Сонник Веретено — до чого сниться ?

Веретено — це позначення чоловічого достоїнства, якого душить в житті жіночим початком. Веретено, наснилося чоловікові, означає, що у сексі він перебуває на других ролях, повністю підкоряючись партнерці. Він ніколи не проявляє ініціативи, надаючи їй першість. Найчастіше такий чоловік виявляється покинутим.

Якщо веретено жінці присниться, це означає, що у сексі вона неординарна, яскрава і винахідлива. Вона не боїться вносити у відносини новизну, правда, постійного супутника у неї немає, тому що вона завжди у творчому пошуку. Їй швидко набридають відносини, які стають звичайними і нудними, тому вона часто міняє партнерів.

Прясти на ньому у сні означає нудну і нецікаву роботу, яка, однак, забезпечує вам стабільний дохід. Бачити веретено в сні — знак доброї надії на успіх, який дасться вам не без праці. Бачити його на прядках у себе вдома — передвісник стабільного доходу, який насилу допоможе вам зводити кінці з кінцями. Якщо уві сні ви бачите, як швидко крутиться веретено, то вам доведеться попотіти, щоб вилізти з боргів або зі скрутного становища. Дивіться тлумачення: Пряжа, Нитки.

Ібн Сирин каже: «Веретено» символізує дівчину. Багато веретен — передвісник, що чоловік, який побачив їх у сні, видасть заміж дочку. Зламане веретено, яке належить вам — не до добра; це передвіщає загибель дочки чи сестри.»

Веретено означає, що Вас чекає чесний, але важка праця. Якщо золоте веретено, то Вас чекає спадщину, якщо воно зламано, наяву Вам треба проявляти більше працьовитості, щоб уникнути розорення.

Бачити уві сні веретено — чекай прекрасного майбутнього, в порядку — щастя в домі, мотовило для пряжі — будеш має усунути недоліки.

Бачити уві сні веретено означає, що вам запропонують важливу роботу. Причому якщо ви не виконаєте її швидко, ваші інтереси можуть постраждати.

Бачити уві сні веретено означає, що на Вас звалиться важлива робота і якщо Ви не виконаєте її швидко, то Ваші інтереси постраждають.


Залишити відгук