Сонник Веселощі — до чого сниться ?

Веселим бути в сні — передвісник прикростей і розчарувань. Спостерігати веселощі — до гарних новин. Приймати в ньому участь і при цьому мати привід для цього — знак того, що вас чекають великі неприємності. Бачити веселих людей — знак хорошого періоду у вашому житті. Бачити знайомих веселими — до зустрічі з друзями. Якщо ж після цієї зустрічі з вами трапиться щось погане після такого сну, то ваш друг нещирим з вами або задумав щось лихе проти вас. Веселитися за обідом — до нездоров’я. Читати в сні смішні історії — до отримання хороших новин. Організовувати веселощі пророкує, що незабаром вам належить взяти участь в громадському заході, який принесе вам багато приємних хвилин. Дивіться тлумачення: Жарт, Анекдот.

Побачити, що Ви веселі і радісні, що розважаєтесь з друзями, віщує задоволення від гарної поведінки Ваших дітей, від успішного ведення справ. Якщо у веселому товаристві намічається хоча б невеликий розлад — це означає, що в майбутньому печалі і радості будуть поперемінно супроводжувати Вам, змінюючи один одного.

Бути веселими уві сні — це до смутку; бачити чуже веселощі — до розчарування. Ваші негативні емоції будуть тим сильніше, чим сильніше ви або інші люди веселилися уві сні.

Якщо у сні ви веселилися і раділи в колі друзів – наяву отримаєте задоволення від гарної поведінки ваших дітей або від успішного ведення справ.

Веселощі чи радість у сні – до смутку і розчарування. Занадто сильні емоції – біда, хвороба, нещасний випадок. Читати веселі книжки – Щастя.

Веселощі у сні — провісник неприємностей і невдач.


Залишити відгук