Сонник Вино — до чого сниться ?

Вино — символ мирного життя, господарства, благополуччя, пороку. Бачити на столі вино серед інших продуктів і поруч зброя — це символ того, що світ буде зберігаємо до тих пір, поки в державі буде процвітати традиція предків — гостинність. Бачити блідо-рожеве вино в прозорому келиху — сон передвіщає підступ, обман, убивство через отруєння, яке буде санкціоновано офіційними службами і підлаштовано знайомими людьми так, щоб ніхто нічого не запідозрив, особливо варто побоюватися «приємних» знайомств з протилежною статтю.

Бачити величезні виноградники і приготування вина сильними чоловіками з рудим волоссям — цей сон свідчить про кровну зв’язки з Німеччиною і можливості відправитися жити на історичну батьківщину, де чекають успіх і добробут, матеріальний достаток і процвітання при дотриманні місцевих традицій. Бачити великі старовинні амфори, заповнені вином, — означає, що вам доведеться поламати голову, перш ніж ви зважитеся відповісти на питання, який незабаром заполонить ваш розум і душу, але можливо це лише в разі підтримки зв’язку з представниками попередніх поколінь і знання родоводу.

Бачити, що людину отруїли вином, — символ успіхів, які принесе вам ця людина. Будьте готові до великої кількості «випадкових» везінь. Бачити річку вина, з якої п’ють дикі і домашні тварини, і падають без сил на її берегах, — знак того, що в літній час настане на рідкість приємна пора для підприємництва, тому що різні люди будуть налаштовані дуже миролюбно і зможуть прийняти компромісні рішення.

Якщо в сні ви п’єте вино з золотого кубка — наяву ви будете настільки захоплені своїми ілюзіями, що втратите зв’язок з реальним світом. Бачити в сні, як ви проливаєте вино собі на одяг, — приймати необдумане рішення, яке позначиться на ваших відносинах з людиною, від якого залежить ваше матеріальне благополуччя. Тонути у вині — вимушене самотність. Якщо уві сні вас пригощають вином — зайва відвертість принесе вам тільки шкоду, а вашим недоброзичливцям дасть привід позловтішатися.

Бачити вино в сні — знак провини. Пити його у сні передвіщає, що вам слід подбати про своє здоров’я і не перевантажувати свій організм. Побачити в сні келих з вином і пити з нього — до радісної зустрічі. Якщо ви випили трохи вина з невеликої чарки, то вас чекає благополуччя, а якщо багато, то чекайте невдач або нещасного випадку. Випити уві сні трохи вина, але у великій компанії — до сварок і негараздів. Випити вино з якоїсь урочистої нагоди добре тільки для багатих, а бідним сон пророкує невдачі і неприємності. Пити в сні каламутне вино — до досаді і поганим вістям. Напитися уві сні червоного солодкого вина доп’яна означає, що якийсь впливовий покровитель полюбить вас і доб’ється для вас почестей і багатства. Пити вино на самоті — до поганим вістям. Дивіться тлумачення: Напої, П’яний.

Продавати вино — до сварки. Виноторговця зустріти — попередження про те, що ви можете потрапити у погану компанію і ваша репутація може постраждати. Якщо уві сні вас пригощають вином, то скоро ви почуєте звинувачення в свою адресу. Зливати вино в одну ємність — до примирення і задоволення. Переливати вино з однієї посудини в іншу означає витрату часу на порожні розваги. Розлити вино в сні — до досади, нещастя, іноді означає, що ви самі пошкодите своєму щастю. Іноді жінкам такий сон пророкує шлюб за розрахунком, який буде невдалим. Розбити пляшку з вином — знак позбавлення від тривог. Закоханим такий сон пророкує неприборкану пристрасть. Дивіться тлумачення: Пляшка, Келих, Скло.

Облитися вином і вмочати що-то в вино — знак провини. Дивіться тлумачення: Одяг. Наливати біле вино — до радості, червоне — до розбратів, каламутне — до смутку. Вмиватися вином або митися — до втрат і збитків. Пригощати вином — до сумних подій, похорону. Яблучне вино бачити в сні — до прикрості. Бачити уві сні, як роблять вино, — до успіху в справах.

Вино — це багатство, зароблене забороненим в Ісламі, несхвальним шляхом. Хто ж у сні побачить винну річку, що пролягає через незнайому йому зелене поле і якщо він вип’є з неї або ж увійде в неї, той на тому світі отримає Рай. А якщо, побачивши цю річку, не вип’є з неї або не ввійде в неї, то його спіткають життєві випробування і смути. А також, вино означає оману і гріх. Хто уві сні побачить, що сам готує вино (або інший алкогольний, наркотичний напій), той буде служити правителю і з ним приключатся великі справи і випадки. Вино в сні, також, вказує на смуту, шкоди, ворожнечу і злість. Інший раз воно вказує на непомітне зникнення розуму допомогою божевілля або постійних тривог і турбот.

Бачити в сні, як Ви п’єте вино, передвіщає Вам радість і міцні дружні відносини. Розбити пляшку з вином — означає, що Ваша любов і пристрасть перейдуть всі межі. Бачити бочки з вином — віщує велику розкіш. Переливати вино з однієї судини в іншій — знак різноманітних насолод, розваг і подорожей по відомим місцям. Розливати вино — означає, що Ваша робота буде добре оплачуватися. Для молодої жінки бачити у сні, що вона п’є вино — передвістя того, що вона вийде заміж за багатого і благородної людини. Спускатися у сні в льох, повний пляшок і діжок з вином — це обіцянка Вам приємних вражень.

Пили в сновидінні вино — будете багаті, здорові всю свою довгу і мирне життя. Пили вино в хорошій компанії, радіючи, — станеться радісна подія, можливо, і весілля. Нежонатому сон пророкує щасливий шлюб з давно коханою жінкою. Сімейним — дружні, теплі стосунки зі своїми дітьми, які будуть для нього розрадою і опорою. Зайнятого в торгівлі — успіхи, прибуткові угоди. Сім’ї, де оселилися біди чи суперечки, можуть розраховувати на те, що всі складності скоро закінчаться, поступившись місцем тривалого періоду миру і спокою.

Вино зазвичай пов’язане з вагітністю і народженням дітей. Струмінь вина символізує сім’явипорскування. Пляшка вина символізує жіночі статеві органи, вагітність. Якщо ви наливаєте вино, то ви прагнете до сексуального контакту. Якщо ж вино наливають вам, то ви стали об’єктом пильного інтересу. Якщо ви п’єте вино, то це символізує для чоловіка прагнення до встановлення гармонійних сексуальних відносин, а для жінки — прагнення до одностатевого кохання.

Пити вино в сні – гарний знак. Він віщує різноманітні задоволення, розважальні заходи, які можуть покласти початок новому етапу у Вашому особистому житті. Молода дівчина може вдало вийти заміж. Якщо Ви разливаете вино або розбиваєте повну пляшку – Ваша любов і пристрасть перейдуть всі мислимі межі!

Взагалі сюжети з вином у сні передвіщають радість і чудові дружні стосунки. Молода жінка, п’є вино в сні може сподіватися на шлюб із заможним і благородною людиною.

Бачити вино — це до кровопролиття. Пили чисте, хороше вино — ви будете здорові, сильні, енергійні; сон до вигоди у справах. Пити погане вино — до чиєїсь невірності або нечесності.

Пити в сні вино — тебе охопить тривога, червоне — завжди мати гарний настрій, біле — отримати задоволення, яблучне — скромні радощі. Розлити — розіб’єш своє щастя.

Бачити червоний — радість, дружба, любов, успіх; біле — якась духовна сила, натхнення. Пити біле неприємності. Пити солодке — виконання бажань.

Вино — Червоне, густе — до палкого кохання. Пити — бути опьяненным любов’ю. Біле, рідке — ви самообольщаетесь або, якщо п’єте, обольщаете іншого.

Це напій, який пов’язаний із застіллям і викликає розташування, приємне збудження; символ причащання і позитивного несвідомого.

Пити — веселощі; пригощати — похорон; розлити — до нещастя; пити одному — погані вісті; продавати — сварка.

У високому теремі п’єш вино — віщує приїзд багатого і знатного людини.


Залишити відгук