Сонник Виноград — до чого сниться ?

Виноград в сновидіннях молодих жінок обіцяє їм багато хороших змін у долі. Якщо у снах дівчина потрапляє в зарослий бур’янами виноградник і бачить над собою стиглі грона, то сон пророкує їй вдале вирішення всіх розпочатих і задуманих справ. Сон пророкує, що вона досягне успіху незалежно від висоти поставленої планки. Незаміжня дівчина, якій сняться виноградні грона, в реальному житті витягне «щасливий» квиток і відмінно відповість на випускних або вступних іспитах небудь зустріне свою долю та, можливо, зв’яже себе узами Гіменея. Заміжнім жінкам виноград сниться до підвищення активності і приплив життєвої енергії. Хвиля бадьорості буде настільки сильною, що жінка, прагнучи до успіху, зможе звернути гори.

Якщо людині снилося, що він їсть зіпсовані виноградні грона, то в реальному житті йому доведеться відбиватися від страхів і сумнівів, які будуть постійно долати його. Сон передвіщає, що виграш залишиться за сплячим. Якщо в сні ви їсте чорний виноград, то наяву вам вдасться налагодити контакти з цікавлять вас людиною. Ця зв’язок дозволить згодом отримувати стабільні доходи. Якщо ви їсте зелений виноград, сниться це до невдачі в досягненні намічених цілей. Якщо уві сні ви п’єте сік виноградний або вино, то удача і щастя вже чекають вас. Сновидіння, в яких ви збираєте виноград, передбачають, що вам вдасться поговорити з начальством або партнерами, торкнутися їх душевні струни і переконати у правильності обраної позиції. Вони переймуться до вас довірою і приймуть вашу точку зору. Якщо уві сні ви їсте чорний виноград, готуйтеся до веселого свята; зелений передрікає прикрі помилки, необачні вчинки.

Є виноград — сон говорить про те, що якісь великі клопоти зроблять вас більш сильною людиною. Бачити грона рясні, що висять у листі, — це означає, що найближчим часом ви займете видатне положення в суспільстві і будете здатні робити щасливими інших. Для молодих жінок таке сновидіння — одне з найперспективніших, оскільки обіцяє виконання самих пристрасних бажань. Скакати на коні через виноградники, зривати виноград і є його сон до виконання мрії і прибуткової роботи. Ви їли виноград, і його смак вам не сподобався — значить, стан справ буде вселяти вам страх і сумніви, і все ж душевний спокій потроху до вас повернеться.

Виноград — це символ насолоди, хтивості. Пригощалися виноградом — сон говорить про те, що сексуальному аспекту відносин ви надаєте у своєму житті дуже важливу роль. Все, що перебуває за межами ліжка вас не турбує, всі складнощі у сім’ї ви звикли вирішувати тільки через ліжко. Поки що цей метод працює справно, але прийде час, коли він набридне партнерові або партнерці. Залагоджувати конфлікти доведеться новими способами.

Побачити виноград — сон пророкує, що ви будете жити старомодній, забезпеченої життям. Їли зрілі ягоди — попереду у вас радість, задоволення, прибуток, насолоду; незрілі — отримаєте великий прибуток, вистоїте перед тяжкими випробуваннями. Родзинки побачити — попереду втрати і клопоти. Давили виноград — наяву роздушіть своїх ворогів.

Білий і червоний виноград, якщо його побачити в свій сезон, то цей сон означає допомогу у мирському житті завжди прийде. А якщо побачити його не в сезон, то це означає хворобу. Хто ж побачить, що вичавлює сік винограду, той стане правителю прислугою. Їсти уві сні стиглий виноград — обіцяє здоров’я і щасливе життя, і навпаки.

Сон попереджає, що хтось забирає вашу енергію. Снився червоний виноград — поміряйте тиск. Зелений — це попередження: якщо не припините вампіризм, ризикуєте важко захворіти.

Виноград сниться до здоров’я, прибутку, удачі та радості. Гілки винограду обіцяють щасливе кохання. Бачити кущ без ягід — брехня.

Це символ переважання милостивого і невичерпного достатку жіночності та сексуальності, що з нею пов’язана.

Є уві сні виноград — сльози, виноградні червоні китиці — переляк (для жінки). Отримає у подарунок — знайомство.

Бачити кисть винограду успіх, любовні відносини.


Залишити відгук