Сонник Верблюд — до чого сниться ?

Верблюд він у сні вказує на печаль і скорботу. Якщо людина побачить верблюда, на якому він кидається в бій і б’ється, то його спіткає горе або хвороба або ж він стане сперечатись та ворогувати з дурним людиною. Якщо він візьме його за поводок і поведе за відомою йому дорозі, то цим наставить заблуканого людину на Істинний Шлях, а якщо ж він поведе її за неизвестой дорозі, то він поведе цієї людини по хибному шляху. Якщо ж людина побачить, що заколює верблюда, то він буде мати бажаний спокій і відпочинок, які він заслужить. Той, хто впаде з верблюда, того чекає бідність.

Якщо на нього сяде незаміжня жінка, то вона знайде собі чоловіка, або, якщо чоловік довго відсутній, то він прибуде до неї. І хто побачить у сні, що він доїть верблюдицю, той отримає гроші від правителя, а якщо з вимені замість молока виходить кров, то він придбає заборонене по Шаріату добро (харам). Крик верблюда уві сні сповіщає про вчинення Хаджу, Джихаду або про процвітаючою торгівлі. Деякі вчені вважають, що бачити уві сні верблюда — до величі і слави, інші ж вважають, що такий сон передвіщає зустріч з лицеміром і невігласом. Іноді верблюд у сні символізує корабель, бо для арабів верблюд — корабель пустелі». Якщо хворий у сні побачить, що сидить на верблюді, то його спіткає смерть. Побачити в сні двох забіяк верблюдів — віщує сварку між дуже впливовими людьми, яка може призвести до війни.

Одногорбий верблюд сниться до настання складного періоду, наповненого численними проблемами, з якими сновидець впорається успішно. Якщо у видіннях на середу снився одногорбий верблюд, то незабаром очікують зіткнення з начальством, в яких, щоб уникнути ускладнень, вам доведеться використовувати всі свої активи. Ті ж сновидіння на неділю пророкують, що незабаром друзям доведеться підставити вам своє плече.

Якщо вам сниться верблюд незвичайного забарвлення, це обіцяє вам приємну зустріч з людиною, з якою розлучилися багато років тому. Якщо ви холостяк, то аналогічний сон пророкує доленосну зустріч з жінкою, яка може стати вашою другою половинкою.

Верблюда уві сні побачити живого чи мертвого — знак того, що ви пов’яжете своє життя з людиною ледачим і неповоротким або ж вас чекають перешкоди у справі, зупинка, повільність. Якщо уві сні ви змусите верблюда рухатися швидше, то успіх у справах не змусить себе чекати. Іноді сон про верблюда передбачає затримку в справах або їх зупинення. Їсти м’ясо верблюда у сні — до перемоги на труднощами і знаходження виходу з важкої ситуації. Побачити себе гордо що сидить на верблюді — передвісник почестей, слави, величі. Караван верблюдів у сні пророкує вам швидку удачу в справах, допомога друзів і одужання від тяжкої хвороби. Дивіться тлумачення: Тварини.

Побачити в сні ця тварина — добра ознака: в кінці кінців Ви проявите і терпіння і стійкість, долаючи ланцюг невдач, які позбавили Вас всякої надії на краще. Якщо Ви — господар верблюда, то це передвіщає Вам успіх у справах. Побачити йде по пустелі караван верблюдів — теж хороший сон, він обіцяє Вам допомогу, яка врятує Вас в саму останню хвилину, або чудесне одужання.

Верблюд, який з’явився у сні, означає, що від вас буде потрібно помірний і скромний спосіб життя; вірні друзі підтримають з скрутну хвилину. В цілому сон є сприятливим і віщує нехай повільне, але вірне рух до мети, набуття великого стану.

Верблюд — це знак витривалості і невтомності. Незабаром ви познайомитеся з людиною, що відрізняється надзвичайною сексуальною енергією і силою. Катання на верблюді віщує спонтанний бурхливий секс з невтомним партнером.

найближчим часом ви будете змушені понести тягар. Але всі ті біди, що випадуть на вашу долю, ви переживете із завидною стійкістю, дочекаються кращих часів і відчуйте себе нарешті вільними і щасливими.

Це тварина — символ витривалості. Якщо вам приснився такий сон, швидше за все, ваш партнер відрізняється невтомністю. Заняття любов’ю з них носять спонтанний і енергійний характер.

Працьовита, терпляча частина самого сновидца. Їхати верхи пробудження надприродних здібностей, караван — багатство.

Віщує серйозне офіційне справа, доручення. Вбиваєш осла, верблюд або кінь — алкоголь і закуска.

Верблюд — довга, але важке життя або незабаром стикаєшся з труднощами.

Верблюд — подорож в екзотичні країни.

Неприємність.


Залишити відгук