Сонник Веснянки — до чого сняться ?

Веснянки — це символ індивідуальності, неординарності, яскравості натури людини. Якщо вам приснився хтось з веснянками, то скоро ви зустрінетеся з непересічною людиною, яка мала в минулому безліч зв’язків і тому відрізняється вельми своєрідним майстерністю в сексі. Веснянки були у себе — належить заняття сексом в нехарактерному місці, в якихось екзотичних умовах. Ініціатором стане дуже розкутий і має багату уяву партнер. Не думайте, що у нього якісь відхилення, просто секс в нетрадиційних місцях і умовах більш привабливий, адже він посилює гостроту відчуттів і ступінь сексуальної збудливості.

Якщо у вас насправді є веснянки і ви бачите в сні, то вас чекають печалі та турботи. Якщо у вас немає веснянок, а уві сні ви бачите їх на своєму обличчі, то вас чекають щасливі зміни і вигідну справу. Якщо ж їх поява на обличчі засмутила вас, то вас чекає розчарування у вашому коханому і розставання з ним.

Побачити веснянки на своєму тілі, обличчі — сон до великої кількості приємних клопотів, може бути, і передвесільних. Плями на чужім обличчі або тілі сняться до радості від друзів, до подарунків. Виводити, замасковувати веснянки — такий сон означає, що невіра в успіх може її відштовхнути насправді.

Якщо жінка уві сні бачить на своєму обличчі веснянки – її щастя буде дещо затьмарена невеселими подіями. Довгий розглядання своїх веснянок в дзеркалі загрожує втратою коханого.

Якщо жінка уві сні бачить на своєму обличчі веснянки — її щастя буде дещо затьмарена невеселими подіями. Довгий розглядання своїх веснянок в дзеркалі обіцяє Вам втрату коханого.

Нові турботи, радість. Для жінки — розлука з коханим.


Залишити відгук