Сонник Вінок — до чого сниться ?

Бачити його в сні або надягати — до великого щастя і швидкого вступу в шлюб. Вінок з лаврового листя — до славі і шані; вінок з квітів віщує любовні тривоги. Вінок із дубового листя обіцяє успіх у ризикованому підприємстві, виграш на перегонах, у казино або у лотереї. Золотий вінець на голові — до почестей і великих змін в житті. Такий сон також передвіщає вам дружбу з багатою і впливовою людиною. Бідним людям сон про золотому вінці пророкує неприємності і біди. Іноді сон пророкує розкриття таємниці.

Мирт вінок означає щастя в любові і щасливий шлюб; вінок з пальмового листя обіцяє швидкий вступ у шлюб самотнім людям, а одруженим — щастя в домі і здорових дітей. Іншим сон пророкує підвищення в посаді і вигоди. Якщо ви уві сні надягаєте на кого-то вінок, то вам належить помирити двох друзів. Якщо уві сні ви бачите і покладаєте вінок на труну, то чекайте отримання спадщини після смерті близького друга або родича. Заміжній жінці сон про те, що їй на голову надягають вінок пророкує, що у неї народяться близнюки. Нести вінок в руках пророкує, що незабаром вам належить участь в урочистій церемонії, де ви будете почесним гостем.

Носити вінок на голові у сні означає, що ви користуєтеся повагою і любов’ю оточуючих. Вінок нареченої у сні означає щасливий поворот у важкій справі. Вінок з квітів у вашому сні пророкує нетривалий захоплення і недовговічну радість. Якщо квіти у вінку зів’яли або обсипалися, то ваша любов закінчиться. Дивіться тлумачення: квіти. Вінок із фіалок вважається предвестьем смерті, а вінок з троянд — віщує щастя. Вінок із лілей — знак надії і несподіваних почестей, а з сухої трави — до хвороби здорової людини або смерті хворого. Дивіться тлумачення: Похорони, Крона.

Вінок з листя сниться до честі і слави; з квітів — до любовних тривог; золотий вінок — до прекрасної життєвій дорозі; мирт — до щасливого кохання і весілля; вінок з пальмового листя для неодружених — це до шлюбу; для одружених — к здоровим дітям. Снився вінок на чиєму-небудь гробі — отримаєте спадщину; побачили покладання вінка — батькам близнюків; несли вінок — до почестей і щастя; дубовий вінок обіцяє виграш.

Бачити себе у вінку зі свіжих квітів — означає, що Вам скоро з’являться величезні можливості для збагачення. Зів’ялий вінок — знак хвороби і гинучій любові. Бачити вінок нареченої — віщує щасливий кінець невизначеному і скрутного становища.

Багатозначний символ. Вінок з листя віщує сновидінню славу і повагу інших людей; з квітів – любовну лихоманку. Крім того, вінок із свіжих квітів може означати, що незабаром вам представляться величезні можливості для збагачення.

Побачити у себе на голові гарний вінок — цей сон означає, що ви переможете всі складні обставини, будете вести здоровий, активний спосіб життя. Найбільш сприятливий сон для зайнятих у торгівлі.

Вінок на голові — до славі, перемозі того, на кого вінок. Кидати вінок у воду — до довгого життя. Тоне, горить, в’яне — до докорів совісті.

Плести, на голові — заміжжя; Якщо вінок на голові чоловіка — дурне становище.

Носити вінок — любов оточуючих.


Залишити відгук