Сонник Ваги — до чого снчтся ?

Сон символізує ваше виважене ставлення до життя, завдяки чому ви зможете прийняти правильне рішення, від якого залежить ваше життя найближчим часом. Якщо в сновидінні ви взвешиваетесь на вагах: значить, в якомусь вашому підприємстві існує небезпека поразки: вас можуть випередити, постарайтеся бути більш рішучим і не зволікати, коли потрібно приймати термінові рішення. Зважувати іншої людини: хтось оцінює вас помилково, не беручи за того, хто ви є насправді. Звичайно, змінити чужу думку про себе нелегко, але, з іншого боку, потрібно це вам? Якщо ні, то не звертайте уваги на сон, живіть не замислюючись про те, як вас сприймають інші.

Зважувати в сновидінні продукти на вагах: знак того, що в реальному житті ви дуже господарський і економний людина, якому по плечу будь-яку справу. Бачити в сні зламані терези: у найближчому майбутньому ви зробите вчинок, який здивує і вас, і ваших близьких. Якщо вам у сні серед зважуваних продуктів попадається багато міцних напоїв: ваш вчинок буде негативним. Можливо, в запалі сварки чи в момент роздратування ви скривдите людини і потім будете шкодувати про це.

Якщо Вам сниться, що Ви взвешиваетесь на терезах — це означає, що почуття справедливості пом’якшить Ваш характер, а також те, що Ваше процвітання піде в гору. Якщо уві сні дівчина зважує на терезах свого коханого — значить, насправді вона відкриє в ньому серйозні переваги, а його відданість врівноважить її любов.

Бачити їх у сні — знак сумнівів і коливань, прагнення до справедливості і прийняття важливого рішення. Зважувати щось або когось на вагах означає сумніви. Якщо ваги урівноважаться, то задумане вами виповниться, а надії виправдаються.

Ваги уві сні вказують на іман (віру), справедливість і честость. Ваги вказують також на суддю (кадія). Зважувати на вагах гроші — до нещасної і порочного життя.

Якщо у сні ви зважували на вагах – в майбутньому почуття справедливості пом’якшить ваш вдачу, крім того, скоро ви почнете успіху у вашій діяльності.

Ваги — згадайте, що рішення мають бути виваженими. Зважувати — не треба міняти своє рішення, це ускладнить ситуацію.

Символ правосуддя і самосуду, совісті; сумніви, вагання, нерішучість.

Ваги сняться до перемоги справедливості, успіху і шані.

Людина дає ваги — віщує володіння владою.


Залишити відгук