Сонник Мотузка — до чого сниться ?

Мотузки уві сні означають заплутані справи, невдачі, борги. Багато мотузок у сні передвіщають, що втікач буде спійманий, втрачене відшукається і повернені борги. Триматися або вхопитися за мотузку уві сні символізує значення «хапатися за соломинку. Якщо мотузка витримала, то вас чекає успіх і щасливий оборот в небезпечній справі. Порвана мотузка уві сні віщує горе. Бачити уві сні довгу мотузку — до довголіття. Дивіться, в якому вона стані. Якщо десь перетерлась, то вам загрожує небезпека. Підніматися по мотузці — передвісник успіху, спускатися — до невдач і розчарувань.

Прив’язати когось мотузкою означає прихильність, глибокі почуття, спільність інтересів. Використовувати мотузку в якості повідця для кого-то означає, що ви тримаєте людини при собі, використовуючи для цього всілякі хитрощі. Побачити у сні, що перед вами виникла якась натягнута мотузка, означає, що ваші стосунки з кимось стануть напруженими, що заважає успішному здійсненню ваших проектів. Моток мотузки уві сні намотувати або розмотувати — передвісник великих клопотів і безлічі зустрічей. Заплутані мотузки уві сні означають заплутані справи; розібрати їх у сні — вирішити всі свої проблеми і впорядкувати життя.

Якщо в сні ви побачите себе пов’язаних мотузками, то хтось розсердить вас. У справах вас чекають перешкоди після такого сну, особливо якщо ви пов’язані по руках і ногах. Закоханим такий сон пророкує швидке вступ шлюб, радість, щастя і народження дітей. Якщо мотузки уві сні занадто товсті, то вам не вдасться подолати виниклі перешкоди, шлюбні узи здадуться вам тюремними кайданами, а хворому такий сон пророкує, що він навряд чи оговтається від своєї хвороби. Іноді такий сон може передвіщати серйозну хворобу здоровим людям.

Багато уривків мотузок уві сні — передвісник того, що вас чекає багато перешкод і ваші справи прийдуть в повний занепад. Іноді сон попереджає вас про нещасний випадок, який може статися з вами. Закоханим сон передвіщає, що їх чекає розлука. В шлюбі сон може пророкувати розлучення. Сплітати мотузку у сні означає, що ви зблизитеся з людиною, яка вам приємний. Бачити у сні, що інші плетуть мотузки, означає застереження проти інтриг ворогів і недоброзичливців.

Мотузка уві сні — позначення долі, визначеної сновидінню. Якщо уві сні у вас в руках порвалась мотузка, то наяву ваше життя буде загрожувати смертельна небезпека, уникнути яку вам вдасться, тільки проявляючи обережність і передбачливість. Зав’язувати вузли на мотузці — такий сон попереджає, що ви зв’язуєтеся не з тими людьми, тому чекайте великих неприємностей, і найкращий вихід для вас — порвати стосунки з цією групою. Дуже довга мотузка уві сні пророкує довге життя, але це не означає, що вона буде безжурне. Не втрачайте пильності і не ризикуйте даремно, тому що така довга життя дається людині недарма.

Розплутувати мотузку або розв’язувати численні вузли на ній — незабаром ви звільнитеся від влади над вами негідної людини, і це стане вирішальною подією у вашому житті, після якого ви зможете розкрити свої здібності і здійснити задумане. Зв’язувати що-небудь мотузкою — ви не маєте права втручатися в долі оточуючих людей, своєю причетністю до їх проблем ви накликати на себе біду, навіть ваше щире бажання допомогти слід подолати, тому що це не ваша доля.

Бути пов’язаним мотузками – Ви здастеся в любовний полон всупереч здоровому глузду. Розірвати пута – Ви зможете протистояти ворожнечі і суперництва; зв’язувати мотузки або прив’язувати коня – у Вас вистачить сил, щоб підкорити людей своїй волі. Перестрибнути через мотузочку – Ви налякаєте своїх близьких шалений витівкою. Стрибати з дітьми через мотузочку – Ваша егоїстична і владна натура заважає побачити і зрозуміти, що діти мало чим зобов’язані таким нелюдським батькам. Зачепитися ногою за мотузку – в хороших умовах Ви будете великодушним і м’яким адміністратором; для дівчини — спускати мотузку з розкритого вікна до людей – не дуже пристойні задоволення. Також див. Канат, Кінь.

Мотузка є символічним зображенням чоловічого початку. Висить порожня мотузка символізує вашу обачність при виборі сексуальних партнерів. Мотузка з білизною говорить про вашу схильність до афішування своїх подвигів. Туго натягнута мотузка символізує вашу сексуальну заклопотаність. Згорнута або складена мотузка свідчить про наявність складних проблем у відносинах з вашими партнерами. Розрізаний або рвана мотузка віщує проблеми зі здоров’ям або потенцією.

Мотузка уві сні символізує релігію і віру, і хто побачить себе, держащимся за неї, той — тримається за верв Всевишнього Аллаха. Побачити в сні мотузку або нашийник на своїй шиї, значить, бути дуже жадібною людиною. Проголошено в Корані: «З скупості вони знайдуть собі нашийники на шиї свої.» (Сура «Аль-Імран», аят 180).

Мотузка уві сні – доленосний знак. Дуже довга мотузка віщує довге життя, але це не означає, що вона буде безжурне. Не втрачайте пильності і не ризикуйте даремно, тому що довге життя дається людині недарма.

Мотузка висить горизонтально — до дороги. Висить вертикально, пряма небезпека в дорозі, на транспорті. Петлею — удар, обман. Згорнута кільцем — перевірте легені.

Бачити як плетуть мотузки — не легко буде досягти мети, підніматися або спускатися по ній — бути на складному шляху, прив’язувати обдуриш інших.

Мотузка сниться до дороги, свивать — до дружби, розв’язувати — перервані відносини.


Залишити відгук