Сонник Вила — до чого сниться ?

Бачити, як хтось працює вилами: вам можна позаздрити, до вас багато справжніх, які щиро люблять та поважають вас друзів, на яких ви завжди можете покластися. Спостерігати, як хтось несе по вулиці нічим не обгорнені вила: сон свідчить, що ви занадто багато чого боїтеся в житті. Саме в постійному страху втратити, втратити щось дороге криється причина ваших постійних невдач.

Вам треба ставитися як можна простіше і смиренніша до різних втрат, невдач і всякого роду провалів, тоді вам буде простіше жити. Сон, у якому ви випадково (але від цього не менш боляче) наступили на вила: означає, що ви знаходитеся у небезпечній залежності від кого-то і вас це обтяжує, але ви не можете зважитися змінити становище. Однак скоро настане переломний момент у вашому житті: вам надається право вибору, правильність якого залежить тільки від вас.

Вила бачити в сні — до неприємностей, іноді до вимушеної розлуки з близькими або неприємних обов’язків. Вила на сіннику або в сіні віщують щастя і багатство. Якщо уві сні вас хтось намагається проткнути вилами, то у вас є непримиренні вороги, яких вам слід побоюватися. Дивіться тлумачення: Поле.

Вила уві сні означають боротьбу за кращу долю, яка зажадає від Вас величезних зусиль, як фізичних, так і душевних. Бачити уві сні, як на Вас кидається хтось з вилами в руках, означає, що у Вас є особисті вороги, які без коливань стануть шкодити Вам.

Вила у сні передвіщають боротьбу за добробут, яка зажадає від вас величезних фізичних і душевних зусиль. Якщо в сні на вас нападають з вилами в руках, це означає, що у вас є вороги, які готові в будь-який момент нашкодити вам.

Вила гнойові обіцяють вам виконання неприємних обов’язків; вила для сіна віщують щасливе і заможне життя.

Вила — будете ворогувати у побуті, до бійок і нервових зривів.

Насмішка, знущання; вигнання.


Залишити відгук