День Народження 2 Січня: Знак Зодіаку — Козеріг

Народилися 2 січня амбітні, цілеспрямовані і сповнені духу суперництва, який пом’якшується вмінням співпрацювати з людьми. Ви спокійніше більшості Козерогів і готові багато працювати заради досягнення поставлених цілей. Ви бажаєте дістатися до самих вершин, але не обов’язково в поодинці. Вам подобаються спільні підприємства та робота з партнером або групою працівників. Ви відмінно розумієте потреби і бажання оточуючих, і якщо потрібен посередник в суперечці, найчастіше звертаються саме до вас.

Народжені 2 січня, як правило, свято зберігають свої таємні страхи і побоювання, в тому числі і з приводу власного здоров’я. Більше страждають від хронічних недуг, вони повинні з особливою увагою поставитися до тих 1детям тіла, які потребують постійного догляду, — зубів, волосся, м’язів і кісток. Будучи трудоголіками, вони потребують регулярного відпочинку. Їх дієта та фізична активність повинні привносити радість життя. Народилася 2 січня прямо показано дози щастя і веселощів, здатні уберегти їх від стану апатії.

Народжені 2 січня, як правило, дуже серйозні і пред’являють до себе непомірно завищені вимоги. Вони спочатку володіють досить високим зарозумілістю, великим зарядом енергії і певним почуттям побоювання за свою реальну цінність, тому в них постійно присутнє бажання у що б то не стало довести свою спроможність. Це змушує їх раз за разом братися за підкорення вершин, які іншим здаються недосяжними, часто обмежуючи себе при цьому дуже стислими термінами. Створюється враження, що народжених в цей день цілком влаштовує штучне моделювання екстремальних умов. Навіть у тих випадках, коли до них пред’являються відносно невисокі вимоги, народжені 2 січня свідомо не дозволяють собі розслабитися. Загалом, є всі підстави називати тих, хто народився в цей день, невиправними трудоголіками, тобто людьми, без міри одержимими роботою. З одного боку, народжені 2 січня не дуже добре пристосовані для діяльності поза колективу.

Знак Зодіаку 2 Січня — Козеріг

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до групи Земних знаків, які володіють наступними якостями: відданість, цілеспрямованість, аскетизм, старанність, пунктуальність, економність, педантичність.

Планета Управитель: Сатурн. Відповідає за прагнення до порядку. Сатурн сприятливий для професій у сфері будівництва, а також для начальників. Планета у вигнанні – Місяць. Її Козероги можуть подякувати за суворість, а також брак емоцій.

Козеріг – 2 січня знак зодіаку, і він дарує своїм підопічним честолюбство, високі амбіції і прагнення в що б те не стало досягти своєї мети. При цьому вони вкрай серйозні і вимогливі. Їх вимоги поширюються і на інших і на себе, себе самих вони щадять навіть у меншій мірі і майже завжди мучаться від підозр, що виконали свою роботу недостатньо добре. Як не дивно, ця риса парадоксально сусідить з гонором і високою думкою про власних здібностях.

Вони побоюються, настільки вони талановиті, як здається їм самим, і весь час доводять це і собі, і оточуючим. Ці люди діяльні й активні, вони люблять кидати виклик самим собі і робити справу не тільки якісно, але й швидко. Таке собі змагання з самим собою, в цей раз зробити краще і швидше, ніж минулого. Можливо, вони люблять відчуття екстриму і адреналіну в крові, отримуючи від напруженої роботи непідробне задоволення. Іншими словами, народжені 2 січня – трудоголіки, вони не мислять свого життя без роботи, беруть її все більше і більше, ставлять перед собою планку все вище і вище.

З Козерогів, народжених 2 січня, зазвичай виходять прекрасні працівники, рік за роком сумлінно виконують свої обов’язки з точністю до останньої літери. Відхід у відставку або на пенсію ними сприймається ледь не як особиста катастрофа, хоча згодом вони усвідомлюють, що такий поворот подій надає в їх розпорядження багато вільного часу. З іншого боку, народжені в цей день із задоволенням можуть займатися будь-якою творчою роботою, що дозволяє самостійно складати розклад і планувати свої цілі. Вони не є творчими людьми в повному розумінні цього слова, більшість з них являють собою скоріше майстерних ремісників, що виконують роботу не тільки сумлінно, але і з відмінною якістю.

Вони мають непогано розвиненою уявою, але найкращих результатів тим не менш здатні досягти лише в тій сфері, де їх завдання будуть чітко визначені замовниками. Вони дуже рідко беруться (якщо взагалі беруться) за роботу, яка їм не по плечу. Вони також ніколи не намагаються справити враження, що виконана ними робота зроблена краще, ніж це є насправді. Однак у силу того, що їм властиво ставитися до себе і до того, що вони роблять, з великою часткою самокритики, вони не завжди бувають задоволені результатами своєї праці.

Народжені 2 січня повинні вишукати можливість на деякий час відірватися від роботи, відкласти в сторону свою серйозність і присвятити себе розваг. Як правило, допомогти їм у цьому можуть (і повинні) їх друзі та близькі. Ті з народжених в цей день, хто надмірно відсторонюється від своїх близьких на користь роботи, наражаються на небезпеку з часом потрапити в повну ізоляцію. Небезпека також полягає в тому, що, скорочуючи до мінімуму свої контакти з суспільством, вони ризикують повністю втратити всякий зв’язок з реальністю. У таких випадках існує можливість розвитку у них социопатических тенденцій, які в принципі здатні виправдати для них будь-яка їх дія, яким би егоїстичним або антисоціальним воно не було. Народилася 2 січня дуже важливо стежити за підтримкою своїх громадських і людських інстинктів у чинному стані. Відчуття всемогутності, іноді з’являється у них, здатне серйозно відхилити народжених в цей день від заздалегідь обраного життєвого курсу. Щоб уникнути можливих потрясінь, їм варто задуматися над относительностью всього в світі і навчитися оцінювати себе адекватно загальноприйнятим стандартам.

Чоловік Козеріг — народився 2 Січня

Чоловіки, народжені 2 січня — можуть пишатися такими якостями: такий кавалер — стриманий, законослухняний, шанує традиції, мудрий. У другий день року, 2 січня, в світ є талановиті люди. До творчим починанням вони підходять не з аматорської точки зору, а з практичної сторони. Тому їм так часто вдається реалізувати себе в світі мистецтва, хоча для цього їм доводиться віддати себе цьому заняттю цілком.

До оточуючих і близьких їм людей, ця людина надмірно вимогливий, хоча, справедливості заради, варто сказати, що до себе ця особа ще більш вимогливий. Козероги, які відзначають свій день народження 2 січня, завжди шукають визнання в суспільстві, вони егоїстичні і занадто люблять себе, тому і рідко знаходять гармонію зі своїм шлюбним партнером. Чоловіки знака Зодіаку Козеріг, які народилися за гороскопом 2 січня, дуже ревно ставляться до факту уваги до себе оточуючих, оцінки ними рівня його досягнень. Для руху вперед, визнання заслуг цієї людини просто необхідно.

Жінка Козеріг — народилася 2 Січня

Жінки, які відзначають день народження 2 січня, характеризуються такими відзнаками натури: така дама — розумна, вірна, цілеспрямована. У любові Козеріг більшою мірою шукає поваги до себе, пристрасть для неї другорядна. Люди цього знака готові на самопожертву, заради того, щоб їх сім’я ні в чому не потребувала. У своїй родині Козеріг, народжений 2 січня, намагається воліє домінувати. Якщо ж його партнер не готовий йому поступатися, виявився дуже податливим, то Козеріг піде на серйозний конфлікт, щоб спробувати полагодити собі партнера.

З Козерогів, народжених другого січня, виходять хороші, дбайливі батьки, але коли їхні діти стають дорослими людьми, у них часто виникають конфліктні ситуації, адже Козеріг не відмовить собі в задоволенні втрутитися в особисте життя свого дорослого сина чи дочки, а кому це сподобається.

День Народження 2 Січня

2 січня — про що говорить ця дата? Люди, народжені 2 січня знак зодіаку Козеріг, часто ставлять перед собою нездійсненні цілі, які їм найчастіше не вдається досягти. Але вони не залишають своїх спроб з упертістю, гідною кращого застосування. Оточуючим може здатися, що вони штучно створюють собі труднощі, щоб удосконалювати свої навички. Навіть якщо їм дістається порівняно легка робота, вони намагаються виконати її бездоганно, доповнивши її власними ідеями.

Для людей, народжених 2 січня знак зодіаку Козеріг, робота в колективі — найкращий варіант з наявних. Вони можуть роками тягнути трудову лямку, працюючи на благо держави. Пішовши на пенсію, вони втратять сенс життя і будуть відчувати себе втраченими і нікому не потрібними. При цьому вони відчувають потяг до творчої роботи, в якій здатні до самостійних рішень. Вони не страждають відсутністю уяви, але краще все ж, щоб їх мети були поставлені замовником. В цьому випадку результат буде відчутно краще. Однак, роботу, яка їм не по силам, вони виконувати не візьмуться. Також вони вважають нижче своєї гідності прикрашати плоди своєї праці, і намагатися виставити їх в кращому світлі.

Близькі і рідні повинні допомогти людям, народженим 2 січня знак зодіаку Козеріг, забувати про роботу хоч на час і вміти абстрагуватися від проблем. Їм потрібно вміти відпочивати і розслаблятися в колі друзів або сім’ї. Занадто мало часу вони проводять з домашніми, що може призвести до повного відчуження у відносинах. До того ж, не відвідуючи друзів і знайомих, і не підтримуючи зв’язок з ними, вони ризикують залишитися в повній ізоляції від суспільства. Повністю присвятивши себе роботі, вони втрачають звичайні, земні радощі, що проходять повз них. Це може остаточно дезорієнтувати їх, внаслідок чого звичайне, повсякденне спілкування з оточуючими стане для них надзвичайно важким завданням. Їхні людські і душевні якості можуть просто атрофуватися за відсутністю потреби у них.

Власна значимість в їх очах може бути сильно перебільшена, що може збити людей, народжених 2 січня знак зодіаку Козеріг, з правильного курсу і направити по невірному шляху. Це може привести їх до розчарування та повного краху їхніх життєвих цінностей. Їм потрібно адаптуватися до загальноприйнятим уявленням про нормальному проведення часу і змусити себе слідувати їм. З часом їм це може сподобатися, потрібно тільки до цього звикнути. До того ж, необхідно навчитися оцінювати себе об’єктивно і поглянути на світ з іншої точки ракурсу. Вони можуть втратити щось цінне і нескінченно дороге, перетворившись на бездушного робота.

Яких принципів слід дотримуватися людям з датою народження 2 січня знак зодіаку Козеріг? Навчіться не відокремлювати себе від суспільства. Намагайтеся приймати участь у всіх громадських заходах. Ви завжди можете піти з них раніше. Не відхиляйте чужу допомогу, і навчіться самі просити її в потрібному випадку. Виділіть час для відпочинку і розваг. Про проблеми потрібно забувати відразу після їх дозволу. Приходячи додому, залишайте за порогом трудові турботи та негаразди.

Любов і Сумісність

В парі вони домінують над партнером. Партнер, у свою чергу, повинен бути досить сильним, щоб зберегти рівновагу у відносинах. Також щодо дітей: народжені 2 січня ризикують бути занадто суворими, що може створити напружену атмосферу в сім’ї. Важливо, щоб вони виховували в собі терпимість і розуміння.

Чоловіки і жінки зодіакального знака Козеріг, народжені 2 січня, повинні шукати собі пару, серед тих, хто знаходиться під знаками — Скорпіона, Риби і Діви. Непогані шанси на вдалий шлюб, з невеликими застереженнями, у вигляді поступок один, одному — з тим же Козерогом, а ще Водолієм і Тельцем. Ніякої сумісності не проглядається вогняними знаками — Левом, Овном і Стрільцем, як і є складнощі у відносинах з Вагами і Рак.

Робота і Кар’єра

Народилися 2 січня так і працюють до самої пенсії в одній організації, а пенсія для них – справжня трагедія. На пенсії вони частенько починають займатися вільною творчою роботою, хоча творцями в повному розумінні цього слова вони не є: скоріше, вони ремісники від мистецтва, тобто старанні і старанні працівники, не осяяні печаткою геніальності.

Фантазія у них достатньо розвинута, але вони все одно вважають за краще працювати тільки за чітким планом та інструкції, бажано отриманої від клієнтів. Зате чого точно не стануть робити ці люди – так це перехвалити свою роботу або братися за те, що їм не по силам. Вічна незадоволеність буде продовжувати переслідувати цих людей і творчої роботи.

Здоров’я і Хвороби

У глибині душі люди, народжені 2 січня, розуміють, що такий режим життя не може не позначитися на здоров’ї, і бояться моменту, коли воно підведе їх. Вони хворіють хронічними захворюваннями, яких поступово накопичується все більше і більше, у них можуть бути ламкі нігті і волосся, їм треба регулярно перевіряти зуби і кістки.

Незважаючи на свою одержимість роботою, їм слід пам’ятати про необхідність відпочинку і розслаблення. Режим харчування і фізичне навантаження допоможуть зберегти оптимізм і гарний настрій. Цим людям ні в якому разі не можна піддаватися депресії, так як вони до неї схильні.

Доля і Удача

В цей день народжуються вольові, з твердим, але спокійним характером люди. Вони рішучі, цілеспрямовані. Наділені багатим творчим потенціалом, емоційні, але вміють стримувати свої емоції. У них добрий, веселий норов. Життя їх зазвичай наповнена всілякими подіями, подорожами. За життя вони йдуть легко, удача їм супроводжує всюди. Їх люблять за доброту, щедру душу, вміння підтримати у важкий момент. У фінансовій сфері у них справи зазвичай йдуть успішно. В сім’ї чудові стосунки, вони щасливі і кохані.

Поради Козерогам, Народженим 2 Січня

Чому варто навчитися цим людям? По-перше, їм потрібно вчитися відпочивати і бути щасливими не тільки на роботі і в кар’єрній гонці. Потрібно вміти відкинути серйозність і подуріти так, як ніби ви знову повернулися в дитинство, відпустити себе, повністю розслабитися. Звичайно ж, ваші друзі і сім’я повинні вам в цьому допомогти. Буває, що люди, народжені 2 січня, дуже мало спілкуються з родиною і друзів у них майже немає – тільки колеги. В такому випадку вони ризикують залишитися одні і так і не навчаться веселитися. Не відмовляйтеся від спілкування — підтримуйте зв’язок зі своїми друзями, добрими знайомими і зовнішнім світом. Не варто ставати соціопатом і цуратися людей. Це не тільки позбавить вас веселощів і щастя, але і деформує ваш погляд на навколишній світ.

В результаті можна почати виправдовувати будь-які власні вчинки, в тому числі і антисоціальні. Не варто йти по цій дорозі руйнування ідеалів і принципів, вона може довести навіть до злочину. Працюйте над тим, щоб підтримувати дружні зв’язки з людьми і спілкуватися з ними не тільки з робочих питань і не тільки на роботі. Також варто утриматися на межі і не впасти в надмірне самолюбство і самолюбування. Успішним трудягам може здатися, що вони здатні досягти абсолютно все і всемогутні, але є речі, які від нас не залежать. Пам’ятайте про відносність, легкості і оптимізмі, намагайтеся оцінювати себе та інших адекватно, не будьте занадто серйозні або занудні.


Залишити відгук