через легку призму позитивного настрою. Дивно, але вона майже завжди виявляється доречною. Таким способом вони захищають свою внутрішню вразливість і чутливість. Постійні дурощів і різні жарти анітрохи не псують їх образ; вони вміють вести себе досить гордо і гідно.

Народжені 20 січня знак зодіаку Козеріг, підкорюють оточуючих своєю чуйністю, рідкісної для нашого часу. Їх природний магнетизм притягує друзів і близьких. Незважаючи на іноді виявляється різкість і скверность характеру, вони досить-таки швидко отримують прощення, адже у їх вчинках немає ні краплі злості. Жарти ззовні, спрямовані на них, народжені в цей день звикли сприймати поверхнево. Вони досить потайливі і звикли ділитися сокровенним лише з найближчими друзями і рідними. Велика частина таких людей не визнає фальші і брехні у відносинах, вони завжди щирими. Однак, пізніше, виявивши, що їх щедрість і хороше відношенні були віддані, вони можуть відчути розчарування і занепад духу.

Хоч, народжені 20 січня знак зодіаку Козеріг, і не виділяються особливою фізичною силою, їх сила прихована в емоційності і духовності, яка допомагає пройти через багато катаклізми і життєві труднощі. Вони не володіють якими-небудь яскравими лідерськими та покровительственными рисами і майже завжди знаходяться на протилежній стороні. Ті зачатки авторитаризму, які можна знайти в деяких людях, народжених 20 січня, ніхто не сприймає всерйоз. Причиною цього є волелюбність і ігнорування різних правил і життєвих обмежень.

Народжені 20 січня знак зодіаку Козеріг – люди оптимістичні, дбайливі і дуже чутливі. Вони не ідеальні і можуть робити помилки, як і всі ми. Порада: постарайтеся грамотно розпланувати свої дії. Будьте більш терплячі і не вимагайте занадто багато уваги з боку оточуючих.

Любов і Сумісність

Їх відрізняє виняткова людяність, яка надає їм особливий шарм. Іноді завдяки своєму простодушності вони славляться за диваків, але насправді знають, як викликати любов до себе. Дуже стримані і діляться своїми потаємними думками тільки з близькими людьми. Щедрі і чесні і вимагають того ж від інших. Рідко прощають помилки.

Представники Козероги, які народилися зимовим днем 20 січня, знайдуть порозуміння з наступними зодіакальними знаками — Діва, Риби і Скорпіон. Відносини на рівні — все може бути, у Козерога, народженого 20 січня з Тельцем, Козерогом і Водолієм. Зуміють притертися, відмовитися від взаємних претензій, навчаться поступатися — сім’я може відбутися. Не зможуть Козероги в шлюбі створити довірчі відносини зі Стрільцями, Рак, Вагами і Овнами. З вогненним Левом у цієї людини точно не складуться не тільки сімейні відносини, але і навіть романтичні, як не зможуть вони і просто дружити — дивляться на світ по-різному, і те, що прийнятно одному, іншого дратує.

Робота і Кар’єра

Пам’ятаючи про те, який знак зодіаку 20 січня, можна не дивуватися, що люди, що народилися в цей день, завжди намагаються структурувати те, чим вони займаються, внести ясність, логіку і систему у свою працю. Це сильні особистості, наділені волею і впертістю і слухали веління своєї душі. Вони відрізняються тим, що здатні приймати нестандартні рішення і жорстко призводити їх у виконання. Мінливість життя їх не лякає, як багатьох інших Козерогів, вони приймають її такою, як вона є, легко пристосовуються і змінюють свої плани на ходу. На роботі вони завжди зібрані і відповідальні, притому, що всередині них може панувати справжній хаос. Ці люди ніколи не зображують із себе щось, вони завжди виявляють себе світу такими, якими вони створені.

Оптимізм народжених 20 січня просто вбити. Навіть найнеприємніші події життя, як розлучення або звільнення, вони сприймають з гумором. Пояснюється це тим, що в глибині душі вони дуже ранимі і чутливі, а гумор і сміх виступають як захисні реакції їх психіки. Незважаючи на жартівливість, ці люди горді, сильні і незалежні. До того ж, на відміну від більшості Козерогів, вони дуже тепло ставляться до друзів і близьким, чуйні і завжди готові прийти на допомогу в скрутну хвилину. Частенько народжені 20 січня наділені холеричним темпараментом і можуть дозволити собі миттєві спалахи люті.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 20 січня – оптимісти, і це здорово полегшує їм життя. З оптимізмом вони дивляться на своє здоров’я, часто ігнорують нездужання, але іноді це може бути небезпечним: так одного разу легке захворювання може поступово перейти в хронічне, якщо вчасно не зайнятися лікуванням.

Що стосується перевтоми і емоційного зриву, «улюблених» хвороб Козерогів, у 20 січня знак зодіаку саме цей, не рекомендується «лікувати» їх за допомогою спиртних напоїв. Постарайтеся також кинути палити, якщо ви курець. Намагайтеся не переїдати, їсти побільше овочів і злаків. Така дієта допоможе Вам відновитися після важкого трудового дня і зняти напругу. Йога або пілатес також допоможуть вам розслабитися.

Доля і Удача

В цей день народжуються спокійні, мрійливі натури. Вони володіють чудовою інтуїцією, вміння прораховувати всі дії на багато кроків вперед допомагає їм досягти успіху. Ці люди люблять галасливі компанії, веселощі, вони життєрадісні і доброзичливі. У них зазвичай багато друзів, вони завжди в оточенні людей, самотність не переносять, постійно перебувають у русі. Їх люблять за їх добродушність і веселість, вміння добродушно пожартувати, допомогти, підтримати. У сімейному житті зазвичай щасливі, в матеріальній сфері будуть як злети, так і падіння.

Поради Козерогам, Народженим 20 Січня

Фізично народилися 20 січня складені досить крихкою. Але, незважаючи на це, вони дуже витривалі, так як їх підтримує їх сила волі, емоції і прагнення. Трапляється так, що ці люди виявляють несподівану для них владність і навіть деспотизм, хоча частіше все ж вони захищають несправедливо скривдженим. Але керівники з них виходять не найкращі, бо народжені 20 січня не завжди можуть змусити інших людей слухатися їх і дотримуватися встановлених їм правилами.

Плануйте свої дії. Дозвольте іншим висловити своє ставлення до чого-небудь без вашої передчасної реакції. Будьте більш терплячі. Суддею або посередником теж не варто виступати, так як вони дуже жалісливі і милосердні. Їх серце легко розтопити емоціями або жалістю. Але зате з їх оптимізму і самовпевненості багатьом людям варто було б брати приклад.


Залишити відгук