Сонник Вітер — до чого сниться ?

Сильний вітер у сні — знак швидких змін та швидкого отримання звісток. Опинитися на ньому і триматися за щось, щоб вас не збило з ніг, — передвісник того, що вам з працею вдасться подолати перешкоди і вибратися з убогості. Якщо уві сні ви бачите, як вітер на вулиці піднімає в повітря окремі предмети та сміття, то скоро відбудеться важлива історична подія, яка змінить життя багатьох людей. Дивіться тлумачення: Ураган.

Іноді такий сон пророкує, що ви нарешті зможете знайти хорошу і перспективну роботу, яка принесе вам успіх, хоча і через деякий час. Ваш переляк у такому сні пророкує, що вам буде дуже важко, але вам вдасться те, що вдається небагатьом, і при цьому ви зможете уникнути великого розголосу скандалу та неприємної справи. Чути подих або завивання вітру у сні — до тривог, перешкодам і невиконання бажання. Чим сильніший вітер, тим більше негараздів чекає вас попереду. Приємний свіжий вітерець у сні передвіщає душевний спокій і радість. Сильний вітер на морі обіцяє перешкоди в справах і допомогу друзів. Дивіться тлумачення: Море, Корабель.

Якщо уві сні у вас виникло відчуття, що в обличчя дме м’який і теплий вітер, вас чекає любов в нагороду за довготерпіння. Також можливо, що кохана людина, нарешті, зверне увагу на ваше щире і ніжне ставлення до нього. Летіти у сні, підхопленою поривом вітру, передвіщає, що у вашому житті дуже скоро настануть приємні зміни, причому не останню роль в цьому зіграють ваші друзі.

Вітер, що дме в обличчя і доставляє вам радість, говорить про те, що ви вже з лишком сплатили помилки минулого. Всі ваші нещастя залишилися позаду. Якщо ж вітер дме вам в спину, вам загрожує розлука з коханою людиною з причини, яку ви надаєте велике значення. Подивіться на речі інакше, і ви зрозумієте, що робите помилку. Сон, в якому вам доводиться рухатися вперед, долаючи опір вітру, говорить про те, що ваша мрія досяжна тільки після довгих днів очікування і розчарування.

Вітер сниться до подій, які скоро кардинально змінять життя. Вітер сам по собі не означає нічого особливого. Але якщо снилося, що він дме з північного боку, то в реальному житті спящему загрожують втрати, йому доведеться витримати іспит на міцність. Теплий вітер з півдня знаменує такі події, які спрямують його життя в позитивне русло. Сни, в яких сплячий застосовує силу вітру: пливе під вітрилами або запускає в небо повітряних зміїв, передбачають, що в реальному житті йому вдасться використовувати представився зручний момент повною мірою. Сниться вітер, валящий з ніг, або ж опір урагану, — це вказівка на те, що всі дії людини марні і не зрушать справи з мертвої точки. Якщо вам снився вітер піднімає хмари пилу, це говорить про те, що ваша персона дуже займає ваших родичів і вони активно обговорюють ваші дії.

Вітер символізує про наявність якихось проблем у відносинах з вашим партнером або про проблеми з вашим здоров’ям. Вітер над рівнинним ландшафтом символізує наявність розбіжностей з вашим партнером, які можуть бути легко вирішені при наявності доброї волі. Вітер у місті або іншому населеному пункті, говорить про те, що ви заплуталися у своїх відносинах з численними партнерами. Вітер або ураган в горах або в горбистій місцевості символізує наявність проблем зі здоров’ям або в статевій сфері. Вітер над водною поверхнею говорить про те, що ваші відносини з партнером потребують, як мінімум, в корекції; може бути вам варто задуматися про розрив з ним.

Вітер — це зовнішній динамічний елемент, який обертається для людей катаклізмом при великій інтенсивності. Завжди є вказівкою на зовнішні дії або прихований вплив. Їх треба негайно усвідомити і на основі цього прийняти рішення про здійснення або нездійснення вкладення «я». Щоб витлумачити образ вітру, використовується онтическая спрямованість, незважаючи на те, що в основному образ вітру негативний, оскільки для сільського господарства — дуже важливого виду людської діяльності — він нерідко стає причиною негараздів і лих.

Значення снів про вітер вказує на страждання і лиха судячи з його завзяттю, коли він вирує, і, особливо, якщо він дме із заходу. Якщо присниться, що вітер руйнує стіни і забирає людей або тварин, або предмети харчування, то це вказує на велике нещастя і випробування серед людей. А загалом, вітри являють собою радісну звістку від Всевишнього Аллаха. Якщо приємні і спокійні вітри дмуть з відомого вам напрямки, то це ознака приємних новин і благ. Сильно бурхливий вітер, вздымающий клуби пилу, віщує війну.

Якщо Вам сниться, що Ви потрапили в ураган — значить, скоро Ви відчуєте гіркоту і розпач від того, що зваляться довго виношувані Вами плани, які повинні були швидко привести Вас до заповітної мети. Цей сон може передвіщати великі зміни у Вашій долі, нерідко пов’язані з втратами. Уві сні чути рев ураганного вітру і бачити, як він нахиляє дерева навколо Вас, обіцяє Вам якесь болісне очікування, яке зміниться рішучими спробами протистояти краху.

Будинок приходить в рух від поривів вітру — віщує переїзд. Плисти в човні під вітрилом на вітрі — велике щастя і вигода. Ураганний вітер і сильна злива — віщує чиюсь смерть. Несподівано піднімається сильний вітер — буде звернення до народу в державі. Пориви вітру смикають одяг — хвороба, недуга. Вітер реве, як звір — лист здалеку.

Легке і тепле подих вітру віщує швидке отримання радісної новини. Якщо вас уві сні налякав ураганний вітер, то попереду у вас можуть бути клопоти, нещастя, суворі життєві випробування, сварки з коханим людиною.

Рівний, тихий, помірний, прохолодний (або теплий) — до вдалому збігу обставин, підтримка, допомога. Сильний, ривками, холодний — сильні хвилювання, тривоги; невдачі. Сильний зустрічний — серйозна перешкода.

Сильний поривами — перешкоди від людей, сильний вітер на морі — допомога здалеку відкриє дорогу до успіху. Рівний — сприяння, шелестить листям на деревах — розлука, легкий вітерець — швидкі вести.

Руйнівний вітер — до неприємностей з дітьми. Свіжий — хороші новини про дітей. Ласкавий — діти будуть лагідними до вас. Вихор — вашим дітям загрожує небезпека від насильства.

Чути вітер уві сні — отримати порожнє передбачення.


Залишити відгук