Сонник Бачення — до чого сниться ?

Дивні, незрозумілі бачення уві сні означають розлад справ, хвороби. Якщо у цих видіннях Вам є чиїсь обличчя, то можливі агресивність і хвилювання як у Вашому оточенні, так і в більш широких масштабах, наприклад, в країні. Якщо Ваш друг тяжко хворий, він явиться Вам у нічному видінні в білих шатах. Якщо ж Ви вгадаєте обриси фігури священика — це означає новий напрямок у ваших справах, різку зміну в духовній атмосфері Вашого оточення. На деякий час всі явища можуть обернутися до Вас своєю негативною стороною, але зате згодом Ви відчуєте, що знаходите грунт під ногами, чому Ви будете зобов’язані своєю людяністю і добротою.

Якщо у вас було видіння з привидом, то людина, що послужив його прообразом, раптово помре. В видінні, ніби казкові міражі, перед вами поставали пейзажі, будинки, предмети — це говорить про те, що належить сильно розчаруватися.

Дивні, незрозумілі бачення уві сні передвіщають розлад справ, хвороби. Поява чиїхось осіб у таких видіннях попереджає про можливу агресії та заворушеннях як у вашому оточенні, так і в суспільстві в цілому.

Якщо, коли ви спали, у вас було бачення, то це можна розцінювати як заклик божественного провидіння здійснювати добрі вчинки в житті.

у сні у вас було бачення — наяву допустите помилку.


Залишити відгук