День Народження 19 Січня: Знак Зодіаку — Козеріг

Народжені 19 січня — новатори-мрійники, проте досить практичні, щоб розуміти: для перетворення мрії в реальність потрібно щось більше, ніж просто добрі наміри. Уважний і рішучий, ви чудово вмієте планувати і готові багато працювати, щоб втілити в життя свої ідеї. Хоча шлях наверх не завжди виявляється гладким, ваша завзятість і небажання відступати практично гарантує успіх. Шукач, який намагається об’єднати мирські справи і крихти вселенської істини, ви прагнете використати свої таланти на створення того, що буде важливо для людства на протязі довгого часу.

Народжені 19 січня повинні спрямовувати свою невгамовну енергію в правильне русло. Для душевного стану цих людей корисно зберігати баланс між бажаннями і реальністю. Оскільки народжені 19 січня надмірно стараються в досягненні поставлених цілей, витрачаючи при цьому надто багато енергії, вони ризикують прийти до емоційного зриву. Отже, вони повинні бути більш зібраними для того, щоб глибше пізнати себе і сформулювати розумний підхід до життя. В останньому відношенні як фізичні навантаження, так і дієта відіграють величезну роль, так як саме в цій області можна навчитися планувати кожний свій день. Рекомендуються фізичні вправи, але не змагального характеру, по можливості — йога, у-шу. Що стосується дієти, слід віддавати перевагу добре збалансованою, якісно приготовленої їжі, приймати вітаміни, скоротити споживання цукру, алкоголю. Хоча б один раз в добу корисно розділити трапезу з іншими.

Народженим 19 січня не варто перешкоджати в реалізації індивідуального підходу до життя. Навіть у самих практичних сферах, пов’язаних з професійною діяльністю, вони примудряються діяти згідно з віддаленим ідеалам вселенського масштабу. Сильні особистості, народжені 19 січня, часто знаходяться в контакті з прихованими аспектами людської душі і свідомості. У своїй родині або соціальному колі народжені 19 січня визнаються як люди, які не тільки можуть переконливо відстояти власну думку, але також завдяки внутрішньому магнетизму залучити на свою сторону і інших. Однак їм не слід занадто захоплюватися негативними явищами і звикати до саморуйнівною тенденціям.

Знак Зодіаку 19 Січня — Козеріг

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку належить до земним знакам, які володіють наступними якостями: старанність, обережність, розсудливість, відданість, аскетизм, чіткість, строгість.

Планета Управитель: Сатурн. Козеріг отримує від неї бажання підпорядкувати всі правилами і розпорядком. Сатурн сприятливий для професій у сфері державної служби, а також для чиновників. Планета у вигнанні – Місяць. Її Козероги можуть подякувати за невміння емоційно співпереживати, а також брак емоцій.

Дата народження 19 січня знак зодіаку Козеріг, але вже на стику з Водолієм, тому вплив сузір’я Водолія відчувається досить сильно. Зокрема, народжені 19 січня відносяться до новаторам, а не до консерваторів – це риса Водоліїв, а також вони люблять мріяти, фантазувати, будувати проекти. Генерація ідей – сильна риса саме Водоліїв. Але знак зодіаку народилися 19 січня все ж Козеріг, і вплив Козерога відчувається в тому, що люди, що народилися в цю дату, відмінно розуміють, що для втілення своїх проектів в реальності треба багато і довго працювати.

Народжені 19 січня можуть бути надзвичайно важкими у спілкуванні індивідуумами, які живуть складним життям, але тим не менш примудряються динамічно діяти і помітно впливати на навколишній світ. Створюється таке враження, що по мірі необхідності вони можуть мобілізувати свою енергію аж до останньої краплі. Деякі з них органічно не здатні вести нормальне життя. Постійно охоплені персональними — найчастіше емоційного плану — проблемами, вони горять, як яскраві комети в темному небі, і потім зникають безслідно в ночі. Особистостям з подібною вибуховою енергетикою слід більш ретельно контролювати її спонтанність і хаотичність. Дуже часто саме зв’язок з розуміючим, спокійною людиною тільки і може хоч якось приземлити і врівноважити цих людей.

Однак серед народжених 19 січня є й інші натури, відчувають у собі потреба провести сувору розділову лінію між мрійливістю і світом, створеним нею, і більш стабільною особистим життям (або, навпаки, адаптувати діючі робочі моделі до бурхливої внутрішнього життя, тим самим стабілізувавши її). У будь-якому випадку прагнення до об’єктивності та збалансованості допомагає їм контролювати виплеск енергії.

Природний ентузіазм і висока активність народжених 19 січня — факти незаперечні. Ті з них, хто пригнічує в собі паростки індивідуальності і творчості, прирікають себе на дратівливість і нещастя. Зазвичай криза особистості наздоганяє їх у віці двадцяти восьми років, а потім близько сорока двох, коли їм належить зробити кардинальний вибір на користь розширення або, навпаки, згортання своєї активності.

Чоловік Козеріг — народився 19 Січня

Чоловіки, народжені 19 січня — відрізняються наступними рисами: такий кавалер — надійний, стриманий, честолюбний, вірний. Часто це яскраво виражені індивідуалісти. Їх підхід до вирішення життєвих питань заснований на концепції особистісних устремлінь і саме індивідуально, вони доб’ються найбільш кращих результатів.

На думку цих людей, успіх дає їм право на здійснення ними таких діянь, які не мають право здійснювати прості смертні, яким не вистачило таланту, сил і завзятості вирватися за межі буденності, зробити щось незвичайне і висока

Жінка Козеріг — народилася 19 Січня

Жінки, що народилися 19 січня, виділяються особливими гранями темпераменту: така дама — реалістична, відповідальна, мудра. В тому соціальному колі, в якому вони зазвичай обертаються, як і в своїй власній родині, їх люблять і поважають. У них є власна думка, і вони здатні переконливо відстояти свою точку зору, і навіть залучити прихильників на свій бік.

Багато з цих особистостей життєві песимістичні, часто бувають незаслужено гордими і зарозумілими, з-за чого з ними дуже знайти спільну мову, а сперечатися взагалі марно. Вони завжди націлені на кінцевий результат, їх цікавить тільки їх особистий успіх, заради якого вони готові зробити все неможливе і навіть більше. Часом складається таке враження, що чоловіки і жінки, народжені під сузір’ям Зодіаку Козеріг у зимовий день 19 січня, при необхідності можуть мобілізувати і задіяти всю міць своєї енергії, аж до останнього грама.

День Народження 19 Січня

Народжені 19 січня знак зодіаку Козеріг, завжди мають свій особливий особистий підхід до будь-якої справи і до життя в цілому. Навіть в робочій сфері, де все має підкорятися певним правилам і законам, вони намагаються діяти креативно і привносити в буденність щось нове. Прийнято вважати, що такі люди по своїй натурі є досить сильними особистостями і перебувають у зв’язку з внутрішніми аспектами свідомості й душі людини.

Народжені 19 січня знак зодіаку Козеріг, завжди намагаються відстоювати свою точку зору, що виходить у них досить таки переконливо. До того ж вони володіють особливим магнетизмом і чарівністю, здатними залучати на свій бік навіть людей незгодних з ними.

Народжені 19 січня знак зодіаку Козеріг, можуть здатися дуже прихованими і складними в спілкуванні особистостями, які люблять жити серед труднощів життя, але при цьому примудряються активно впливати на зовнішній світ і суспільство. Може виникнути враження, що такі люди, якщо виникає потреба, вміють правильно мобілізувати всю свою внутрішню енергію.

Деякі з народжених 19 січня знак зодіаку Козеріг, зовсім не можу і не вміють вести звичайне життя. Проблема криється в постійному терзании себе особистими проблемами, що роблять вплив на загальний емоційний стан. Таких людей можна порівняти з яскравими кометами на темних небесах: вони можуть горіти якийсь час, а потім раптово зникнути в ночі, не залишивши й сліду. Порада: намагайтеся приборкати всередині себе хаотичність і спонтанність. Буде дуже добре, якщо поруч з вами знайдеться розуміє і гармонійний людина, з якою можна буде зміцнити міцний зв’язок. Це допоможе вам досягти внутрішньої рівноваги і помірною приземленості.

Однак не всі народжені 19 січня знак зодіаку Козеріг, схильні до подібного, серед них є ті, хто суворо відділяє власну мрійливість і сфантазированную реальність від цього світу навколо. Вони також можуть підлаштувати вже існуючі робочі моделі до внутрішньої бурхливого життя, при цьому стабілізуючи її і приводячи в гармонійне стан. Порада: прагніть до збалансованого та об’єктивного погляду на реальність, це допоможе вам контролювати внутрішню енергію і утримувати її від раптових спалахів.

Головним фактом звичайно ж є наявність природного ентузіазму і підвищеної активності у народжених в цей день. Порада: не обрекайте себе на тугу і постійну незадоволеність, придушуючи в собі будь-які зачатки творчої сторони та індивідуальності. Як правило, до двадцяти восьми і до сорока двох років такі люди можуть опинитися під тиском кризи особистості. Особливо уважно слід ставитися до кризи в сорок два роки, так як цей вік є дуже важливим з точки зору прийняття рішення про те, якою повинна залишатися колишня життєва активність. Порада: не розкидайтеся даремно в плані постановки цілей і завдань. Зберігайте оптимістичний погляд на життя і цінуєте свою ділову хватку.

Любов і Сумісність

Переживають будь-які відносини досить глибоко. В сім’ї вміють красномовно переконувати в правильності своєї думки, мають великий вплив на партнера, який, у свою чергу, повинен бути досить сильним, щоб чинити опір і встановити необхідну рівновагу у відносинах. Їх партнер повинен бути дуже врівноваженим і розуміючим.

Представники Козерога, народжені 19 січня, цілеспрямовані люди і люблять постійність, тому знайдуть спільну мову зі знаками Зодіаку — Діва, Скорпіон і Риби. Відносини на середньому рівні у Козерога з Водолієм, Тельцем і самим же Козерогом. В цих поєднаннях пар, якщо вони зуміють притертися, навчитися поступатися один, одному — вийде цілком благополучна і дружна сім’я. Навряд чи що вийде у цієї людини з Овном, Левом, Стрільцями, Рак і Вагами. Нормальні відносини не складуться, у цих людей різні погляди на життя, Козерогові потрібно постійність і стабільність, яку перераховані вище знаки не зможуть забезпечити йому.

Робота і Кар’єра

Робота і практичне втілення – це вже вплив Козерога. Вони не відступають, знову і знову рвуться до вершини, не здаються, діють за чітким, ними ж самими складеним планом – це рішучість Козерога і його працездатність.

Народилися 18 січня зазвичай досягають успіху, їм допомагають в цьому риси їх характеру, їх звички і колосальна працездатність. Тільки значні справи на благо всього людства цікавлять Козерогів, які народилися на межі з Водолієм, саме це є відповіддю на питання 19 січня — який знак зодіаку.

Здоров’я і Хвороби

У Козерогів є ризик отримати хвороби від постійного стресу, втоми, постійної роботи і відсутність відпочинку. Щоб уникнути цього, треба привчитися суворо планувати свій день, зокрема контролювати режим харчування, раціон і завжди залишати час для занять спортом. Що стосується вибору конкретного виду спорту, переважно пілатес або йога. Двічі на рік пийте вітаміни, намагайтеся не зловживати спиртним і цукром, стежте за якістю приготовленої їжі. Намагайтеся обід або вечерю ділити з колегами або друзями.

Народилися 19 січня можна порадити намагатися опанувати своїми почуттями, щоб вміти не давати їм волю в невідповідні моменти. У цьому можуть допомогти друзі зі спокійним і виваженим темпераментом, а також флегматики з числа близьких та членів сім’ї. Від їх допомоги народилися 19 січня в жодному разі не варто відмовлятися. Але не всі народжені 19 січня яскраві холерики. Є серед них і більш спокійні люди, які чітко ділять своє життя на сфери: робота, любов, проекти, мрії. Вони намагаються врівноважити всі сфери життя і знайти гармонію.

Доля і Удача

В цей день народжуються двоїсті, суперечливі натури. Їм властиво сумніватися. У зв’язку з цим постійно втрачають шанси і можливості, які їм надаються долею. Так і не зможуть реалізувати більшу частину тих талантів і здібностей, якими їх щедро обдарувала природа. Маючи всі можливості для благополучної, процвітаючою життя, не вміють приймати тверді рішення, їм не вистачає завзятості й стійкості, вони будуть воювати самі з собою, зі своїми внутрішніми страхами, створюючи самі собі всілякі перешкоди. Вони могли б отримати багато чого, ставлячись до життя більш розумно, роблячи більш мудро. Зміни в житті можливі тільки через зміну характеру.

Поради Козерогам, Народженим 19 Січня

Саме головне, що потрібно запам’ятати народилися 19 січня: ні в якому разі не стримуйте свою натуру, індивідуальність, творчість. Реалізуйте себе як художника, інакше можете прожити нещасну життя, відчуваючи невдоволення собою. Дотримуйтеся оптимістичного погляду на життя.

Не намагайтеся загнати себе в схеми і шаблони, приймайте себе такими, якими є. Критичні точки для вас: це 28 і 42 роки. У 42 роки народилися 19 січня треба прийняти важке рішення: чи підтримують вони свою активність і далі на колишньому рівні або поступово переходять до заслуженому відпочинку.


Залишити відгук