Сонник Гілка — до чого сниться ?

Бачити уві сні квітучі, соковиті або зелені гілки — знак того, що ваше заповітне бажання здійсниться з Божого благословення. Сон ще більш хороший, якщо на гілках є плоди, шишки або квіти. Збирати в сні плоди або шишки — знак великої удачі і чудових змін в житті. Дивіться тлумачення: Плоди, Шишки.

Сухі і мертві гілки — передвісник розлуки, втрат і збитків. Сон пророкує, що ваше заповітне бажання навряд чи здійсниться. Дуже примітний сон, коли ви збираєте зрілі плоди з мертвих гілок. Це означає, що після довгої розлуки з вашим коханим ви возз’єднатися з ним і можете розраховувати, що ваші найкращі надії здійсняться, хоча на це піде багато часу і сил.

Побачити дерево з пишною, красивою кроною — такий сон можна вважати великою удачею, тому що в такому ж достатку і ви будете жити. Будете не тільки багаті, але і щасливі, обзаведетеся великим і славним потомством.

Гілка — Зелена, свіжа — вас наповнюють надії. На дереві — надії не виконуватися. Зрізана, зірвана — швидке виконання. З квітами — допоможуть друзі. З плодами — допомога від родичів.

Гілка з плодами і зеленими листям означає багатство та чудові години, проведені з друзями. Сухі гілки обіцяють сумні вісті про когось відсутнім.

Гілка з плодами і зеленими листям провіщає поліпшення добробуту і прекрасне спілкування з друзями. Виноградна лоза сниться до щасливого кохання.

Квітуча, зелена — хороший знак сприяння; суха — власні почуття, настрій; нереалізоване або отмирающее.


Залишити відгук