Сонник Весло — до чого сниться ?

Весло — це первинний символ боротьби людини з природою, протистояння природним силам природи, що є перешкодою в здійсненні наших планів і бажань. Сон, у якому ви йдете або збираєтеся в похід на веслах, — це сон про боротьбу з обставинами. Можливо, ви відчуваєте перевтома на роботі, пригніченість через неможливість втриматися на плаву у фінансовому, особистому або професійному плані. В житті ви постійно прагнете розвиватися? Чи ви відчуваєте, що вам бракує підтримки оточуючих — другої половини, колег і т. д.? Дайте собі відповідь, чи використовуєте ви весла, борючись з сильним зустрічним вітром, який відволікає вас від життєвих устремлінь.

Бачити уві сні весла в своїх руках — передвіщає розчарування: можливо. Ви принесете в жертву своє власне благополуччя заради підтримки інших. Втратити весло — означає марні зусилля довести до кінця свої плани. Зламане весло — знак того, що довгоочікувана радість раптово зміниться прикрістю.

Якщо вам приснилося, що ви тримаєте в руках весло — це обіцяє вам розчарування в коханій людині. Можливо, ви зробите заради нього благородний вчинок, але не отримаєте у відповідь вдячності. Зламане весло — означає, що щасливі відносини закінчаться розривом.

Бачити уві сні весла в своїх руках – до розчарування. Можливо, що, бажаючи підтримати інших, ви принесете в жертву своє власне благополуччя.

Побачили — виїдете на дорогу; веслування веслом — утешитесь своєю працею.

Ви повинні бути більш обачними у своїх промовах.


Залишити відгук