Сонник Віроломство — до чого сниться ?

Якщо хтось зрадив вас, то близькі люди не обдурять вас; самому зрадити когось у сні — знак великої небезпеки від пожежі або нещасного випадку. Допомагати кому-то в темній справі — означає, що ви зробите поганий вчинок, від якого незаслужено постраждають інші люди. Віроломство друзів у сні бачити — передвісник того, що ваші друзі будуть заслужено критикувати вас, незважаючи на повагу, яку вони відчувають до вас. Віроломство коханого уві сні пророкує швидке і успішне вирішення любовних сумнівів.

Друзі у вашому сновидінні надійшли щодо вас віроломно — значить, у житті вони будуть уважні і дуже уважні до вас. Для закоханих людей наснилося віроломство з чиєї-небудь сторони віщує щасливу розв’язку їх романтичної зв’язку. Віроломний вчинок здійснили самі — це до поліпшення відносин між вами та оточенням, які в минулому були зіпсовані з-за вашого негарного вчинку.

Віроломство над тобою — подружнє щастя, зробити самому — небезпека пожежі, втрата майна. Сприяти чужого віроломству уві сні — наяву зробити непорядний вчинок.

Побачити сон про віроломство друзів – знак того, що наяву ви будете оточені їх увагою і повагою. Для закоханих – це передвістя щасливої розв’язки їхнього роману.

Якщо вам сниться, що коханий зробив віроломний вчинок — це означає, що ваші стосунки завершаться щасливим і довгим шлюбом.


Залишити відгук